Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 25 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій АндрійовичУ четвер 17 червня 2010 року Джеймс Петтіт, заступник Голови Місії Посольства США в Україні привів до присяги 72 нових добровольців Корпусу Миру США в Україні. Урочиста церемонія відбулася у приміщенні Інституту післядипломної освіти у м. Київ. 


Нові добровольці дали обіцянку служити зміцненню поваги та дружби між людьми різних національностей та культур, працюючи пліч-о-пліч з українськими колегами в усіх регіонах України. Доброволець Корпусу Миру США в Україні Джон Ван Гаврі працює у Виконавчому комітеті Роменської міської ради за напрямком «Розвиток громад». Він співпрацює з неурядовими організаціями, закладами освіти, структурними підрозділами виконавчого комітету з метою сприяти економічному і соціальному розвитку нашої громади. За освітою: бакалавр ділового адміністрування, бухгалтер. Спеціалізується на проведенні аудиту та консалтингу з бізнес-процесів та комп'ютерних систем

Корпус Миру фінансується за рахунок коштів американських платників податків. Організація сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей та культур. Протягом чотирьох десятиліть Корпус Миру працює в понад 132 країнах світу.

Роменський громадський Інтернет Портал
22.11.2011
Виконавчий комітет Роменської міської ради, Роменська міська громадська організація «Ділова Агенція Розвитку», міська молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців міста Ромни» у співпраці з волонтером Корпусу Миру США Джоном Ван Гаврі, розробили проектну пропозицію та вибороли грант на реалізацію проекту по створенню нового різностороннього веб-порталу для громадян, підприємців, установ та організацій міста. Такий Інтернет-ресурс збільшить обсяг інформації, яка буде доступна громадськості, та покращить комунікацію між владою і громадою. 

У зв'язку з цим проектом, Корпус Миру запрошує національно визнаних тренерів у галузі дизайну та управління проектами для проведення семінарів в м. Ромни. Такий захід буде проводитися для громадських організацій, на якому тренери обговорюватимуть методи, за якими місцеві організації зможуть планувати і здійснювати свої власні проекти на прикладі проекту по створенню веб-порталу. Семінар пройде в березні 2012 року з послідуючою реалізацією у червні 2012 року. 

Запрошуємо громадські організації взяти участь у семінарі та перейняти досвід в реалізації проектів. 


Виконавчий комітет Роменської міської ради


Відбір учасників тренінгу «Проектний цикл» в рамках Програми Підтримки Малих Проектів (SPA) за підтримки Корпусу Миру США в України


Запрошуємо подавати заявки на участь у тренінгу «Проектний цикл», що відбудеться 02-03 березня 2012 року в місті Ромни.
Мета тренінгу – підвищити обізнаність громадських організацій про можливості залучення додаткових коштів на вирішення соціально-важливих питань громади. 

Організатори – громадська організація «Ділова Агенція Розвитку» та молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців м. Ромни» за підтримки Корпусу Миру США в України та Роменської міської ради.
Місце проведення: м. Ромни, бул. Шевченка, 2, Зал засідань.
Дати проведення: 02-03 березня 2012 року.

Під час реалізації проекту, Корпус Миру запросить національно визнаних тренерів у галузі дизайну та управління проектами. За їх участі буде проведено цикл семінарів та тренінгів для громадських організацій та працівників виконавчого комітету в м. Ромни, на яких обговорюватимуться методи, за якими місцеві організації можуть планувати і здійснювати свої власні проекти.
Вимоги до учасників: учасники мають представляти зареєстровану громадську організацію, бути здатними оформити проектну заявку; учасники мають пояснити свою мотивацію щодо участі у проекті, а також взяти на себе відповідальність прийняти участь у 80 відсотків відведеного часу та фінальному семінарі.
Умови участі у тренінгу: участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників необхідними матеріалами та брейк-кавою. Учасники самостійно сплачують вартість проїзду до місця проведення тренінгу та назад.

Як взяти участь: відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі. Подати заявку можна шляхом заповнення анкети.

Останній термін подачі анкет: 24 лютого 2012 року до 16.00 год.

Контакти організаторів: romny-invest@ukr.net  

Анкета потенційного учасника семінару «Проектний цикл» (скачати)

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa