Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 17 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 

КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО 

 

 

АРХІВ

 

 

28.01.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір здійснити коригування тарифу
на послугу централізованого водопостачання
В зв’язку із внесенням змін до Галузевої угоди, зростанням рівня мінімальної заробітної плати та вартості електроенергії, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів щодо коригування собівартості послуги централізованого водопостачання за статтями «Заробітна плата», «Нарахування на заробітну плату», «Електроенергія на технологічні потреби» та подано на розгляд до Роменської міської ради.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водопостачання – 18,32грн. за 1м.куб (без ПДВ)

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 7 календарних днів з моменту оприлюднення намірів за телефоном 5 20 11 або за адресою: м.Ромни, вул.Пригородська,187     
                                                                                    ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити коригування тарифу
на послугу централізованого водовідведення
В зв’язку із внесенням змін до Галузевої угоди, зростанням рівня мінімальної заробітної плати та вартості електроенергії, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів щодо коригування собівартості послуги централізованого водовідведення за статтями «Заробітна плата», «Нарахування на заробітну плату», «Електроенергія на технологічні потреби» та подано на розгляд до Роменської міської ради.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водовідведення – 17,49грн. за 1м.куб (без ПДВ)


Пропозиції та зауваження приймаються протягом 7 календарних днів з моменту оприлюднення намірів за телефоном 5 20 11 або за адресою: м.Ромни, вул.Пригородська,187
                                                                                    ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс

 

21.12.2018

Повідомлення про коригування тарифу на  централізоване водопостачання

В зв’язку із зростанням вартості електроенергії та зміною з 01.12.2018р. законодавчо встановленого розміру прожиткового мінімуму до рівня 1921грн., рішенням виконавчого комітету Роменської міської ради від 19.12.2018р. №154 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» скориговано і встановлено тариф на послугу централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів в розмірі 19,19грн. (з ПДВ).

Тариф вводиться в дію не менше, ніж за 15 днів після повідомлення.


ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»Повідомлення 
про коригування тарифу на  централізоване водовідведенняВ зв’язку із зростанням вартості електроенергії та зміною з 01.12.2018р. законодавчо встановленого розміру прожиткового мінімуму до рівня 1921грн., рішенням виконавчого комітету Роменської міської ради від 19.12.2018р. №155 ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» скориговано і встановлено тариф на послугу централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів в розмірі 18,18грн. (з ПДВ).


Тариф вводиться в дію не менше, ніж за 15 днів після повідомлення.


ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс

Калькуляція на послуги з централізованого водопостачання  ДП "Аква-сервіс" ПП "Еліпс" на 2019 рік

05.11.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір коригування тарифу на послугу централізованого водопостачання
В зв’язку із ростом вартості електроенергії та розміру прожиткового мінімуму, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів щодо коригування собівартості послуги централізованого водопостачання за статтями «Електроенергія на технологічні потреби», «Заробітна плата», «Нарахування на заробітну плату» та подано на розгляд до Роменської міської ради.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водопостачання становить 15,99грн. за 1м.куб (без ПДВ)


Пропозиції та зауваження приймаються протягом 7 календарних днів з моменту оприлюднення намірів за телефоном 5 20 11 або за адресою: м.Ромни, вул.Пригородська,187


ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити коригування тарифу на послугу централізованого водовідведення

В зв’язку із ростом вартості електроенергії та розміру прожиткового мінімуму, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів щодо коригування собівартості послуги централізованого водовідведення за статтями «Електроенергія на технологічні потреби», «Заробітна плата», «Нарахування на заробітну плату» та подано на розгляд до Роменської міської ради.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водовідведення становить 15,15грн. за 1м.куб (без ПДВ)


Пропозиції та зауваження приймаються протягом 7 календарних днів з моменту оприлюднення намірів за телефоном 5 20 11 або за адресою: м.Ромни, вул.Пригородська,187


ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»

18.06.2018

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ по визначенню суб’єкта господарювання - виконавця з надання послуг зі збирання, вивезення, розміщення, захоронення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, рідких побутових відходів, що утворюються   на території міста Ромни

Умови проведення конкурсу по визначенню суб’єкта господарювання - виконавця з надання послуг зі збирання, вивезення, розміщення, захоронення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, рідких побутових відходів, що утворюються   на території міста Ромни

 

01.06.2018

ІНФОРМАЦІЯ КП «Ромникомунтепло»РМР»

про розроблений проект інвестиційної програми на 2018р.

З метою відновлення основних фондів, здійснення заходів щодо зниження питомих витрат і втрат теплової енергії у процесі її виробництва, транспортування та постачання комунальним підприємством «Ромникомунтепло»Роменської міської ради» на погодження було подано  інвестиційну програму  на 2018р. на 0.грн. (без ПДВ) за рахунок амортизаційних відрахувань. Напрямками використання інвестицій є:

Заміна 1-х  котла  НІІСТУ-5  на газовий котел Supe RAC 407 кВт  з пальником газовим прогресивно-модуляційним (котельня за адресою: вул.Конотопська, 46) В цілому, внаслідок впровадження вищезазначених заходів інвестиційної програми підприємство планує отримати загальну економію паливно-енергетичних ресурсів у розмірі 31,96 туп з економічним ефектом 349,48 тис.грн (без ПДВ). Окупність заміни котла становить 8 місяців.


Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації цього повідомлення за адресою:


42000 Cумська обл. м.Ромни вул.Коржівська,90 тел.5-21-72 e-mail:
romteplo@ukr.net.

№ з/п
Найменування заходів (пооб'єктно)
Кількісний показник (одиниця виміру)
1
Заміна 1-х  котла  НІІСТУ-5  на газовий котел Supe RAC 407 кВт  з пальником газовим прогресивно-модуляційним   (котельня  за адресою: вул.Конотопська,46)
1 котел
2
Проектування котельної (реконструкція)
1шт
3
Автоматизація котельні
1 шт

Адміністрація КП «Ромникомунтепло»РМР»  

23.05.2018

«Оголошення про намір коригувати тарифи»

З метою недопущення збитковості підприємства у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, збільшення вартості технічного обслуговування ліфтів, відповідно до п. 36 «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженого Постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 р. ПП «Марс» має намір провести коригування діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до даних: середньозважений діючий тариф 2,86 грн.; середньозважений скоригований тариф 3,15грн. Рівень збільшення тарифу -10%.

Зауваження та пропозиції щодо коригування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приймаються протягом 14 календарних днів із дня публікації за адресою: вул. Г.Мазепи 51 або за тел. 3-19-45.


Адміністрація ПП «Марс»


Повідомлення

Про намір ПП “Житло-сервіс» провести коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлених рішенням виконавчого комітету Роменської міської ради № 14 від 30.01.2017 року «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,які надають населенню підприємства по обслуговуванню житлового фонду», в зв’язку з суб’єктивними факторами, які не залежать від підприємства, а саме: 

- відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плати з 01.01.2018 року встановлена в розмірі 3723 грн, що на 16,3% більше рівня мінімальної зарплати, як складової частини, в діючих тарифах на послуги (3200 грн);

- відповідно до постанови НКРЕКП від 26.02.2015р. за № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» тариф на електроенергію з 01 березня 2017 року складає 1,68грн кВт/год., що на 30% більше ніж вартість електроенергії в діючих тарифах (1,29грн. кВт./год).


До відома мешканців будинків, що обслуговує  ПП «Наш Дім»

З метою запобігання зниження рівня надання послуг та недопущення збитковості підприємства у зв’язку з  зростанням ціни на  електроенергію, ( з 1,29 грн. до 1,68 грн. ) на  освітлення місць загального користування і підвалів та енергопостачання ліфтів  та підвищення мінімальної заробітної плати та нарахування на заробітну плату (з 3200,00грн. до 3723,00грн.) послуг на технічне обслуговування ліфтів відповідно до п.36 «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків та споруд та прибудинкових територій», затвердженого Постановою КМУ від 1 червня 2011р.№869 ПП «Наш Дім» має намір провести коригування діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно даних: середньозважений діючий тариф 2.89 грн.; середньозважений скоригований тариф 3.17 грн. Рівень збільшення тарифу-10%.

Зауваження та пропозиції  приймаються на  протязі 14 календарних днів з дня публікації за адресою: м. Ромни, Базарна площа,10 тел.5-45-24


Адміністрація ПП «Наш Дім»

До відома мешканців будинків, які обслуговує КП «Житло-Експлуатація»РМР»

 

З метою недопущення збитковості підприємства та у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, нарахування на заробітну плату, збільшення вартості технічного обслуговування ліфтів, відповідно до п.36 «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженого  постановою КМУ №869 від 01.06.2011 р., КП «Житло-Експлуатація» РМР» має намір провести коригування діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  відповідно даних таблиці:

Розмір мінімальної заробітної плати в діючому тарифі (грн.)
Розмір мінімаль-ноїзаробіт-ної плати з 01.01.2018 (грн.)
Фактичне відшкоду-ваннязаробітної платимешканця-ми (%)
Збільшення мінімальної заробітної плати
(%)
Середньо-зваженийзатвердже-ний тариф 30.01.17 (грн.)
Середньо-зваженийзапропо-нований для коригував-ння  тариф
 (грн.)
Рівень збільше-ння тарифу (%)
3200
3723
86
14
3,3
3,79
15
 
Ознайомитися з побудинковими тарифами на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються населенню КП «Житло-Експлуатація», можливо за посиланням. 

Зауваження і пропозиції щодо коригування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації за адресою вул. Вознесенська, 14 або за тел. 5-19-65.


АДМІНІСТРАЦІЯ

КП «Житло-Експлуатація»РМР»

21.05.2018

Оголошення про проведення конкурсу на визначення суб’єктів господарювання – виконавців з надання комунальних послуг зі збирання, вивезення, розміщення, захоронення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, рідких побутових відходів, що утворюються   на території міста Ромни

03.05.2018

Повідомлення

Рішенням виконавчого комітету Роменської міської ради від 23.04.2018р. № 44 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» встановлено тариф на централізоване водопостачання для всіх категорій споживачів – 17,65грн. (з ПДВ).

Тариф вводиться в дію з 18.05.2018р.

ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

 

Повідомлення

Рішенням виконавчого комітету Роменської міської ради від 23.04.2018р. № 45 ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» встановлено тариф на централізоване водовідведення для всіх категорій споживачів – 16,73грн. (з ПДВ).

Тариф вводиться в дію з 18.05.2018р.

ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс

Калькуляція на послуги з централізованого водовідведення П "Сток-сервіс" ПП "Еліпс" 2018 рік

27.03.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ
про внесення змін до планової калькуляції на централізоване водопостачання
Враховуючи зауваження та побажання мешканців міста, висловлені під час громадських обговорень тарифів на централізоване водопостачання, повідомляємо про внесені зміни до планової калькуляції на централізоване водопостачання на 2018рік в частині «заробітна плата та нарахування на неї» та «послуги інших спеціалізованих підприємств»
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

 13.03.2018

 Повідомлення

В зв’язку з набуттям чинності змін та доповнень до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості,побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки, зареєстрованих  Міністерством соцполітики України від 19.02.2018р. № 5, ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» повідомляє про зміни в структурі планової калькуляції на послуги централізованого водопостачання, опублікованої в газеті «Вісті роменщини» від 17.02.2018р. та на офіційному сайті  Роменської міської ради в розділі «комунальна сфера» 16.02.2018р., в частині заробітної плати та нарахувань на неї.

ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

 

Планова калькуляція на послуги з централізованого водопостачання ДП "Аква-сервіс" ПП "Еліпс" на 2018 рік

 16.02.2018

Планова калькуляція на послуги з централізованого водопостачання ДП "Аква-сервіс" ПП "Еліпс" на 2018 рік

 Повідомлення

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» розміщує попередню калькуляцію нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання. 
 

 Повідомлення

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» розміщує попередню калькуляцію нових тарифів на послуги з централізованого водовідведення. 

 

 29.01.2018
Про продаж об'єкта державної власності


  

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa