Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 25 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 

12.12.2017
Оголошення 
18.12.2017 о 15.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним: 

1. Про розгляд програми заміни мереж водопостачання та заміни внутрішньо будинкових мереж;

2. Про якість питної води в Ромнах.

3. Про незаконне розміщення реклами.

4.Різне

ПРОТОКОЛ  №6 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради
16.11.2017
Оголошення!
17.11.2017 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним: 

1. Про встановлення загальнобудинкових лічильників на елетроенергію та газ.

2. Про формування бюджету міста на 2018 рік.

3. Про розслідування кримінальних проваджень щодо видобутку піску (р.Сула), розміщення газової заправки по вул. Полтавська та розміщення споруди на пішохідному проході на мосту через р.Сула.

4. Різне. 
31.10.2017
23.10.2017
Відбулось чергове засідання громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради
У ході засідання члени громадської ради заслухали інформацію начальника відділу з питань НС та ЦЗН про комплекс заходів щодо співпраці Виконавчого комітету Роменської міської ради та правоохоронних органів. За інформацією керівника відділу по Міській комплексній програмі «правопорядок на 2016 – 2020 роки» передбачені кошти на встановлення системи візуального спостереження по місту. По даному питанню, прийнято рішення взято до відома інформацію доповідача.
Також, на порядок денний винесено питання:  про стан розслідування резонансних кримінальних проваджень щодо видобутку піску (р. Сула); розміщення газової заправки по вул. Полтавська та розміщення споруди на пішохідному проході на мосту через р. Сула. Так, як доповідачі не з’явилися на засідання, дане питання не було розглянуто.

Наступне засідання відбудеться 17.11.2017 року.
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
18.10.2017
Оголошення!
 
20.10.2017 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним: 

1. Про комплекс заходів по співпраці правоохоронних органів з органами місцевого самоврядування;

2. Про стан розслідування резонансних кримінальних проваджень щодо видобутку піску (р. Сула); розміщення газової заправки по вул. Полтавська та розміщення споруди на пішохідному проході на мосту через р. Сула.

3. Різне. 

07.08.2017
04 серпня відбулося  чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради
Начальник Роменського відділу поліції -  Юлія Загамула,прозвітувала щодо стану криміногенного стану в місті Ромни. Зокрема торкнулися теми оновленого автопарку місцевого відділу. Звернули увагу, на необхідність прискорення закупівлі для службового автомобіля Роменського відділу поліції комп’ютерної техніки та відповідної програми для здійснення патрулювання вулиць міста.З питань житлово-комунльної сфери звітували: начальник УЖКГ – Микола Губка, заступник начальника Ірина Ломакович та заступник міського голови Євгеній Лузан. Обговорили питання:про перспективний план водовідведення в м. Ромни; про дотримання графіку вивезення ТПВ; про встановлення та використання лічильників обліку тепла в будинках; про отримання ордерів на проведення земельних робіт; про незадовільний стан якості питної води.Членами Громадської ради рекомендовано УЖКГ  розробити перспективний план водовідведення в м.Ромни.  

Рекомендували УЖКГ,при видачі ордерів на проведення земельних робіт,  заключати угоду, якою зобов’язати виконавця робіт за власний рахунок забезпечити відновлення покриття чи інших елементів благоустрою.
31.07.2017
Оголошення 
04.08.2017 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним: 
1. Про перспективний план водовідведення в м. Ромни. 

2. Про дотримання графіку вивезення ТПВ.

3. Про встановлення та використання лічильників обліку тепла в будинках; 

4. Про отримання ордерів на проведення земельних робіт; 

5. Про незадовільний стан якості питної води.

6. Про криміногенний стан в місті Ромни та стан розслідування резонансних кримінальних справ.

7. 7.Різне. 

24.06.2017 
Оголошення 


30.06.2017 о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради з наступним Порядком денним:  1.Про внесення змін до Положення та Регламенту Громадської ради. 

2.Про внесення змін до Плану роботи Громадської ради. 

3.Про виконання розпорядження міського голови «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст» 

4.Різне. 


16.06.2017
Список
учасників установчих зборів - кандидатів на членство
в Громадській раді при Виконавчому комітеті Роменської міської ради

 
 1. Бондаренко Едуард Миколайович – Громадська організація «Відокремлений підрозділ  Роменське районове козацьке товариство «Українське козацтво» імені Г.Ф. Завгороднього» Районова канцелярія
 2. Бондаренко Ольга Сергіївна – молодіжна організація «Спілка молодих державних службовців міста Ромни»
 3. Бондаренко Володимир Миколайович - громадська організація «Споживачів Роменщини»
 4. Біловол Олексій Володимирович – громадська організація «Майдан у м.Ромни та Роменському районі Сумської області»
 5. Біленко Володимир Григорович – громадська організація «Піклувальна рада Роменської ЗОШ I-III ступенів №5 РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 6. Васильченко Григорій Петрович –  громадська організація «Роменська районна профспілкова організація працівників АПК»
 7. Вовченко Юрій Вікторович – газета «Тандем – прес»
 8. Зубан Яків Іванович – громадська організація «Роменський комітет захисту прав людини»
 9. Кущ Володимир Васильович – громадська організація «Інваліди Чорнобиля».
 10. Мурич Вікторія Сергіївна – газета «Говоримо ВГОЛОС».
 11. Оксюта Микола Борисович –   громадська організація «ДАР».
 12. Піліпей Владислав Олексійович – Роменський місцевий осередок Всеукраїнської молодіжної  громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».
 13. Свердлюк Ірина Андріївна – громадська організація «Право Громад»
 14. Сидоренко Анатолій Андрійович – громадське об’єднання – громадська спілка «Рада об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Ромни»
 15. Симоненко Олена Миколаївна – громадська організація «Новий світ»
 16. Хоменко Іван Сергійович – громадська організація «Міське об’єднання споживачів «Довіра»
 17. Яндола  Ігор Вікторович – Громадська організація «Промінь Слобожанщини»
 18. Ярошенко Олександр Григорович – громадська організація «Федерація боксу Роменщини»
02.05.2017 
Повідомлення ініціативної групи про початок формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради та підготовку установчих зборів 
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», ініціативна група з підготовки проведення установчих зборів Громадської ради розпочинає процедуру формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради.Громадська рада при Виконавчому комітеті Роменської міської ради   (далі – Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчого органу ради, налагодження ефективної взаємодії зазначеного органу з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами.Строк повноважень складу Громадської ради — два роки.До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.Членство в Громадській раді є індивідуальним.Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.  
До заяви додаються:  

- рішення керівника інституту громадянського суспільства (виписка з протоколу), якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (рішення, свідоцтво);- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 2 сторінок аркушу формату А4). Рекомендовані ініціативною групою зразки вказаних документів додаються.  

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що Виконавчий комітет Роменської міської ради повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності Громадської ради, що діяла при Виконавчому комітеті Роменської міської ради до проведення установчих зборів. Протокол установчих зборів, відомості про склад Громадської ради  Виконавчий комітет Роменської міської ради оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.Виконавчий комітет Роменської міської ради затверджує склад Громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради планується провести 16 червня 2017 року о 14 годині в залі засідань міської ради (м. Ромни, бульв. Шевченка, 2 ).Приймання заяв для участі в установчих зборах здійснюється з 19 травня 2017 року по 02 червня 2017 року.Прийом документів з 10.00 до 12.00 щодня, вихідні – субота, неділя.Заяви та копії документів до ініціативної групи надсилати поштою або надавати нарочним на ім’я уповноваженої особи від ініціативної групи – Бондаренко Ольга Сергіївна, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики (42000, м. Ромни, бульв. Шевченка,2; контактний телефон: (05448) 5 32 78.  
10.04.2017

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО УТВОРЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради ( Протокол №1 від 10 квітня 2017 року): 

1. Оксюта Микола Борисович - Роменська міська громадська організація «Ділова Агенція Розвитку» - голова ініціативної групи; 

2. Бондаренко Ольга Сергіївна – головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради – секретар ініціативної групи; 

3. Спичка Валерій Володимирович - Всеукраїнське об’єднання демократичних сил «Злагода»; 

4. Біленко Володимир Григорович – Піклувальна рада Роменської ЗОШ №5 Роменської міської ради; 

5. Зубан Яків Іванович - Громадська організація «Роменський комітет захисту прав людини» 

Відповідальною особою за проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради є головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради Бондаренко Ольга Сергіївна (контактний телефон: (05448) 5-32-78). 

Голова ініціативної групи                                                    М.Б. Оксюта 


07.04.2017

Оголошення

10 квітня 2017 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради з Порядком денним: 

1. Про обрання голови ініціативної групи та відповідального за ведення протоколів засідань груп. 

2. Про дату, місце проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради, інформування щодо проведення установчих зборів в місцевих ЗМІ, про подання документів ІГС. 

3. Різне 


02.03.2017
Громадська рада. Об’єднання громад та підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті
Розпочавши засідання Громадської ради, радник міського голови Сергій Хоронько зауважив, що на виконання Закону України «Про добровілне об’єднання територіальних громад», видане розпорядження міського голови від 23.02.2017 № 26-ОД «Про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст», з метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності роботи виконавчого комітету Роменської міської ради, налагодженню системного діалогу органів  виконавчої  влади з громадськістю, підвищенню якості  підготовки рішень  з важливих питань суспільного життя.

Відповідно до даного питання  з 23.12.2017 по 23.03.2017  з метою врахування громадської думки відбудуться консультації з громадськістю щодо доцільності створення територіальної громади. Усі бажаючі протягом місяця з 23.02.2017 по 23.03.2017 можуть надавати пропозиції щодо вирішення даного питання  на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу
romnyvp@ukr.net. та за тел. (05448) 5-32-78. Про результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

З питання обговорення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», заслухали головного спеціаліста Управління ЖКГ Жабінського Олександра, який повідомив, що 30.12.2016 фізичні особи – підприємці, які здійснюють перевезення на міськьких автобусних маршрутах загального користування, з проханням підняти вартість проїзду, мотивуючи дане рішення підвищенням, з моменту встановлення діючого тарифу, ціни на паливо, запасні частини та збільшення рівня мінімальної заробітної плати.

01.02.2017 проект регуляторного акту було оприлюднено  на офіційному сайті м.Ромни в розділі «Регуляторна політика» та в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» для обговорення. Зазначив, що пропозицій, зауважень чи доповнень до проекту не надходило.

Провівши аналіз розрахунків, спеціаліст управління дійшов висновку, що собівартість проїзду сягне 3,50 грн. (нині вона коштує 2, 50 грн, різницю у пільгові  тарифі компенсує  міський бюджет) для пільговиків -2,00 грн. (нині 1.00 грн), для дітей 1-4 класу в дні навчання 1,00 грн (50 коп.)


Під час обговорення зауваження з боку громадськості лунали зауваження щодо незадовільної якості перевезень (бруд в автобусах, недотримання графіків перевезень). Члени Громадської ради дійшли до висновку, що збільшення цін на квитки повинно бути на рівні середньообласних тарифів (3,00 грн).За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

28.02.2017

ПРОТОКОЛ №15 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa