Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 25 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 

КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО 

 

 

АРХІВ

 

27.03.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ
про внесення змін до планової калькуляції на централізоване водопостачання
Враховуючи зауваження та побажання мешканців міста, висловлені під час громадських обговорень тарифів на централізоване водопостачання, повідомляємо про внесені зміни до планової калькуляції на централізоване водопостачання на 2018рік в частині «заробітна плата та нарахування на неї» та «послуги інших спеціалізованих підприємств»
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

 13.03.2018

 Повідомлення

В зв’язку з набуттям чинності змін та доповнень до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості,побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки, зареєстрованих  Міністерством соцполітики України від 19.02.2018р. № 5, ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» повідомляє про зміни в структурі планової калькуляції на послуги централізованого водопостачання, опублікованої в газеті «Вісті роменщини» від 17.02.2018р. та на офіційному сайті  Роменської міської ради в розділі «комунальна сфера» 16.02.2018р., в частині заробітної плати та нарахувань на неї.

ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

 

Планова калькуляція на послуги з централізованого водопостачання ДП "Аква-сервіс" ПП "Еліпс" на 2018 рік

 16.02.2018

Планова калькуляція на послуги з централізованого водопостачання ДП "Аква-сервіс" ПП "Еліпс" на 2018 рік

 Повідомлення

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» розміщує попередню калькуляцію нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання. 
 

 Повідомлення

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» розміщує попередню калькуляцію нових тарифів на послуги з централізованого водовідведення. 

 

 29.01.2018
Про продаж об'єкта державної власності


  

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa