Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 31 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 27.12.2013   
                            

Перспективний план роботи громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради на 2014 рік

 
09.12.2013

ОГОЛОШЕННЯ
 
18 грудня 2013 року о 14.00 у залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.
 
Питання для розгляду:
 1. Про затвердження плану роботи громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради на 2014 рік.
 2. Про затвердження плану проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік.
 3. Про підсумки роботи громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради у 2013 році.
 4. Упорядкування місць стоянок таксі у м. Ромни.
 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
20.11.2013

ОГОЛОШЕННЯ
 
21 листопада 2013 року о 15.00 у залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.
 
Питання для розгляду:
-         звернення приватних підприємців, які здійснюють свою діяльність на території КП «Іллінський ярмарок», щодо закриття(ліквідації) підприємства;
-         різне.
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
09.10.2013

Влада – громада: обговорення Концепції
 
Відбулося засідання «круглого столу» Громадської ради при Виконавчому комітеті міської ради.
Представниками інститутів громадянського суспільства розглянуто проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Зокрема, учасниками обговорення зазначено, що  існуюча система місцевого самоврядування сьогодні не задовольняє потреби суспільства, і хто, як не представники інститутів громадянського суспільства можуть змінити стан розвитку громад.
Також зазначено, що удосконалення потребує система територіальної організації влади, що в подальшому підвищить ефективність управління суспільним розвитком на відповідній території.
Представниками громадських організацій прийнято рішення про розгляд пропозицій та подальше обговорення Концепції на засідання Громадської ради.
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
04.10.2013

09.08.2013
Влада - громада

Відбулося засідання Громадської ради. Цього разу представники інститутів громадянського суспільства зібралися в залі засідань міської ради, щоб розглянути низку питань, які стосуються життєдіяльності міста. Зокрема, заступник міського голови Сергій Ворона, виконуючий обов’язки начальника Головного управління міського господарства Іван Яременко інформували присутніх про використання коштів, використаних в рамках виконання на території міста Державної програми очищення річок, про стан робіт по облаштуванню полігону ТПВ, який знаходиться на території Пустовійтівської сільської ради. Особлива увага представників громади була привернута до питань, які стосувалися виконання рекомендацій, що надавалися Виконавчому комітету міської ради на попередніх засіданнях. Особливо, що стосується питань діяльності організацій, які надають послуги по обслуговуванню житлового фонду, реорганізації цих підприємств.
 
Крім того, розглянуто питання надання послуг зі збирання, вивезення, розміщення відходів, діяльність на території міста ТОВ «ПМК – ресурс», стан техніки, яку місто отримало за програмою ТАСІС.
 
По кожному питанню Громадською радою прийняті рішення, надані рекомендації.
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
24.07.2013
 
 
26.04.2013
Повідомлення ініціативної групи про початок формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради та підготовку установчих зборів
 
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року
 
№ 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», ініціативна група з підготовки проведення установчих зборів Громадської ради розпочинає процедуру формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради.
 
Громадська рада при Виконавчому комітеті Роменської міської ради   (далі – Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчого органу ради, налагодження ефективної взаємодії зазначеного органу з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
 
До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).
 
Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
 
Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами.
 
Строк повноважень складу Громадської ради — два роки.
 
До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
 
Членство в Громадській раді є індивідуальним.
 
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
 
 До заяви додаються:
 - рішення керівника інституту громадянського суспільства (виписка з протоколу), якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
 
 - біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
 
 - копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (рішення, свідоцтво);
 
 - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 2 сторінок аркушу формату А4).
 
 
За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.
На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що Виконавчий комітет Роменської міської ради повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
 
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності Громадської ради, що діяла при Виконавчому комітеті Роменської міської ради до проведення установчих зборів.
 
Протокол установчих зборів, відомості про склад Громадської ради  Виконавчий комітет Роменської міської ради оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
 
Виконавчий комітет Роменської міської ради затверджує склад Громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.
  
Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради  планується провести 12 червня 2013 року о 14 годині в залі засідань міської ради (м. Ромни, бульв. Шевченка, 2 ).
 
Приймання заяв для участі в установчих зборах  здійснюється з 14 травня 2013 року по 02 червня 2013 року.

Прийом документів з 10.00 до 12.00 щодня, вихідні – субота, неділя.
 
Заяви та копії документів до ініціативної групи надсилати поштою або надавати нарочним на ім’я уповноваженої особи від ініціативної групи – Козаченко Наталія Павлівна – голова Роменської  міської профспілки  підприємців (42000, м. Ромни, бульв. Шевченка, 65; контактний телефон: (05448) 2 -16 -86; моб. 0976841257).
 
Голова ініціативної групи - Оксюта Микола Борисович контактний телефон: моб. 0978803400.
 
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради ( затверджений рішенням Громадської ради, Протокол №2 від 11 квітня 2013 року):
 1. Зубан Яків Іванович - громадська організація «Роменський комітет захисту прав людини»;
 2. Козаченко Наталія Павлівна - Роменська міська профспілка підприємців – секретар ініціативної групи;
 3. Книга Володимир Юрійович - Роменська міська громадська організація «Сузір’я»;
 4. Кревсун Олена Олександрівна – начальник відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради
 5. Оксюта Микола Борисович - Роменська міська громадська організація «Ділова Агенція Розвитку» - голова ініціативної групи;
 6. Тетірко Ігор Володимирович - Роменська міська організація Всеукраїнського об’єднання демократичних сил «Злагода»;
 7. Хоменко Іван Сергійович - Роменське міське громадське об’єднання споживачів «Довіра»
 
Відповідальною особою за проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради є начальник відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради Кревсун Олена Олександрівна (контактний телефон: (05448) 5-12-07).
 
 
Голова ініціативної групи                                                                                         М.Б. Оксюта
 07.06.2013
 
 24.04.2013

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa