Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 25 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 

16.12.2015


01.12.2015
Оголошення
16.12.2015 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним: 

1.Про обговорення бюджету міста на 2016 рік. 

2. Про роботу КП «Ромнитрансрвіс» 

3. Різне  
 
21.11.2015

Протокол №6 залідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради

02.11.2015
 
Оголошення
 
18.11.2015 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:

1.Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про орієнтований план проведення консультацій з громадськістю у 2016 році»

2.Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 2016 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

3. Розгляд звернення адміністрації Роменської ЦРЛ.

4. Про роботу КП «Ромнитрансервіс».

5. Різне
 
19.10.2015

Протокол №5 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради
25.09.2015
 
Оголошення
 
15.10.2015 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:

1. Про стан виконання делегованих повноважень щодо проведення зборів, мітингів, маніфестацій та демонстрацій.

2. Про порядок денний та дату проведення наступного засідання.

3. Різне
 
14.09.2015

Протокол №4 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради 
 

01.09.2015


Оголошення

10.09.2015 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:

1. Про підготовку навчальних закладів міста до нового 2015-2016 навчального року

2. Про підготовку житлово – комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період.

3.Різне.
13.08.2015

ПРОТОКОЛ № 3 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради

31.07.2015

Оголошення

11.08.2015 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:

1.      Про правомірність використання земель комунальної власності, де розташовано міський пляж (лівий та правий берег річки Сула) й перспектива облаштування комунального пляжу.

2.      Про дотримання Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Ромни

3.      Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2015 рік за підсумками І півріччя 2015 року.

4.      Про визначення дати наступного засідання Громадської ради.

5.      Різне.


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
14.07.2015
02.07.2015

Оголошення

10.07.2015 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:

1.    Про стан справ по утриманню та доцільності реорганізації міського парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

2.    Про криміногенну ситуацію в місті Ромни.

3.    Про хід виконання Програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань в м. Ромни на 2014-2017роки.

4.    Різне.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

28.06.2015

ПРОТОКОЛ № 1 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради    
 
17.06.2015

ПРОТОКОЛ  установчих зборів по формуванню нового складу  Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради   
 
12.06.2015

Список  учасників  установчих  зборів  -  кандидатів на членство в Громадській  раді  при  Виконавчому  комітеті  Роменської міської ради
  
 
11.06.2015

ПРОТОКОЛ № 2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради  
 
13.05.2015

Повідомлення ініціативної групи про початок формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради та підготовку установчих зборів


На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», ініціативна група з підготовки проведення установчих зборів Громадської ради розпочинає процедуру формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Громадська рада при Виконавчому комітеті Роменської міської ради   (далі – Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчого органу ради, налагодження ефективної взаємодії зазначеного органу з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами.

Строк повноважень складу Громадської ради — два роки.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
 
До заяви додаються:
 
- рішення керівника інституту громадянського суспільства (виписка з протоколу), якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (рішення, свідоцтво);

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 2 сторінок аркушу формату А4).
 
 

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що Виконавчий комітет Роменської міської ради повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності Громадської ради, що діяла при Виконавчому комітеті Роменської міської ради до проведення установчих зборів.

Протокол установчих зборів, відомості про склад Громадської ради  Виконавчий комітет Роменської міської ради оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

Виконавчий комітет Роменської міської ради затверджує склад Громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.

Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради  планується провести 16 червня 2015 року о 14 годині в залі засідань міської ради (м. Ромни, бульв. Шевченка, 2 ).

Приймання заяв для участі в установчих зборах  здійснюється з 14 травня 2015 року по 05 червня 2015року.

Прийом документів з 10.00 до 12.00 щодня, вихідні – субота, неділя.

Заяви та копії документів до ініціативної групи надсилати поштою або надавати нарочним на ім’я уповноваженої особи від ініціативної групи – Павлусенко Альона Олексіївна, начальник відділу з питань внутрішньої політики (42000, м. Ромни, бульв. Шевченка,2; контактний телефон: (05448) 2-14-94; моб. 096 304-67-42).

Голова ініціативної групи - Оксюта Микола Борисович, контактний телефон: моб. 097 880-34-00.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради (затверджений рішенням Громадської ради, Протокол №1 від 16 квітня 2015 року):

1.     Оксюта Микола Борисович - Роменська міська громадська організація «Ділова Агенція Розвитку» - голова ініціативної групи;

2.     Павлусенко Альона Олексіївна – начальник відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради – секретар ініціативної групи;

3.     Хоменко Іван Сергійович - Роменське міське громадське об’єднання споживачів «Довіра»;

4.     Біленко Володимир Григорович – Піклувальна рада Роменської ЗОШ №5 Роменської міської ради;

5.     Бондаренко Ольга Сергіївна – Роменська міська молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців міста Ромни»

Відповідальною особою за проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради є начальник відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради Павлусенко Альона Олексіївна (контактний телефон: (05448) 2-14-94).

Голова ініціативної групи                                                   М.Б. Оксюта
 
17.04.2015

ПРОТОКОЛ № 1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради  
9.04.2015
 
Оголошення
 
16 квітня 2015 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради з Порядком денним:

1. Про обрання голови ініціативної групи та відповідального за ведення протоколів засідань груп.

2. Про дату, місце проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради, інформування щодо проведення установчих зборів в місцевих ЗМІ, про подання документів ІГС.

3. Різне
13.03.2015
Оголошення
26 березня 2015 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради з Порядком денним:

1.Про хід виконання Програми приватизації комунального майна на 2014 – 2016 роки.

2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік.

3. Про хід виконання Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період
до 2016 року по місту Ромни.

4. Різне.
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa