Размещение объявлений подать объявление без регистрации о продаже недвижимости на доске бесплатных объявлений без регистрации Это здесь.
Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 17 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородському. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромнах всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку… Місто, більше ніж з 1100-річною історією, розташоване на важливих, а тому завжди жвавих залізничних та автомобільних магістралях, що з’єднують схід і захід, південь і північ України, східну Європу із західною, Причорномор’я з Прибалтикою. Прокладена до міста ще 1874 року Лібаво-Роменська залізниця, з’єднавши Лівобережну Україну з Балтійським морем, сприяла значному економічному зростанню регіону. Сьогодні місто стає на шлях інтенсивного відродження та осучаснення віками напрацьованих звичаїв, традицій, надбань. Активно розвивається підприємництво, зокрема, малий та середній бізнес. Все виразніше проявляється його виробничий, управлінський, інтелектуальний потенціал. Все зацікавленішими стають погляди на комунікативні та ресурсні джерела міста. Ромен перспективний не лише розвитком виробництва, а й таких галузей, як туризм з широким спектром його різновидностей, створенням рекреативної інфраструктури, розвитком нетрадиційних видів бізнесу: вишивка, ткацтво, різьбярство, виготовлення виробів з лози, ковальство, тощо. Маємо багато задумок, конкретні плани їх реалізації. Але цього замало для того, щоб Ромни вивести на рівень сучасного європейського міста. Самостійно не справитися з усіма викликами сьогодення. І це закономірно. Тому запрошуємо до взаємовигідного великомасштабного й довгострокового партнерства. Ми вже маємо позитивні приклади такої співпраці. Тому хай ніхто не сумнівається в активній і всебічній підтримці владою міста партнерів із найсміливішими інвестиційними проектами. Запрошуємо до себе всіх бажаючих не лише з огляду на перспективу майбутнього співробітництва, а просто, як гостей для знайомства з мальовничим містом Посулля. Ви переконаєтесь, що сама його атмосфера – мальовничий ландшафт, затишні парки і сквери, красиві люди, багата історія – робить кожного, хто тут побував, духовно багатшим і фізично красивішим. Вас зачарують синьоокі плеса ставків, тихоплинність нашої Сули та мелодійне жебоніння її мальовничих приток , серед яких огорнута легендами й любов’ю Ромен-ріка. Вже в їхніх назвах вчувається неповторна мелодія, під яку невпинний час виколисує майбуття однієї з українських перлин на ім’я Ромен. Завітайте до нас і вочевидь переконаєтесь у цьому. 

З повагою,
Міський голова Салатун Сергій Андрійович
 

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa