Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 31 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 

31.10.2016

Громадська рада: БЮДЖЕТ НА 2017 РІК ТА ПИТАННЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИРІВ

28 жовтня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Про формування бюджету на 2017 рік доповіла начальник Фінансового управління Тетяна Ярошенко. Як повідомила керівник управління, відповідно до Бюджетного кодексу України проводиться робота по формуванню міського бюджету міста Ромни 2017 рік. Бюджет формується з урахуванням Бюджетного регламенту, прийнятого міською радою, Податкового законодавства та інших нормативних документів, що стосуються діяльності різних галузей, фінансування яких проводиться за рахунок міського бюджету. З державного бюджету здійснюватимуться видатки педагогічним працівникам та утримання закладів охорони здоров’я без врахування енергоносіїв. (Додаткова інформація на офіційному сайті міста в розділі «Економіка міста-Міський бюджет»).

Наступним обговорювали питання обговорення проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.06.2015 № 77 «Про організацію проведення конкурсу пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни».

Як пояснила начальник Управління економічного розвитку Юлія Янчук, у зв’язку із численними скаргами по маршруту № 8 «пл.Засульська-вул.Терновецька (Дачі) з питання малої пасажиромісткості транспортних засобів на маршруті та відсутність бажаючих взяти участь у конкурсі на автобусний маршрут № 9 «вул..Франка-пл.Засульська» виникла необхідність перегляду та внесення змін до реєстру автобусних маршрутів та умов проведення конкурсу, які затвердженні вищевказаним регуляторним актом.

Голова засідання зазначив, що всі бажаючі можуть до 20.11.2016 подати у письмовому вигляді свої пропозиції та зауваження з даного регуляторного акту за адресою: бульвар Шевченка,2, другий поверх кабінет № 26.

За підсумками засідання членами Громадської ради було прийнято рішення взяти до відома інформацію доповідачів.
 
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 
 
24.10.2016

Оголошення

28.10.2016 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним: 

1.Про проект бюджету міста Ромни на 2017 рік.

2. Обговорення проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.06.2015 № 77 «Про організацію проведення конкурсу пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни».

3. Різне.
 
01.08.2016
Оголошення
11.08.2016 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним

Порядком денним:   

1.Про хід виконання міської Програми захисту населення на 2014-2016 роки в частині соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи.

2. Про хід виконання міської Програми соціального захисту населення на 2014 -2016 роки в частині поліпшення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.

3. Про хід виконання Програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань в м.Ромни на 2014-2017 роки.

4. Різне.
 
10.06.2016

Оголошення 

14.06.2016 о 15.00 в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з питання: " Про проблеми та перспективи розвитку освіти в умовах децентралізації".

ПРОТОКОЛ № 12 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради
 
18.05.2016

Оголошення

09.06.2016 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:   

1. Про хід виконання програми розвитку культури за 2015 рік; 

2. Про проблеми та перспективи розвитку освіти в умовах децентралізації; 

3. Про хід виконання програми «Боротьби з онкологічними захворюваннями наперіод 2016 року; 

4. Про дотримання порядку у місцях відпочинку (міський пляж річки Сула). 

5.Різне. 


12.04.2016
 
11.04.2016
Громадська рада: обговорення та пропозиції
7 квітня 2016 року  відбулося засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради.
Про облаштування зон відпочинку на березі річки Сула доповів  начальник Управління житлово-комунального господарства Ігор Джур. Для розгляду данного питання були запрошені підприємці, які здійснюють торгівлю на правому та лівому березі річки Сула.  Від присутніх лунали пропозиції, зокрема:  обмежити в’їзд  на власному авто, що обмежував  би в’їзд  на територію «берізок», так як дана територія вважається пішохідною зоною;  рекомендувати правоохоронним органам у вечірній час здійснювати патрулювання місць відпочинку людей на пляжі; встановити контейнери для сміття; виконкому включити у зону відпочинку територію по лівому березі річки перед мостом та за ним.

Наступним обговорювали питання про стан міських кладовищ. Заслухавши інформацію доповідача, члени Громадської ради рекомендували комбінату комунальних підприємств:  заключити договір із КП «Чисте місто» для встановлення контейнерів для сміття та вивезення ТПВ із кладовищ; створити робочу групу по обліку могил де поховані люди, які зробили великий внесок у розвиток міста чи країни загалом; посилити роботу за здійсненням поховань і розташуванню могил; залучити до прибирання кладовищ, шляхом заключення соціальних угод підприємців, які надають ритуальні послуги.
Заслухавши інформацію про стан екологічної ситуації в місті, вирішили рекомендувати УЖКГ розробити комплексну програму дій щодо екологічної ситуації в місті.

За підсумками засідання присутніми було прийнято відповідні рішення.
 
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
29.03.2016
                                                                                                                    Оголошення  

07.04.2016 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:  

1. Про стан міських кладовищ. 

2. Про стан екологічної ситуації в місті та розробки плану дій. 

3. Про облаштування зон відпочинку на березі річки Сула.
 
 
15.03.2016
 
14.03.2016
Громадською радою обговорено ряд актуальних питань

11 березня відбулося позачергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради. Засідання відкрив Голова ради Микола Оксюта. На дане зібрання завітали заступники міського голови Іван Яременко та Ігор Тетірко.

Під час засідання члени Громадської ради опрацювали та винесли рішення з питань, що були визначені в порядку денному.

Бурхливе обговорення викликало питання «Про можливість здійснення зупинок приміським автотранспортом приватним перевізником за маршрутами «Ромни–Перехрестівка–Левондівка» та «Ромни–Плавинище». Заступник міського голови довів до відома членів ради діючі нормативи та вимоги чинного законодавства щодо здійснення висадки-посадки пасажирів на міських зупинка, відповів на всі порушені запитання представників громадської ради та зауважив, що думка Громадської ради буде врахована при розгляді питання на засіданні виконкому міської ради. По даному питанню під час голосування не було набрано необхідної кількості голосів.

Значну увагу приділили розгляду пропозицій Департамента охорони культурної спадщини щодо збільшення території історичних ареалів в межах міста. Як поінформував головний архітектор міста Юрій Литвиненко у результаті розгляду на науково-методичної ради при Міністерстві культури України історико-архітектурного опорного плану м. Ромни, який є складовою частиною оновленого генерального плану міста розробленого Державним підприємством НДПІ містобудування, науковою радою були надані зауваження щодо збільшення території історичного ареалу центральної частини міста включаючи всю території центру міста. Враховуючи на той факт що в центральних кварталах міста вже сформована багатоповерхова забудова, яка не представляє цінне історичне середовище, за пропозицією керівництва департаменту охорони культурної спадщини Мінкультури зона історичного ареалу може бути збільшена лише на прилягаючій території до історичного дитинця центральної частини, а саме з включенням території обмеженої Покрівським узвозом, вул. Пригородською та Червноним узвозом. Ця територія матиме обмеження щодо висотності забудови до 8 м., враховуючи, що основною архітектурною домінантою в цій зоні є пам’ятки національного значення Святодухівський собор та Василівська церква. Члени Громадської ради підтримали зазначені пропозиції та рекомендувала включити їх до розробленого історико архітектурно-опорного плану міста.

Член Громадської ради, координатор акції «Зробимо Україну чистою–2016» Володимир Даценко закликав присутніх долучитися до роботи з очищення міста та виховання містян. Враховуючи, що наше місто вже не вперше бере участь у такому проекті, передбачається розширений План дій. Тож, сподіваємося на велику активність громадськості та мешканців міста. Раді кожному волонтеру.

Також обговорили проект порядку денного на наступне засідання, яке відбудеться 07.04.2016.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 
 
04.03.2016
Оголошення 

11.03.2016 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним: 

1.  Про можливість здійснення зупинок приміським автотранспортом за відповідними маршрутами перевізником Сезько О.В. Інформує заступник міського голови Іван Олексійович Яременко. 

2.  Про розгляд пропозицій Департаменту охорони культурної спадщини щодо збільшення території історичних ареалів в межах міста. Інформує начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Анатолійович Литвиненко. 

3.  Різне.  
 
11.02.2016
 
Перше засідання Громадської ради
 
10 лютого 2016 року відбулося перше в поточному році засіданняГромадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради, яке провела заступник голови Громадської ради Юлія Магденко. 

У даному заході взяв участь міський голова Сергій Салатун, який прозвітував про  хід  виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2015 рік за підсумками року.

Пристуні заслухали інформацію керівників КП «Ромникомунтепло» та «Ромнитеплосервіс» про діяльність підприємств та шляхи зменшення їх заборгованості щодо використання природного газу.

Про хід виконання Програми приватизації комунального майна на 2014-2016 роки та про винесення питання на Громадське обговорення щодо включення до переліку вільних земельних ділянок, які або права на які виставляються для продажу на земельні торги доповіла заступник начальника Управління економічного розвитку Раїса Шкіль.

Зокрема присутніми учасниками засідання розглянуто звернення громадян, котрі звернулись до громадської ради.

Не оминули увагою члени громадської ради й організаційних питань.

За підсумками засідання присутніми було прийнято відповідні рішення.


 
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
28.01.2016

Оголошення

10.02.2016 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:

1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2015 рік за підсумками року.

2. Про винесення питання на Громадське обговорення щодо включення до переліку вільних земельних ділянок, які або права на які виставляються для продажу на земельні торги. 

3. Про діяльність комунальних підприємств «Ромникомунтепло» та «Ромнитеплосервіс» та шляхи зменшення їх заборгованості щодо використання природного газу.

4. Про хід виконання Програми приватизації комунального майна на 2014-2016 роки.

5. Різне
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa