Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 25 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 

27.11.2017
Наглядові ради утворюються на:
1. Комунальному підприємстві «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради»;
2. Комунальному підприємстві «Ромникомунтепло» Роменської міської ради»;
3. Комунальному підприємстві «Ромнитеплосервіс» Роменської міської ради»;
4. Комунальному підприємстві «Житло-Експлуатація» Роменської міської ради».

1. Уповноважений орган, до якого подаються документи учасниками, які заявили про бажання брати участь у роботі Наглядової ради:
Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради
Адреса: 42000, Сумська область,  м. Ромни, вул. Аптекарська,19.

2. Особи що уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками, які заявили про бажання брати участь у роботі Наглядової ради:
Губка Микола Миколайович, начальникуправління житлово-комунального господарства Роменської міської ради;
Шкуліпа Анна Миколаївна, головний спеціаліст, юрисконсульт управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради; засоби зв’язку: тел. (05448) 2-17-77, 2-17-78, e.mail: uzhkg_romny@ukr.net

3. Способи, місце та кінцевий термін подання документів кандидатами до складу Наглядової ради:
Спосіб: особисто, через уповноважену належним чином особу або надсилається поштою у т.ч. і електронною.
Адреса: 42000, м. Ромни, вул. Аптекарська, 19, другий поверх, e.mail: uzhkg_romny@ukr.net
Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 17 год. 15 хв. 27 грудня 2017 року.

4. Особи, що можуть бути учасниками, які заявили про бажання брати участь у роботі Наглядової ради:
1. Депутати Роменської міської ради;
2. Помічники депутатів;
3. Представники громадського суспільства.
Всі кандидати повинні мати вищу освіту.
Суб’єктом подання кандидатур незалежних членів Наглядової ради є депутатські фракції, громадська рада, рада підприємців, міський голова.

5. Перелік документів, які необхідно подати кандидатам до складу Наглядової ради Уповноваженому органу :
1.Заявки, в яких зазначається прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, засіб зв’язку кандидата, суб’єкт подання кандидатури, а також інформацію щодо обмежень, при яких особа не може бути обрана незалежним членом Наглядової ради:
1)    протягом попередніх трьох років особа працювала на комунальному підприємстві, при якому створена Наглядова рада;
2)    особа отримує чи отримувала в минулому році від комунального підприємства будь-які доходи;
3)    особа має чи мала протягом минулого року господарські або цивільно-правові відносини з комунальним підприємством безпосередньо чи як акціонер (учасник), була керівником або членом виконавчого органу суб’єкта господарювання, яке має або мало такі зв’язки;
4)    особа є або була протягом попередніх трьох років працівником існуючого або колишнього незалежного аудитора комунального підприємства;
5)    особа є близькою особою керівника та інших посадових осіб комунального підприємства (термін «близька особа» вживається у значенні, визначеному в Законі України «Про запобігання корупції»);
6)    особа входить до складу наглядової ради інших суб’єктів господарювання.
2. Біографічна довідка (включаючи професійні характеристики, досвід роботи в галузі діяльності комунального підприємства) кандидата;
3. Згода кандидата на обробку його персональних даних згідно з Законом України «Про захист персональних даних». 
4. В заяві необхідно вказати до складу якої наглядової ради кандидат бажає бути обраним.

6. Порядок формування складу Наглядової ради:
Після закінчення строку подання заявок Уповноважений орган невідкладно готує відповідний проект рішення Роменської міської ради про затвердження персонального складу Наглядової ради.
Персональний склад Наглядової ради формується Роменською міською радою шляхом рейтингового голосування за кожну кандидатуру, запропоновану в установленому порядку до складу Наглядової ради.


Начальник управління
житлово-комунального господарства
Роменської міської ради                                                                                     М.М. Губка
 
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановити тариф на послуги централізованого водопостачання
В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів щодо встановлення собівартості послуги централізованого водопостачання та подано на розгляд до Роменської міської ради.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водопостачання – 10,87грн. за 1м.куб (без ПДВ)

ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановити тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем
В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів щодо встановлення тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем та подано на розгляд до Роменської міської ради.

Розрахункова собівартість послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем – 11,56грн. за 1м.куб (без ПДВ)

ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну тарифу на послуги централізованого водовідведення
В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів щодо встановлення собівартості послуги централізованого водовідведення та подано на розгляд до Роменської міської ради.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водовідведення – 11,43грн. за 1м.куб (без ПДВ)

ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»

 
04.09.2017
ІНФОРМАЦІЯ
КП «Ромникомунтепло»РМР»

про розроблений проект інвестиційної програми на 2017р.
 
З метою відновлення основних фондів, здійснення заходів щодо зниження питомих витрат і втрат теплової енергії у процесі її виробництва та транспортування, комунальним підприємством «Ромникомунтепло»РМР» розроблено проект  інвестиційної програми  на 2017р. на суму 2405,60 тис.грн. (без ПДВ). Напрямками використання інвестицій є:

1.      Заміна котлів НІІСТУ-5 на газові котли Aton STAB-1.0 з пальниковим пристроєм з поступовим регулюванням.

2.      Реконструкції теплових мереж з прокладання нових сучасних попередньо теплоізольованих трубопроводів.

В цілому, внаслідок впровадження вищезазначених заходів інвестиційної програми підприємство планує отримати загальну економію паливно-енергетичних ресурсів у розмірі 234,46 туп з економічним ефектом 1680,54 тис.грн (без ПДВ). Окупність заміни котлів становить від 9 до 13 місяців, реконструкції теплових мереж - 6-9 років.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації цього повідомлення за адресою :

42000 Cумська обл. м.Ромни вул.Коржівська,90 тел.2-42-68 e-mail: romteplo@ukr.net.

 

№ з/п
Найменування заходів (пооб'єктно)
Кількісний показник (одиниця виміру)
1
Заміна 2-х  котлів  НІІСТУ-5  на газовий котел Aton STAB-1,0  з пальниковим пристроєм з поступовим регулюванням  (котельня  за адресою: вул. Горького,46)
1 котел
2
Заміна 2-х  котлів  НІІСТУ-5  на газовий котел Aton STAB-1,0  з пальниковим пристроєм з поступовим регулюванням  (котельня  за адресою: вул.Свободи,28)
1 котел
3
Заміна 2-х  котлів  НІІСТУ-5  на газовий котел Aton STAB-1,0  з пальниковим пристроєм з поступовим регулюванням  (котельня  за адресою: вул. Сумська,1)
1 котел
4
Заміна 1-го  котла  НІІСТУ-5  на газовий котел Aton STAB-0,63  з пальниковим пристроєм з поступовим регулюванням  (котельня  за адресою: бул. Московська,29)
1 котел
5
Заміна 1-х  котла  НІІСТУ-5  на газовий котел Aton STAB-0,4  з пальниковим пристроєм з поступовим регулюванням  (котельня  за адресою: вул.Конотопська,46)
1 котел
6
Реконструкція теплової мережі по вул. Пушкіна,9
180 м (в двохтрубному вимірі)
7
Реконструкція теплової мережі від  котельні  вул. Конотопська,46
115 м (в двохтрубному вимірі)


Директор  КП «Ромникомунтепло»РМР»                                                                         В.П. Мега

09.08.2017
До уваги мешканців міста!
Згідно рішення сесії від 26.07.2017року комунальне підприємство  "Комбінат комунальних підприємств" Роменської міської ради з 01 серпня  2017 року визнане тимчасовим надавачем послуг із збирання,розміщення  вивезення,захоронення твердих побутових відходів (ТПВ), рідких побутових відходів (РПВ)по м. Ромни.

Запрошуємо всіх жителів міста звертатись за довідками та оформленням відповідних документів за адресою: м. Ромни, вул. Залізнична,125, тел. 7-19-76.
 
19.06.2017
 
За кошти міського бюджету згідно державної закупівлі комунальним підприємством «Комбінат комунальних підприємств» придбаний спецтранспорт, а саме Сміттєвоз МАЗ СБМ-302/2 з боковим навантаженням ( бункер 13,5 м3), який призначений для механізованого  завантаження з стандартних контейнерів ємністю 075-1,1 м3 в кузов сміттєвоза твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження  в місцях утилізації.

Вартість сміттєвоза МАЗ 1 626 700,00 грн.

 
Адреси
 сміттєвих майданчиків з яких буде вивозитися сміття
КП «Комбінат комунальних підприємств»:
Вул. Берегова,18 (Артема)
Вул. Горького,71
Вул. Горького, 117-119
Вул. Горького, 150-156
Вул. Горького, 240
Вул. Горького,248
1-й пр. Горького, 6
Вул. Горького, 84-86
Вул. Горького, 92-100
Вул. Горького, 124-126
Вул. Горького, 133
Вул. Горького, 136-150
Вул. Горького, 155-155а
Вул. Горького, 186
Вул. Горького, 196
Вул. Горького, 202
Вул. Горького, 224-226
Вул. Дудіна, 21
Вул. Дудіна, 1
Вул. Декабристів, 1
Вул. Залізнична, 32-34
Вул. Залізнична, 143 а
Вул. Індустріальна, 21
Вул. Київська,78
Вул. Київська, 80-82
Вул. Київська, 84-92
Вул. Прокопенка, 22
Вул. Прокопенка,34
Вул. Прокопенка,47
Вул. Прокопенка,107
Вул. Редькіна,30 (Піонерська)
Вул. Сумська, 1г
Вул. 9 Травня, 18
Вул. 9 Травня, 22
Вул. Терновецька,22 (Щорса)
Вул. Терновецька, 97 (Щорса)
3-й пр. Червоної, 35
3-й пр. Червоної, 57
Приватний сектор : Лозова, Каховка, Засулля,1, Засулля ,2, центр Новолозовка


Керуючий справами виконкому                                                     Л.Г. Сосненко
 
04.05.2017
Повідомлення
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.04.2017 року № 551 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» встановлено тариф: на централізоване водопостачання – 9,56 грн. за 1 куб. м (без ПДВ) тариф з  ПДВ 20 % - 11,47  грн. за 1 куб. м зі структурою, наведеною в додатку 58 до цієї постанови.

Постанова набуває чинності з дня, наступного за днем її опублікування в газеті «Урядовий кур’єр». Тариф вводиться в дію з 01 червня 2017 р.

ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

 
Повідомлення
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.04.2017 року № 551 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» встановлено тариф на централізоване водовідведення – 9,36грн. за 1 куб. м (без ПДВ) тариф з  ПДВ 20 % - 11,23  грн. за 1 куб. м зі структурою наведеною в додатку 59 до цієї постанови.

Постанова набуває чинності з дня, наступного за днем її опублікування в газеті «Урядовий кур’єр». Тариф вводиться в дію з 01 червня 2017 р.


ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»

 
Повідомлення
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.04.2017 року № 552 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада  2015 року № 2868» ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» встановлено тариф на послугу з централізованого постачання холодної води – 10,98грн. за 1 куб. м (без ПДВ) тариф з  ПДВ 20 % - 13,18  грн. за 1 куб. м зі структуро, наведеною в додатку 68 до цієї постанови.

Постанова набуває чинності з дня, наступного за днем її опублікування в газеті «Урядовий кур’єр». Тариф вводиться в дію з 01 червня 2017 р. 
 


28.02.2017
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити коригування тарифу
на послуги  по вивезенню, розміщенню та захороненню твердих побутових відходів
та вивезення рідких побутових відходів
 
З метою недопущення збитковості підприємства  у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати та нарахування на заробітну плату, відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження порядку формування від 26.07.2006р. №1010, КП «Чисте місто»РМР має намір провести коригування діючого тарифу на послуги по вивезенню, розміщенню та захороненню твердих побутових відходів та відповідно даних таблиці:
 

Середньозважений діючий тариф
по ТПВ (грн.)
Середньозважений скоригований тариф
по ТПВ (грн.)
76,67
107,64

 

Середньозважений діючий тариф
по РПВ (грн.)
Середньозважений скоригований тариф
по РПВ (грн.)
21,22
36,35

 
Зауваження і пропозиції щодо коригування тарифу на 14 календарних днів з дня публікації за послуги по вивезенню, розміщенню та захороненню твердих побутових відходів та вивезення рідких побутових відходів приймаються за адресою вул. Аптекарська,19 або за тел. 2-27-84.
 
АДМІНІСТРАЦІЯ
КП «Чисте місто» РМР

 
13.02.2017
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити зміну тарифу
на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів та подано на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Розрахункова собівартість послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем – 14,14грн. за 1м.куб (з ПДВ)
                                                                 
                                                                  ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
 
10.02.2017
ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити зміну тарифу
на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем
В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів та подано на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Розрахункова собівартість послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем – 14,14грн. за 1м.куб (з ПДВ)


ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»


09.02.2017
ОГОЛОШЕННЯ
 
Відповідно до статті 42 Житлового кодексу Української РСР жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов за місцем проживання у міськвиконкомі та/або за місцем роботи, та внесені до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Міськвиконком, підприємства, установи, організації щороку проводять перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.

Інформація про громадян, взятих на квартирний облік, та зміни до неї в установленому законодавством порядку вносяться до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

На виконання вимог чинного законодавства просимо усіх громадян, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі та/або підприємстві, установі, організації звернутися до відділу обліку і розподілу житла міськвиконкому (б-р Шевченка, 2, каб. № 4, м. Ромни) та/або відповідального підрозділу (особи) за ведення квартирного обліку на підприємстві, установі, організації для проходження щорічної перереєстрації.


За інформацією відділу обліку і розподілу житла
 
 
ОГОЛОШЕННЯ
 
На виконання вимог пункту 1 статті 16 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» та абзацу третього пункту 23 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, на офіційному веб-сайті міста Ромни в розділі Комунальна сфера оприлюднено списки осіб, які перебувають на квартирному (соціальному) обліку у Виконавчому комітеті Роменської міської ради станом на 01.01.2017. У паперовому вигляді зі списками можна ознайомитись у чергового Виконавчого  комітету  Роменської  міської ради по  бульвару  Шевченка, 2, м. Ромни.

За інформацією відділу обліку і розподілу житла 07.02.2017

До відома мешканців будинків, які обслуговує
КП «Житло-Експлуатація»
З метою недопущення збитковості підприємства та неякісного надання послуг у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з 01.01.17 р., відповідно до п.36 «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженого  постановою КМУ №869 від 01.06.2011 р., рішенням виконкому Роменської міської ради «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надають населенню підприємства по обслуговуванню житлового фонду» № 14 від 30.01.17 затверджено скоригованний тариф по складовій витрат «заробітна плата» відповідно до даних таблиці:
 

Розмір мінімальної заробітної плати в діючому тарифі (грн.)
Розмір мінімаль-ної заробіт-ної плати з 01.01.2017 (грн.)
Фактичне відшкоду-вання заробітної плати мешканця-ми (%)
Збільшення мінімальної заробітної плати
(%)
Середньо-зважений затвердже-ний тариф 16.11.16 (грн.)
Середньо-зважений скоригова-ний тариф
30.01.17 (грн.)
Рівень збільше-ння тарифу (%)
1102
3200
34,4
290
2,0
3,1
55

Перелік, періодичність та строки надання послуг затверджених рішенням виконкому Роменської міської ради від 21.12.11 № 291 не змінилися.

Ознайомитися з побудинковими тарифами на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються населенню КП «Житло-Експлуатація», можливо за посиланням (рішення виконкому Роменської міської ради «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надають населенню підприємства по обслуговуванню житлового фонду» № 14 від 30.01.17) 
   АДМІНІСТРАЦІЯ
                              КП «Житло-Експлуатація

01.02.2017

«27 лютого 2017 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

Запрошуються всі бажаючі».
 

 
24.01.2017
 
КОНКУРС!
Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області оголошує конкурс
із визначення  перевізника на автобусних маршрутах загального користування,

які працюють у звичайному режимі руху
 

об’єкта
№ марш
руту
 
Початковий та кінцевий пункти, найменування кінцевих зупинок
Необхідна кількість автобусів для виконання рейсів (од.)
Інтервал руху на маршруті, хв.
Сумарна кількість автобусів на маршрутах, що входять до об’єкту конкурсу
Автобуси, що працюють в звичайному режимі руху
Резерв ТЗ
1
8
«пл. Засульська – вул.Терновецька (Дачі)»
1
1
60
2
2
9
«Лучки – пл. Засульська»
1
1
60
2

 
Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводять відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами та доповненнями, та Умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни, затверджених рішенням виконкому міської ради від 17.06.2015  №77 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни зі змінами та доповненнями.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування щоденно у звичайному режимі руху залучаються автобуси загальною пасажиромісткістю , що відповідають класу I, ІІ згідно з пунктом 4.1.3 Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку  України від 12.04.2007р. №285, на маршрутах допускається використання автобусів категорії М3 (повна маса понад 5 т.)

Вимоги до транспортних засобів учасників конкурсу: строк експлуатації транспортних засобів  не повинен перевищувати  10 років та відповідати нормам не нижче ЄВРО-2. Конкурсним комітетом здійснюється обов’язковий огляд транспортних засобів, представлених на конкурс. Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

На конкурс не допускаються транспортны засоби, запропоновані претендентами на автобусні маршрути загального користування, які мають за конструкцією менше 21 місця для сидіння. Обов'язковою вимогою до транспортних засобів є наявність двох входів/виходів із прристроями для автоматичного відкривання дверей».

На автобусних маршрутах загального користування умовою конкурсу є наявність у претендента не менш як одного транспортного засобу на об’єкті конкурсу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Перевезення здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 100 % рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин.

Учасник конкурсу повинен мати достатню кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для міських перевезень.

Конкурс відбудеться  22.02.2017 р. о 10-00 годині за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, зал засідань виконавчого комітету Роменської міської ради.

Документи на конкурс приймаються робочим органом – Комунальним підприємством «Ромнитранссервіс» з часу оголошення до 08.02.2017 р.. (включно) з 8 год. до 16-30 год. у робочі дні за адресою: 42000, м.Ромни, вул. Горького, 97.

Бланки документів для участі в конкурсі, анкету і інформацію про об’єкт конкурсу надає робочий орган – КП «Ромнитранссервіс» за адресою: 42000, м.Ромни, вул. Горького, 97, тел. 068 90 92 360, електронна адреса: romnytrans@ukr.net

Плату за участь у конкурсі в сумі 1256 грн. (за один об’єкт конкурсу) необхідно перерахувати на р/р 26002055017262 код ЄДРПОУ 31077822, МФО 377546 ПАТ КБ  “Приватбанк”  з поміткою “За участь в конкурсі 22.02.2017”.

 
Комунальне підприємство
«Ромнитранссервіс»


 
13.01.2017

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити зміну тарифу
на послуги  централізованого водопостачання

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів та подано на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водопостачання – 10,33грн. за 1м.куб (без ПДВ)

 
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»


 
 
ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір здійснити зміну тарифу

на послуги з централізованого водовідведення
 

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів та і подано на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водовідведення – 11,08грн. за 1м.куб (без ПДВ)

 
ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»

 


 
26.12.2016
 
До відома мешканців будинків, які обслуговує
КП «Житло-Експлуатація»

З метою недопущення збитковості підприємства  у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати та нарахування на заробітну плату, відповідно до п.36 «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженого постановою КМУ №869 від 01.06.2011 р., КП «Житло-Експлуатація» має намір провести коригування діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно даних таблиці:
 
Середньозважений діючий тариф (грн.)
Середньозважений скоригований тариф (грн.)
2,0
3,8
 
Ознайомитися з побудинковими тарифами на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються населенню КП «Житло-Експлуатація» за посиланням, які пропонуються до затвердження згідно додатку.

Зауваження і пропозиції щодо коригування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації за адресою вул. Вознесенська,14 або за тел. 2-21-81.

 
АДМІНІСТРАЦІЯ
КП «Житло-Експлуатація»
 
 
 
17.11.2016
До відома мешканців будинків, які обслуговує КП «Житло-Експлуатація»
З метою недопущення збитковості підприємства у зв’язку із зростанням вартості електричної енергії, згідно з пп. 3 п.1 Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних  послуг    № 220 від 26.02.2015 року та відповідно до п. 36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених постановою КМУ від 01.06.2011 р.  № 869, рішенням виконкому Роменської міської ради «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються населенню підприємствами по обслуговуванню житлового фонду» № 177 від 16.11.16 затверджено скоригованний тариф по статтях витрат:         

- «електроенергія для ліфтів»

- «електроенергія на освітлення місць загального користування» відповідно даних таблиці:

 
№ п/п
Затверджена вартість ел. енергії в діючому тарифі (грн.)
Фактичні витрати на ел енергію з 01.09.2016 (грн.)
Фактичне відшкодування вартості ел.енергії мешканцями (%)
Збільшення вартості ел.енергії
(%)
Запропонована вартість ел.енергії для коригування тарифу
(грн.)
1
     0,3648
     1,29
28,2
     353,6
        1,29

Ознайомитися зі затвердженими побудинковими тарифами на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються населенню КП «Житло-Експлуатація» за посиланням (рішення виконкому Роменської міської ради «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються населенню підприємствами по обслуговуванню житлового фонду» № 177 від 16.11.16).
 
   АДМІНІСТРАЦІЯ
                              КП «Житло-Експлуатація»

07.10.2016
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
19.08.2016  № 1437
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
09 вересня 2016 р.
за № 1240/29370
Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», підпункту 7 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715, Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 квітня 2016 року за № 593/28723, Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 364, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за № 643/28773, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20 липня 2016 року за № 995/29125, такі зміни:

1) доповнити пункт 1 новими підпунктами такого змісту:

58) дочірньому підприємству «Аква-сервіс» приватного підприємства «Еліпс» зі структурою, наведеною в додатку 58 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання - 8,72 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

59) дочірньому підприємству «Сток-сервіс» приватного підприємства «Еліпс» зі структурою, наведеною в додатку 59 до цієї постанови:

на централізоване водовідведення - 8,94 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

2. Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 
Голова Комісії                                                             Д. Вовк


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
19.08.2016  № 1438
 
Зареєстровано в Міністерстві                                
юстиції України
09 вересня 2016 р.
за № 1239/29369
Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868
Відповідно до пункту 2 частини першої статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», підпункту 7 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715, Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 січня 2015 року № 13, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05 лютого 2015 року за № 136/26581, Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 303, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 квітня 2016 року за № 499/28629, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ

1. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 січня 2016 року за № 24/28154 (із змінами), такі зміни:                                                                                                                                                             
1) у пункті

1: в абзацах другому, третьому підпункту 2 цифри «7,22», «6,19» замінити відповідно цифрами «8,18», «6,16»;

доповнити пункт новими підпунктами такого змісту:

68) дочірньому підприємству «Аква-сервіс» приватного підприємства «Еліпс» зі структурою, наведеною в додатку 68 до цієї постанови:

тариф на послугу з централізованого постачання холодної води - 12,17 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

2. Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Голова Комісії                                                                         Д. Вовк

 
Повідомлення
 
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 19.08.2016 року № 1437 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141», зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 09.09.2016 року за № 1240/29370 та опублікованою в бюлетені "Офіційний вісник України" від 07 жовтня 2016 року № 77, ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» встановлено тариф:

на централізоване водопостачання – 8,72 грн. за 1 куб. м (без ПДВ)

тариф з  ПДВ 20 % - 10,46  грн. за 1 куб. м 

зі структурою, наведеною в додатку 58 до цієї постанови.

Тариф набуває чинності 01 листопада 2016 р. 
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

Повідомлення

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 19.08.2016 року № 1437 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141», зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 09.09.2016 року за № 1240/29370 та опублікованою в бюлетені "Офіційний вісник України" від 07 жовтня 2016 року № 77, ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» встановлено тариф

на централізоване водовідведення – 8,94грн. за 1 куб. м (без ПДВ)

тариф з  ПДВ 20 % - 10,73  грн. за 1 куб. м 

зі структурою наведеною в додатку 59 до цієї постанови.

Тариф набуває чинності 01 листопада 2016 р.
 
ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»

 
Повідомлення

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 19.08.2016 року № 1438 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 листопада  2015 року № 2868», зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 09.09.2016 року за № 1239/29369 та опублікованою в бюлетені "Офіційний вісник України" від 07 жовтня 2016 року № 77, встановлено тариф

на послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 12,17 грн. за 1 куб.м ( з ПДВ)

зі структуро, наведеною в додатку 68 до цієї постанови.

Тариф набуває чинності 01 листопада 2016 р.
 
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
 
03.10.2016
ОГОЛОШЕННЯ
 
Відповідно до статті 42 Житлового кодексу Української РСР жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов за місцем проживання у міськвиконкомі та/або за місцем роботи, та внесені до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Міськвиконком, підприємства, установи, організації щороку проводять перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.

Інформація про громадян, взятих на квартирний облік, та зміни до неї в установленому законодавством порядку вносяться до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

На виконання вимог чинного законодавства просимо усіх громадян, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі та/або підприємстві, установі, організації звернутися до відділу обліку і розподілу житла міськвиконкому (б-р Шевченка, 2, каб. № 4, м. Ромни) та/або відповідального підрозділу (особи) за ведення квартирного обліку на підприємстві, установі, організації для проходження щорічної перереєстрації.За інформацією відділу обліку і розподілу житла
 

28.09.2016             
До відома мешканців будинків, які обслуговує КП «Житло-Експлуатація»


З метою недопущення збитковості підприємства у зв’язку із зростанням вартості електричної енергії, згідно з пп. 3 п.1 Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних  послуг    № 220 від 26.02.2015 року та відповідно до п. 36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених постановою КМУ від 01.06.2011 р.  № 869,  КП «Житло-Експлуатація» має намір провести коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по статтях витрат:         

- «електроенергія для ліфтів»

- «електроенергія на освітлення місць загального користування»

відповідно даних таблиці: 

№ п/п
Затверджена вартість ел. енергії в діючому тарифі (грн.)
Фактичні витрати на ел енергію з 01.09.2016 (грн.)
Фактичне відшкодування вартості ел.енергії мешканцями (%)
Збільшення вартості ел.енергії
(%)
Запропонована вартість ел.енергії для коригування тарифу
(грн.)
1
     0,3648
     1,29
28,2
     353,6
        1,29


Зауваження і пропозиції щодо коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в частині збільшення вартості електроенергії приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації за адресою: вул. Вознесенська, 14  або за телефоном 2-21-81.

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, які надаються населенню КП "Житло-Експлуатація"


За повідомленням КП «Житло-Експлуатація»    
 


13.06.2016
ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити зміну тарифу
на послуги  централізованого водопостачання

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 та Постанови НКРЕКП від 24.03.2016 № 364 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет та у червні подано на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Розрахункова собівартість послуги централізованого водопостачання – 9,35грн. за 1м.куб (без ПДВ)
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановити тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем

На виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 15.01.2015 №13 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів щодо встановлення тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем та у червні подано на розгляд до НКРЕ КП. 

Розрахункова собівартість послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньо будинкових систем – 11,51грн. за 1м.куб (без ПДВ)
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
                                     
  ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити зміну тарифу
на послуги з централізованого водовідведення

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, зміною законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869 та Постанови НКРЕКП від 24.03.2016 № 364 ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» сформовано пакет документів та у червні подано на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Розрахункова собівартість послуги централізованого водовідведення – 11,02грн. за 1м.куб (без ПДВ)
ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»


Благоустрій міста


Управління житлово-комунального господарства продовжує виконання робіт щодо профілювання доріг щебеневих в м. Ромни по вулицях Берегова, Чернишевського, Воликівських, Троїцька, Полетик, Антоненка-Давидовича, Пархоменка, Маліновського, Ремінця, Залізнична, Мельникова, Лесі Українки, Індустріальна та ін. Роботи по підсипці прогрейдерованих доріг тривають. Виконано роботи по ямковому ремонту доріг з асфальтобетонним покриттям.

Для покращення умов відпочинку дітей, підлітків та дорослого населення встановлено 7 паркових лавок у скверах по б-ру. Шевченка.

Також було проведено роботи по обстеженню дна річки Сули в місці для купання (200 метрів в праву сторону від мосту по вул. Полтавській).


За повідомлення управління житлово-комунального господарства02.06.2016
Моніторинг гуртожитків
07 червня 2016 р. в малому залі засідань Роменської міської ради відбулись засідання громадської комісії з житлових питань, наглядової ради в сфері розподілу соціального житла та комісії з проведення інвентаризації гуртожитків, на які поширюється дія Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», незалежно від форми власності.

На цих засіданнях були розглянуті питання про взяття громадян на квартирний (соціальний) облік у міськвиконкомі, зокрема колишніх військовослужбовців нашого міста, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України, та внесення змін в облікові дані громадян, які перебувають на такому обліку.

Особливу увагу було прикуто до питання проведення перевірок  протягом червня – липня поточного року неприватизованих кімнат в гуртожитках, які належать територіальній громаді міста Ромни. До участі у проведенні перевірок буде залучено працівників міськвиконкому, організації, яка здійснює обслуговування та утримування гуртожитку, та правоохоронних органів.

Перевірки гуртожитків буде здійснено з метою виконання пункту третього рішення Роменської міської ради від 28.04.2016 «Про комісію з проведення інвентаризації гуртожитків, на які поширюється дія Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», незалежно від форми власності».
За інформацією відділу обліку і розподілу житла.01.06.2016

 
Оголошення

 
Відповідно до статті 42 Житлового кодексу Української РСР жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов за місцем проживання у міськвиконкомі та/або за місцем роботи, та внесені до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Міськвиконком, підприємства, установи, організації щороку проводять перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.

Інформація про громадян, взятих на квартирний облік, та зміни до неї в установленому законодавством порядку вносяться до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

На виконання вимог чинного законодавства просимо усіх громадян, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі та/або підприємстві, установі, організації звернутися до відділу обліку і розподілу житла міськвиконкому (б-р Шевченка, 2, каб. № 4, м. Ромни) та/або відповідального підрозділу (особи) за ведення квартирного обліку на підприємстві, установі, організації для проходження щорічної перереєстрації.

За інформацією відділу обліку і розподілу житла.
 
 
 
29.04.2016
Аварійна ситуація на центральній площі міста ліквідована
У результаті тривалої експлуатації в агресивному середовищі залізобетонна труба діаметром 400 мм. на ділянці 6 метрів повністю вийшла з ладу. Виникла проблема з відведенням стоків майже від половини міста.

Дякуючи професіоналізму і наполегливості працівників ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» аварійну ситуацію ліквідували без тривалої зупинки водопостачання та водовідведення в місті, лише одну добу.

На ліквідації аварії відзначилися працівники підприємства: слюсарі аварійно-відновлювальних робіт Римаренко С.М., Гдовський Є.М., Непомящий С.А., Міняйло С.А.; водій автотранспортних засобів Литвиненко Г.П.; машиніст екскаватора Кушнір В.Г., машиніст крана автомобільного Скрипка С.В., майстер Рева Г.В., начальник очисних споруд Корнієнко О.С.

Вагомий вклад зробили працівники служби з надзвичайних ситуацій по відкачуванню стоків під час виконання робіт.
 

За повідомленням управління житлово-комунального господарства28.04.2016

Реєстр укладених договорів найму соціального житла

На виконання вимог Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» та інших нормативно-правових актів орган місцевого самоврядування оприлюднює реєстр укладених договорів найму соціального житла.

 

РЕЄСТР
договорів найму соціального житла
 

п/п
Прізвище,
ім’я та по батькові наймача
Найменування наймодавця
Дата прийняття і номер рішення про надання житлового приміщення (зазначається кількість кімнат, житлова площа, адреса
Дата підписання і номер договору найму
Відмітка про продовження строку дії договору найму або його розірвання
1
2
3
4
5
6
1
Мисюра Олена Василівна
КП «Житло-Експлуатація»
17.03.2010 № 48
3 кімнати, житлова площа – 38,8 м кв., вул. Гостиннодвірська, 15, кв.6
01.04.2010
№ б/н
Продовжено згідно з пунктом 6.1 договору
2
Корчак Марина Геннадіївна
КП «Житло-Експлуатація»
19.05.2010 № 94
1 кімната, житлова площа – 10,4 м кв., пл. Гнідаша, 9, кв.3
01.06.2010 № 12
Продовжено згідно з пунктом 6.1 договору
3
Корнієнко Нонна Михайлівна
КП «Житло-Експлуатація»
27.04.2011 № 104
2 кімнати, житлова площа – 25,5 м кв., вул. Покровський узвіз, 33, кв.2
01.05.2011 № 13
Продовжено згідно з пунктом 6.1 договору
4
Кобець Інна Олексіївна
КП «Житло-Експлуатація»
15.06.2011 № 150
2 кімнати, житлова площа – 31,4 м кв., вул. Маяковського, 27, кв.2
15.06.2011 № 14
Продовжено згідно з пунктом 6.1 договору
5
Мороз Тетяна Анатоліївна
ПП «Марс»
17.12.2014 № 197
2 кімнати, житлова площа – 23,0 м кв., вул. Курганська, 3, кв.4
01.01.2016 № 1
Термін дії не закінчився

 
За інформацією відділу обліку і розподілу житла 


11.04.2016

Нагальні питання у комунальній сфері
Під час робочого візиту губернатора Сумської області Миколи Клочка заступник міського голови Іван Яременко вкотре наголосив на проблемних питаннях житлово-комунального господарства Ромен, які потребують додаткового фінансування, а саме: екологічний стан існуючого полігону для твердих побутових відходів на території Пустовійтівської сільської ради Роменського району Сумської області та перспективи реконструкції колектора від вулиці Горького до КНС-1 (друга черга) у м. Ромни. Досягнуто порозуміння та готовність допомогти громаді міста вирішити давні проблеми міста.

 


За повідомленням управління житлово-комунального господарства
 


16.03.2016
Оголошення

Відповідно до статті 42 Житлового кодексу Української РСР жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов за місцем проживання у міськвиконкомі та/або за місцем роботи, та внесені до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Міськвиконком, підприємства, установи, організації щороку проводять перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.
Інформація про громадян, взятих на квартирний облік, та зміни до неї в установленому законодавством порядку вносяться до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

На виконання вимог чинного законодавства просимо усіх громадян, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі та/або підприємстві, установі, організації звернутися до відділу обліку і розподілу житла міськвиконкому (б-р Шевченка, 2, каб. № 4, м. Ромни) та/або відповідального підрозділу (особи) за здійснення квартирного обліку на підприємстві, установі, організації для проходження щорічної перереєстрації.

За інформацією відділу обліку і розподілу житла

 
 
11.03.2016
 
Шановнi  пасажири!

Верховною Радою України 18 лютого 2016 року прийнято Закон України «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг», який було подано Президенту України на підпис 23.02.2016 року, але на сьогоднішній день цей Закон не підписано та не введено в дію, що унеможливлює фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян міським автомобільним транспортом загального користуванняза рахунок субвенцій з державного бюджету.

У зв’язку з цим рішенням сесії Роменської міської ради від 10.03.2016 «Про затвердження переліку категорій жителів міста Ромни, які мають право на безкоштовне та пільгове перевезення міським автомобільним транспортом загального користування»

– затверджено такі категорії жителів міста Ромни, які мають право на безкоштовне перевезення міським автомобільним транспортом загального користування:

1) інваліди війни;

2) учасники бойових дій;

3) вдови і батьки загиблих військовослужбовців;

4) учасники ліквідації аварії на ЧАЕС I та II категорій;

5) діти до 7 років;

6) реабілітовані особи;

7) інваліди I групи;

8) діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів;

9) інваліди II групи (в т.ч. інваліди по зору);

10) діти-сироти та діти з багатодітних сімей до 18 років.

Безкоштовне перевезення зазначеної категорій громадян здійснюється автоперевізниками без відповідного відшкодування з бюджету.

Вартість проїзду для школярів 1 – 4 класів не змінюється – 50 коп.

– затверджено такі категорії жителів міста Ромни, які мають право на пільговий проїзд (1,00 грн.) міським автомобільним транспортом загального користування в робочі дні з 9.00 до 15.00 (крім вихідних та святкових днів):

1) інваліди IІІ групи;

2) пенсіонери за віком.

Відшкодування пільгового проїзду зазначеної категорій громадян пропонується передбачити у міському бюджеті на 2016 рік при внесенні змін до нього.

Дане рішення вступає в силу з 11 березня 2016 року.

 
За повідомленням КП «Ромнитранссервіс»
 

05.11.2015
Будівельна амністія
 
В Україні почав діяти доступний та швидкий спосіб легалізувати самочинні будівництва – «будівельна амністія». «Будівельна амністія» застосовується, якщо будівельні роботи відбувалися в період з 5 серпня 1992 по 12 березня 2011 року і не порушують державних будівельних норм щодо розміщення об’єкта.

Легалізувати самочинні будівництва (далі по тексту – самобуди) 1992-2011 років за спрощеною процедурою буде можливо до кінця 2015 року.

«Будівельна амністія» не передбачає сплати громадянами штрафних санкцій.

Легалізація самочинних будівництв у рамках «будівельної амністії» відбуватиметься відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт» від 13 січня 2015 року № 92-VIII та наказу Мінрегіону №79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорії складності, які збудовано без дозволу на виконання будівельних робіт».

Згідно з цими документами під «будівельну амністію» підпадають:

•Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди;

•Громадські будинки І та ІІ категорій складності;

•Будівлі і споруди сільськогосподарського призначення І і ІІ категорій складності.

Для того щоб узаконити самочинне будівництво житлового будинку до 300 кв. м. або господарської будівлі до 100 кв. м. громадянину слід зібрати наступний пакет документів: 

•Заяву.

•Два примірники заповненої декларації про прийняття об’єкту в експлуатацію.

•Засвідчені у встановленому порядку копії документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт, та копію технічного паспорта (з відміткою про проведене технічне обстеження).

Порядком передбачена можливість використання технічних паспортів, складених до набрання чинності Порядку, а також звітів про проведення технічного обстеження, складених у період з 29 квітня 2013 року до набрання чинності вказаним Порядком.

Для легалізації будинку площею більше 300 кв. м. або іншого об’єкта слід зібрати наступний пакет документів: 

•Заяву.

•Два примірники заповненої декларації про прийняття об’єкта до експлуатації.

•Звіт про проведення технічного обстеження об’єкта з інформацією щодо можливості його надійної та безпечної експлуатації.

•Засвідчені у встановленому порядку копії документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт та копію технічного паспорта.

З даним пакетом документів слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою м. Суми вул. Горького , 21, який прийме документи і передасть їх до архітектурно- будівельної інспекції. Інспекція протягом десяти робочих днів з дати надходження до неї декларації перевіряє повноту зазначених там даних та на безоплатній основі реєструє подану декларацію. Після проведення реєстрації один примірник залишається в Інспекції, яка її зареєструвала, а другий примірник з відміткою Інспекції через ЦНАП повертається замовнику.


За повідомлення відділу містобудування та архітектури
 
19.10.2015

Опалювальний сезон  2015-2016  КП «Ромникомунтепло» РМР» розпочало вчасно!

Цьогорічний початок опалювального сезону викликав хвилювання як у мешканців,  так і у керівництва Ромен. Місто могло не отримати «блакитне паливо» для виробництва теплової енергії. Причина одна – заборгованість за природний газ розміром 8369,6 тис.грн. по категорії «Бюджетні установи». На даний час законодавством передбачено проведення розрахунків із газопостачальною організацією через спецрахунки, тому підприємство не впливає на розрахунки за спожитий природний газ. За паливо, використане для потреб населення, підприємство розрахувалось 100% і зроблило передплату у розмірі 133,65 тис.грн. Варто зазначити, що різниця у тарифах  склала 1300,0 тис.грн.  

Щодо «бюджетного» газу, то тут складніше: ціна на газ піднімалася  із розривом до  затвердження тарифів, а різниця у тарифах ніколи не визначалася і не відшкодовувалася на рівні держави.

До вирішення ситуації долучилися народний депутат України Микола Лаврик, очільник міста Сергій Салатун, його заступник з комунальних питань Андрій Назаренко та керівник КП «Ромникомунтепло» Віталій Мега. Щоб вчасно розпочати опалювальний сезон, вони зустрічалися із керівниками гарантованого постачальника природного газу НАК «Нафтогаз України».

На сьогодні розрахунки за спожитий природний газ ще залишаються проблемним питанням. Над їх вирішенням працюють разом із керівником підприємства і команда очільника міста. Відповідно до розпорядження міського голови від 12.10.2015 №89-ОД 12 жовтня тепло надійшло у заклади охорони здоров’я, дошкільні та загальноосвітні заклади, 13 жовтня  – до житлових будинків мешканців.

Керівництво та працівники  Комунального  підприємства «Ромникомунтепло» Роменської міської ради» висловлюють глибоку вдячність за підтримку і допомогу у вирішенні питання пуску газу для виробництва теплової енергії на потреби опалення народному депутату України Миколі Лаврику, очільнику міста Сергію Салатуну та його команді.

КП «Ромникомунтепло» РМР»


17.09.2015

Підприємства по обслуговуванню житлового фонду міста


27.08.2015

Дізнайтеся про права власності у багатоквартирному будинку


У травні 2015 року Верховна Рада України визначила особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління, прийнявши в цілому Закон України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.

З метою доведення до відома роменців основних положень нормативного акту планується провести зустрічі з мешканцями багатоквартирних будинків за участю заступника міського голови, працівників управління житлово-комунального господарства, управління праці та соціального захисту населення, теплопостачальних та обслуговуючих організацій відповідно до затвердженого графіку.
 
ГРАФІК
зустрічей з  мешканцями житлових будинків по питанню роз’яснення Закону України
«Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»
Дата
проведення
Адреса будинків
Час проведення
Адреса будинку, біля якого відбудеться зустріч
25.08.2015
вул.Коржівська, 109
вул.Коржівська, 113
вул.Коржівська, 115
вул.Коржівська, 119
вул.Коржівська, 121
18-00
вул.Коржівська, 115
 
26.08.2015
вул.П.Калнишевського, 35
18-00
вул.П.Калнишевського, 35
27.08.2015
вул.П.Калнишевського, 42
вул.П.Калнишевського, 44
вул.П.Калнишевського, 46
вул.П.Калнишевського, 48
18-00
вул.П.Калнишевського, 44
 
28.08.2015
вул.П.Калнишевсько, 34
18-00
вул.П.Калнишевсько, 34
31.08.2015
вул.П.Калнишевського, 22
18-00
вул.П.Калнишевського, 22
01.09.2015
вул.Руденко,32
18-00
вул.Руденко,32
02.09.2015
вул.Коржівська, 82
вул.Луценко, 10
18-00
вул.Коржівська, 82
 
03.09.2015
вул.Коржівська, 85
вул.Коржівська, 95
вул.Соборна, 15
18-00
вул.Коржівська,95
04.09.2015
вул.Коржівська, 77
вул.Коржівська, 79
вул.Коржівська, 81
вул.Коржівська, 83
18-00
вул.Коржівська,81
 
07.09.2015
вул.Кірова, 11
вул.Кірова, 15
вул.Кірова, 19
вул.Кірова, 23
вул.Коржівська, 83-а
18-00
вул.Кірова, 23
 
08.09.2015
вул.Коржівська, 65
18-00
вул.Коржівська, 65
09.09.2015
вул.Руденко, 8-а
вул.Руденко, 8-б
18-00
вул.Руденко,8-б
10.09.2015
вул.Коржівська, 75
вул.Луценко, 14
18-00
вул.Коржівська, 75
 
11.09.2015
вул.Луценка, 21
18-00
вул.Луценка, 21
14.09.2015
вул.Комсомольська,2
вул.Комсомольська, 4
18-00
вул.Комсомольська,2
15.09.2015
вул.Соборна, 19
18-00
вул.Соборна, 19
16.09.2015
вул.Соборна, 24
18-00
вул.Соборна, 24
17.09.2015
вул.Соборна, 34
18-00
вул.Соборна, 34
18.09.2015
вул.Коржівська, 3А
18-00
вул.Коржівська, 3А
21.09.2015
1 пров Свободи, 2
1 пров Свободи, 3
1 пров Свободи, 5
1 пров Свободи, 6
Бул.Московський, 45
18-00
1 пров Свободи,5
 
22.09.2015
вул.П.Калнишевського, 50
вул.Коржівська, 100
18-00
вул.Коржівська, 100
23.09.2015
Б-р Свободи, 2
Б-р Свободи, 20
Б-р Свободи, 22
Б-р Свободи, 24
18-00
Б-р Свободи, 2
 
24.09.2015
вул.Соборна, 2
вул.Соборна, 4
18-00
вул.Соборна, 2
 
25.09.2015
вул.Коржівська, 86
вул.Коржівська, 84
вул.Коржівська, 88
вул.Луценко, 11
18-00
вул.Коржівська, 88
28.09.2015
вул.Коржівська, 96
вул.Коржівська, 94
18-00
вул.Коржівська94
29.09.2015
б-р Шевченка, 9
б-р Шевченка, 15
б-р Шевченка, 21
вул.Луценка, 1
18-00
б-р Шевченка, 15
30.09.2015
б-р Шевченка, 25
б-р Шевченка, 27
б-р Шевченка, 29
18-00
б-р Шевченко, 29
 
01.10.2015
вул.Соборна, 8
18-00
вул.Соборна, 8
02.10.2015
вул.Соборна, 9
вул.Соборна, 13
вул.Соборна, 13А
18-00
вул.Соборна, 13
05.10.2015
вул.Пролетарської солідарності, 12
вул.Пролетарської солідарності, 12А
вул.Пролетарської солідарності, 14
вул.Пролетарської солідарності, 14А
18-00
вул.Пролетарської солідарності,12А
06.10.2015
вул.Щучки, 1
18-00
вул.Щучки, 1
07.10.2015
вул.Щучки, 27
вул.Щучки, 11
18-00
вул.Щучки, 27
 
08.10.2015
вул.Коржівська, 2
вул.Коржівська, 6
вул.Коржівська, 10
вул.Коржівська, 8
18-00
вул.Коржівська, 2
09.10.2015
вул.Г.Мазепи, 6
вул.Г.Мазепи, 8
2 пров.Г.Мазепи, 2
18-00
2 пров.Г.Мазепи, 2
12.10.2015
вул.Г.Мазепи, 51
вул.Г.Мазепи, 51А
вул.Г.Мазепи, 53
18-00
вул.Г.Мазепи, 51А
13.10.2015
вул.Г.Мазепи, 43
18-00
вул.Г.Мазепи, 43
14.10.2015
вул.Г.Мазепи, 35
18-00
вул.Г.Мазепи, 35
15.10.2015
вул.Г.Мазепи, 1
вул.Дімітрова, 1
вул.Дімітрова, 3
вул.Дімітрова, 5
вул.Дімітрова, 7
вул.Дімітрова, 10
18-00
вул.Дімітрова, 1
16.10.2015
вул.Г.Мазепи, 71
вул.Г.Мазепи, 59
вул.Г.Мазепи, 57
вул.Г.Мазепи, 57А
18-00
вул.Г.Мазепи, 57
19.10.2015
вул.Горького, 168
вул.Горького, 178
вул.Горького, 182
18-00
вул.Горького, 178
 
20.10.2015
1 пров. Коржівської, 3
1 пров. Коржівської, 5
1 пров. Коржівської, 6
1 пров. Коржівської, 7
1 пров. Коржівської, 8
1 пров. Коржівської, 12
18-00
1 пров. Коржівської, 6
 
21.10.2015
вул.Маяковського, 88
вул. Маяковського, 92
18-00
вул.Маяковського, 88
 
22.10.2015
вул. Маяковського, 70
3 пер. Маяковського, 3
4 пер. Маяковського, 1
18-00
вул.Маяковського,70
 
23.10.2015
вул.Маяковського, 55
вул.Маяковського, 57
вул.Маяковського, 59
вул.Маяковського, 61
18-00
вул.Маяковського, 59
 
26.10.2015
вул.Горького, 258
18-00
вул.Горького, 258
27.10.2015
б-р Московський,26
18-00
б-р Московський,26
28.10.2015
вул. Чапаєва,37
вул. Маяковського,67
вул.Маяковського,69
18-00
вул.Чапаєва,37
 
29.10.2015
вул.Маяковського,84
вул.Маяковського,86
вул.Маяковського,76
18-00
вул.Маяковського,84
30.10.2015
вул.Горького,248
вул.Горького,248-а
18-00
вул.Горького,248
 
02.11.2015
вул.Сумська,1
вул.Сумська,1-г
вул.Сумська,3
18-00
вул.Сумська,1
 
03.11.2015
вул.Горького, 252
вул.Горького, 254
18-00
вул.Горького, 252
 
04.11.2015
вул.Прокопенко, 47
вул.Прокопенко, 47А
вул.Прокопенко, 49
18-00
Вул.Прокопенко, 47А

За повідомленням управління житлово-комунального господарства
 
21.08.2015
 
Державна підтримка енергозбереження
 
Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги.

Детальніше ознайомитися за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=vbGC9lGzTD0


https://www.youtube.com/watch?t=35&v=pZcJUddpMiE
 


16.07.2015
УЗАКОНЕННЯ САМОЧИННОГО БУДІВНИЦТВА 
Проблема незаконного будівництва є дуже поширеною. Часто трапляється так, що громадянин з певних причин не оформляє усі необхідні документи перед початком будівництва. В результаті це призводить до того, що особа не може отримати право власності на забудову (не важливо, чи це гараж чи це приватний будинок), і, зрештою, не може її продати, подарувати чи заповісти у спадок.

Як легалізувати самочинне будівництво?


На сьогодні легалізація самочинного будівництва здійснюється через Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області, яке розташоване повул. Шишкарівській, 9, м. Суми, 40000 (тел./факс: (0542) 770-061, E-mail: dabk_sumy@ukrpost.ua).

Процедура прийняття в експлуатацію таких об’єктів визначена Порядком прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт  (завантажити), затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 квітня 2015 року № 79 (завантажити).

Що передбачено в 2015 році?


13 січня Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт". Цей закон дозволяє до 31 грудня 2015 року узаконити самочинно побудовані індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 12 березня 2011 року; збудовані до 12 березня 2011 року громадські будинки I і II категорій складності, будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I і II категорій складності.

Такі об'єкти будівництва приймаються в експлуатацію без дозволу за результатами технічного обстеження. До того ж до власників (користувачів) земельних ділянок, які відповідно подали документи про прийняття в експлуатацію збудованих без дозволу об’єктів будівництва, штрафні санкції за виконання будівельних робіт без отримання документів, що дають право на їх виконання, та за експлуатацію або використання об’єктів будівництва, не прийнятих в експлуатацію, не застосовуються (завантажити роз’яснення до Порядку).


За повідомленням відділу містобудування та архітектури

02.07.2015
 
ІНФОРМАЦІЯ щодо намірів коригування тарифу на послуги централізованого водопостачання ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»

ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» згідно ліцензії серії АЕ № 199647 від 18.02.2014р., виданої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання.

Згідно рішення виконавчого комітету роменської міської ради № 55 від 20.02.2008 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» визнане виконавцем послуг з централізованого водопостачання для об’єктів усіх форм власності, як суб’єкт господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання.

Тарифи на послуги централізованого водопостачання сформовані відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 № 869.

В зв’язку із постійним зростанням вартості електроенергії, ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» було сформовано пакет документів щодо коригування собівартості послуги централізованого водопостачання та у квітні 2015 року  подано на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Розрахункова собівартість послуги централізованого водопостачання – 8,40грн. за 1м.куб (без ПДВ)
                                                                                    ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»


18.06.2015
 
До уваги жителів міста!
 
В рамках реалізації державної програми підтримки населення (власників індивідуальних будинків, ОСББ, ЖБК) до впровадження енергоефективних заходів, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України розроблено енергоефективний калькулятор.

У разі зміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтований розрахунок витрат та термін окупності реалізації такого проекту.

Натиснути тут, щоб скористатися енергоефективним калькулятором
 

10.03.2015

На контролі підтримка благоустрою в місті


З початку 2015 року головними спеціалістами, інспекторами з благоустрою управління житлово-комунального господарства проводиться робота по організації перевірки та здійснення контролю за виконанням «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Ромни» згідно зі ст.152 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

Порівняно з минулими роками кількість об’ємів виконання даних робіт значно збільшилась. Розпорядженням міського голови від 02.02.2015 № 10-ОД створено комісію, яка кожного вівторка та четверга здійснює рейди щодо дотримання правил благоустрою по всіх мікрорайонах міста відповідно до затвердженого графіка. Так впродовж січня - лютого 2015 року було проведено 9 рейдів головними спеціалістами, інспекторами з благоустрою, 5 з яких проводились комісійно, що і надалі є актуальним.

Комісією в період з 12 по 27.02.2015 було перевірено понад 65 юридичних та фізичних осіб підприємств, а також понад 100 мешканців приватного сектору.

За даний період проваджені штрафні санкції  на приватного підприємця З. згідно з ст. 152 пункту   № 3 за самовільно установлений без узгоджувальних документів торгівельний павільйон металевої конструкції по вул. Соборній 9, який з часом  було демонтовано. Складено  2 протоколи на приватного підприємця Ш. та фізичну особу підприємця Ч. мешканця м. Суми за порушення ст. 152 пункту № 2 про недотримання належного стану на прибудинковій території і один протокол на громадянина П. за випилювання дерев без узгоджувальних документів.       
 

Заключено більше 10 договорів по вивозу сміття, 12 підприємців на стадії оформлення договорів з комунальними підприємствами «Чисте місто» та «Шляховик». Крім того, укладено декілька договорів з комунальними підприємствами щодо прибирання прибудинкової території. Проведено роз’яснювальну роботу з юридичними, фізичними особами та мешканцями міста щодо виконання правил з благоустрою. Також здійснено попереджувальну роботу з підприємцями і з мешканцями приватного сектора. Після проведених комісійних рейдів, багато підприємців встановили виносні урни біля своїх магазинів, аптек і т.д. та дотримуються чистоти на прилеглій території. На  особи, які не реагують на попередження, буде складено протокол з подальшим притягненням до адміністративної відповідальності.

При подальшому виконанні своєї роботи працівники управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради сподіваються на порозуміння з боку мешканців міста, які своєчасно будуть приводити в належний стан свою прибудинкову територію.

За повідомленням управління житлово-комунального господарства
 
21.01.2015

Відбулися консультації з громадськістю


20 січня 2015 року в залі засідань міської ради відбулися громадські слухання з питання обговорення проектів рішень «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Чисте місто» Роменської міської ради» та «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Чисте місто» Роменської міської ради». В обговоренні взяли участь члени громадських організацій міста, представники трудових колективів, мешканці міста, засоби масової інформації.

В.о. директора комунального підприємства «Чисте місто» Роменської міської ради» Ларису Жукову поінформувала про поточний стан підприємства, ситуацію з вивезенням побутових відходів, яка склалася у місті, та необхідність приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня. Також, до слова запрошували начальника управління житлово-комунального господарства Михайла Грицая та спеціаліста управління праці та соціального захисту населення Катерину Стукалову.
Найбільше зауважень від мешканців лунало щодо недотримання графіків вивозу та неякісного прибирання майданчиків.

У ході дискусій присутні дійшли згоди, що реалізація рішення по затвердженню економічно обґрунтованих тарифів на послуги з вивезення та розміщення твердих побутових відходів та вивезення рідких побутових відходів для суб'єктів господарчої діяльності забезпечить покращення санітарного стану міста та стабілізує фінансовий стан підприємства, зобов’язавши комунальне підприємство «Чисте місто» Роменської міської ради» суттєво підвищити якість надаваних послуг.
 
 


За повідомленням управління житлово-комунального господарст

19.12.2014

Повідомлення  про  наміри підняття тарифів на розміщення та захоронення твердих побутових відходів

З метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднено проект тарифів на розміщення та захоронення твердих  побутових відходів».

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються комунальним підприємством «Чисте місто»Роменської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту за поштовою адресою: вул. Луценка, 19 м. Ромни Сумської  області.

ОБГРУНТУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА РОЗМІЩЕННЯ ТА ЗАХОРОНЕННЯ ТВЕРДИХ  ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ
 

17.12.2014

ТОВ "Будпартнер-Інвест" до виконавчого комітету Роменської міської ради подано розрахунок тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, розташованих за адресами: м. Ромни, вул. Руденка № 8Г, вул. Пролетарської Солідарності № 14Б та вул. Калнишевського, 51А в зв’язку з підвищенням цін на енергоносії, паливо-мастильні матеріали, будівельні матеріали.

Даний тариф розрахований з урахуванням кількісних показників послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Управління економічного розвитку здійснить перевірку економічної обґрунтованості поданого тарифу та підготує проекти рішень на засідання виконавчого комітету Роменської міської ради.

Відповідно до вимог Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390, суб’єктами господарювання доводиться до відома споживачів визначена інформація про намір здійснити встановлення тарифів.

Тому ТОВ "Будпартнер-Інвест" доводить до відома мешканців міста загальний розмір тарифу та його структуру (Додаток 1).

Свої зауваження та пропозиції Ви можете надати до управління економічного розвитку протягом 15 днів з моменту опублікування даного повідомлення за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, № 2, за телефоном 2-26-68 щоп’ятниці з 13-00 до 16-00.

Детально ознайомитися з переліком послуг, їх вартістю та структурою тарифу Ви можете безпосередньо в підприємстві:


Товариство з обмеженою відповідальністю "Будпартнер-Інвест", вул. Дудіна, б.18-Б, тел. 7-28-99".

Директор                                                                                                  С.Ф.Северин
 
 
11.12.2014
Повідомлення про намір підняття тарифів
на вивезення твердих та рідких побутових відходів
 
З метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на офіційному сайті міста в розділі «Нормативно-правові акти» в підрозділі «Проекти рішень виконавчого комітету Роменської міської ради» оприлюднений проект рішення щодо підвищення тарифів на вивезення твердих та рідких побутових відходів».
Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються комунальним підприємством «Чисте місто» Роменської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення повідомлення за поштовою адресою: вул. Луценка, 19 м. Ромни Сумської  області.
 
ОБГРУНТУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ТА РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ
 
1.      Проблема, яку пропонується розв’язати шляхом підняття тарифів.
 
Комунальне підприємство «Чисте місто» Роменської міської ради є підприємством комунальної форми власності, одним з видів діяльності якого є вивіз твердих та рідких побутових відходів.
Розроблення проекту рішення обумовлено тим, що діючі тарифи на послуги утилізації побутових відходів не забезпечують повного відшкодування вартості послуг через підвищення цін на енергоносії, збільшення розміру мінімальної заробітної плати, збільшення вартості технологічних матеріалів, палива.
Невідповідність тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів рівню економічно обґрунтованих витрат на їх надання не дозволяє підприємству розвиватися. Через нестачу фінансових ресурсів підприємство – надавач послуг немає можливості проводити поточні і капітальний ремонти устаткування в необхідному обсязі, а тим більше закуповувати нову, сучасну техніку, що відповідає сучасним вимогам експлуатації.
Виходячи з вищевикладеного, для покращення ситуації фінансово – економічної діяльності підприємства необхідно прийняти нові тарифи на вивіз 1куб.м. ТПВ для населення – 67.74 грн., бюджетних організацій – 67.74 грн., інших організацій – 67.74 грн. за 1куб.м. РПВ для населення – 25,24 грн., бюджетних організацій – 25,24 грн., інших організацій – 25,24 грн.
У сферу впливу даної проблеми потрапляють: населення м. Ромни, які є основними споживачами послуг, бюджетні установи та суб’єкти господарювання.
 
 1. Ціль підняття тарифів.
 
Основними цілями підняття тарифів, на надання підприємствам, установам, організаціям та фізичним особам – підприємцям міста послуг з вивезення твердих побутових відходів є:
·         Встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів;
·         Можливість модернізації або технічного переобладнання підприємства за рахунок рентабельності, виконання природоохоронних заходів;
·         Недопущення погіршення санітарно – епідеміологічної ситуації у місті.
 
 1. Альтернативи.
Можливі такі альтернативні варіанти:
1)      Залишення існуючої ситуації без змін. У даному випадку це призведе до банкрутства підприємства, погіршення технічного стану об’єктів, зниження якості обслуговування споживачів, недотримання встановленого рівня мінімальної заробітної плати, втрати кваліфікованих працівників. Дана альтернатива є неприйнятною;
2)      Надання КП «Чисте місто» Роменської міської ради дотації з місцевого бюджету на відшкодування різниці встановленого тарифу та фактичної собівартості з урахуванням рівня рентабельності. Дана альтернатива не розглядається як оптимальний варіант вирішення проблем у зв’язку з тим, що надання дотації створить напругу у видатковій частині бюджету;
3)      Підвищити тариф на послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів – це забезпечення стабільності роботи підприємства, покращення технічного стану виробництва, позитивний вплив на якість послуг, що надаються.
 
4. Обґрунтування можливості досягнення цілей
у результаті прийняття рішення про підвищення тарифів.
 
Прийняття запропонованого рішеня надасть змогу КП «Чисте місто» Роменської міської ради – надавачу послуг із вивезення твердих побутових відходів отримувати додаткові доходи, що у свою чергу надасть можливість зменшити його збитки. Підприємства, установи, організації та фізичні особи – підприємці міста отримують якісні послуги з своєчасного вивезення відходів, буде покращено санітарний стан при будинкових територій та вулиць міста.
 
Розрахунки витрат і можливі вигоди
від впровадження рішення про підвищення тарифів.
 
№ з/п
Категорія
Вигоди
Витрати
1.
Для держави
Можливість створення економічних умов для надходження податкових зобов’язань до бюджетів усіх рівнів. Поліпшення санітарного стану у місті, а як наслідок, ліквідування чинників забруднювання поверхневих і ґрунтованих вод, ґрунтів, повітря.
Додаткових витрат не несе
2.
Для суб’єктів господарювання
Надання своєчасних якісних послуг з вивезення твердих побутових відходів, а як наслідок покращення комфортності праці.
Оплата послуг з вивезення твердих побутових відходів за економічно обґрунтованими тарифами
3.
Для населення
Надання своєчасних якісних послуг з вивезення твердих побутових відходів, а як наслідок покращення комфортності проживання (населення)
 
 
5.      Показники результативності.
 
Показниками результативності даного рішення є:
1.      Показник обсягу надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у натуральному виразі;
2.      Показник обсягу надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у вартісному виразі;
3.      Показник надходжень платежів за надані послуги з вивезення твердих побутових відходів;
4.      Фінансовий результат діяльності підприємства по наданню послуг з вивезення твердих побутових відходів (прибуток/збиток).
 
Розрахунок тарифу на послуги з вивезення ТПВ КП "Чисте місто" РМР"

 
 
 
 
 
 
Стаття витрат
Плановий тариф
Населення
Бюджет. орг.
Інші п-ва
Обєм вивезення за рік, м.куб.
30882,55
25894,15
1708,8
3279,6
З/плата осн. працівників, грн.
394560,00
330827,47
21831,88
41900,65
Нарахування на з/пл., грн.
145671,55
122141,50
8060,33
15469,72
Прямі матеріальні витрати, грн.
670853,93
562492,16
37119,84
71241,93
Адміністративні витрати, грн.
191865,60
160873,91
10616,35
20375,34
Загальновиробничі витрати, грн.
340235,08
285277,55
18825,96
36131,57
Загальна собівартість
1743186,16
1461612,59
96454,36
185119,21
Собівартість 1 м.куб.
56,45
56,45
56,45
56,45
Рентабельність, %
0,00
0
0
0
Оптова ціна
56,45
56,45
56,45
56,45
ПДВ 20%
11,29
11,29
11,29
11,29
Відпускна ціна
67,74
67,74
67,74
67,74

Розрахунок тарифу на послуги з вивезення РПВ КП "Чисте місто" РМР"
 
 
 
 
 
 
 
Стаття витрат
Плановий тариф
Населення
Бюджет. орг.
Інші п-ва
Обєм вивезення за рік, м.куб.
32471
29675
2400
396
З/плата осн. працівників, грн.
25920,00
24068,17
1589,55
262,28
Нарахування на з/пл., грн.
9569,66
8885,97
586,86
96,83
Прямі матеріальні витрати, грн.
311400,28
284586,35
23016,25
3797,68
Адміністративні витрати, грн.
12536,63
11457,13
926,61
152,89
Загальновиробничі витрати, грн.
323573,84
295711,67
23916,02
3946,14
Загальна собівартість
683000,41
624188,88
50482,00
8329,53
Собівартість 1 м.куб.
21,03
21,03
21,03
21,03
Рентабельність, %
0,00
0
0
0
Оптова ціна
21,03
21,03
21,03
21,03
ПДВ 20%
4,21
4,21
4,21
4,21
Відпускна ціна
25,24
25,24
25,24
25,24

Розрахунок абонентної плати на 1мешканця: Вивіз ТПВ
67,74     грн/м³          
 
 
 
 
 
Найменування
норма
вартість      на рік, грн
вартість на місяць, грн
Упорядковані будинки:
1,43
96,87
8,07
Неупорядковані будинки:
 
 
 
з газовим опаленням:
1,54
104,32
8,69
 з опаленням на твердому паливі
1,55
105,00
8,75
Будинки приватного сектору:
 
 
 
з газовим опаленням: 
1,54
104,32
8,69
з опаленням на твердому паливі
1,66
112,45
9,37
 
 
 
 
 
* Примітка: Населення сплачує за нормами утворення ТПВ на 1меш./рік, які встановлені рішенням виконавчого комітету Роменської міської ради від 24.01.2007 р.№7

         Розрахунок абонентної плати на 1мешканця: Вивіз РПВ
25,24 грн/м³
Найменування
норма
вартість      на рік, грн
вартість на місяць, грн
 Упорядковані квартири з лічильником
показник лічильника
(показ. ліч. х 25,24)х12
показ. ліч. х 25,24
Упорядковані квртири без лічильника
5,4
1635,55
136,30
Упорядковані квртири без лічильника з газовойколонкой
6,3
1908,14
159,01
Упорядкована квартира без лічильника з водонагрівачем
5,7
1726,42
143,87
Водоспоживання без лічильника без ванни
3,6
1090,37
90,86
Гуртожиток без лічильника без душа
1,54
466,44
38,87
 
 

 
 
 
 

* Примітка:  Населення сплачує за нормами утворення ТПВ на 1меш./рік, які встановлені рішенням виконавчого комітету Роменської міської ради від 24.01.2007 р.№7

Порівняльний аналіз структури тарифів на послуги з вивезення ТПВ КП "Чисте місто" РМР"

Статті витрат
Діючий тариф
Факт
Плановий тариф
Всього
На 1м3
Всього
на 1 м3
Всього
На 1м3
В % до попереднього тарифу
(+/-) до попереднього тарифу
Питома вага
Обсяг надання послуг, всього
37086,06
 
30882,55
 
30882,55
       
в т.ч. населення
30259,46
 
25894,15
 
25894,15
       
бюджетні установи
1287,67
 
1708,8
 
1708,8
       
інші споживачі
5538,93
 
3279,6
 
3279,6
       
1. Прямі матеріальні витрати:
292801,54
7,90
469893,01
15,22
670853,93
21,72
229,12
378052,39
38,48
1.1 Паливо-мастильні матеріали:
268699,66
7,25
314144,84
10,17
515105,76
16,68
191,70
246406,10
29,55
Бензин, газ
                 
кількість, л
43841,10
 
1596,01
 
9282,00
 
0,00
0,00
 
ціна за 1л
5,30
 
8,05
 
15,50
 
292,45
10,20
 
сума, грн
232357,83
6,27
12846,27
0,42
143871,00
4,66
61,92
-88486,83
 
Дизельне пальне
                 
кількість, л
12639,40
 
26623,60
 
23263,70
 
0,00
0,00
 
ціна за 1м3
2,24
 
10,73
 
15,50
 
0,00
0,00
 
сума, грн
28817,83
0,78
285671,23
9,25
360587,35
11,68
0,00
0,00
 
Олива
                 
кількість, л
1368,00
 
680,93
 
560,39
       
ціна за 1л
5,75
 
22,95
 
19,00
       
сума, грн
7524,00
0,20
15627,34
0,51
10647,41
0,34
0,00
0,00
 
1.2 Матеріали
4165,27
0,11
7984,07
0,26
7984,07
0,26
0,00
0,00
0,46
1.3 Запасні частини
19936,61
0,54
147764,10
4,78
147764,10
4,78
0,00
0,00
8,48
2. Прямі витрати на оплату праці
480697,51
12,96
421449,34
 
540231,55
17,49
112,38
59534,04
30,99
чисельність основних працівників
18,00
 
18,00
 
16,00
       
мінімальна заробітна плата
525,00
 
1218,00
 
1218,00
 
232,00
693,00
 
Фонд заробітної плати
379039,2
10,22
307807,00
9,97
394560,00
12,78
104,09
15520,80
22,63
Відрахування на соціальні заходи
101658,31
2,74
113642,34
3,68
145671,55
4,72
143,30
44013,24
8,36
3. Адміністративні витрати
107100,20
2,89
183318,50
5,94
191865,60
6,21
179,15
84765,40
11,01
чисельність адмінапарату
8,25
 
8,00
 
8,00
       
мінімальна заробітна плата
525,00
 
1218,00
 
1218,00
 
232,00
693,00
 
Фонд заробітної плати
62390,07
1,68
85521,74
2,77
117605,88
3,81
188,50
55215,81
6,75
Преміальні виплати
15597,52
0,42
0,00
0,00
 
0,00
0,00
-15597,52
0,00
Відрахування на соціальні заходи
20916,27
0,56
31574,63
1,02
43420,09
1,41
207,59
22503,82
2,49
Витрати електроенергії
671,36
0,02
 
0,00
 
0,00
0,00
0,00
0,00
Витрати на канцтовари
96,22
0,00
13516,79
0,44
4767,85
0,15
0,00
0,00
0,27
Плата за зв'язок
579,83
0,02
2346,41
0,08
609,54
0,02
0,00
0,00
0,03
Послуги банків
3091,72
0,08
24196,92
0,78
15887,66
0,51
0,00
0,00
0,91
Витрати на опалення, вода, освітлення
644,52
0,02
10273,29
0,33
9574,58
0,31
0,00
0,00
0,55
інші витрати (судов.збір, преса)
495,33
0,01
7857,53
0,25
 
0,00
0,00
0,00
0,00
Витрати на відрядження
890,79
0,02
 
0,00
 
0,00
0,00
0,00
0,00
Витрати на паливо-мастильні матеріали
1428,19
0,04
5888,69
0,19
 
0,00
0,00
0,00
0,00
Амортизація основних засобів
298,38
0,01
2142,50
0,07
 
0,00
0,00
0,00
0,00
4. Загальновиробничі витрати
221935,29
5,98
112395,58
3,64
340235,08
11,02
153,30
118299,79
19,52
чисельність працівників
22,50
 
7,00
 
7,00
       
мінімальна заробітна плата
525,00
 
1218,00
 
1218,00
 
232,00
693,00
 
Фонд заробітної плати
136166,12
3,67
68417,74
2,22
230751,36
7,47
169,46
94585,24
13,24
Преміальні виплати
34041,53
0,92
 
0,00
 
0,00
0,00
-34041,53
0,00
Відрахування на соціальні заходи
45649,67
1,23
25259,83
0,82
85193,40
2,76
186,62
39543,73
4,89
Витрати на опалення, електроенергію
991,78
0,03
 
0,00
 
0,00
0,00
0,00
0,00
Витрати на матеріали та інвентарь
2980,73
0,08
 
0,00
 
0,00
0,00
0,00
0,00
Оренда гаража
78,12
0,00
1456,90
0,05
4956,00
0,16
0,00
0,00
0,28
Страхування автотранспорту
858,78
0,02
372,07
0,01
3056,20
0,10
0,00
0,00
0,18
Послуги зв'язку, канцтовари
606,96
   
0,00
 
0,00
0,00
0,00
0,00
Екологічний податок
561,66
 
16889,04
0,55
16278,12
0,53
0,00
0,00
0,93
Повна собівартість
1102534,54
29,73
1187056,43
38,44
1743186,16
56,45
158,11
640651,62
88,99
Середній базовий тариф, грн/м3
29,73
 
38,44
 
56,45
 
144,37
26,72
 
Середня рентабельність 0%
       
56,45
       
Тариф для населення (Рент. 0%)
36,33
 
42,28
 
56,45
 
155,38
20,12
 
Тариф для бюджет-них установ (Рент.0%)
37,99
 
44,21
 
56,45
 
148,59
18,46
 
Тариф для інших споживачів (Рент. 0%)
41,29
 
48,05
 
56,45
 
136,72
15,16
 
 

10.12.2014
 
До відома бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення)
 
Повідомляємо, що постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 520 від 28.11.2014 (набирає чинності з 01 грудня п.р.) встановлено тарифи на теплову енергію бюджетним установам, релігійним організаціям та іншим споживачам (крім населення) в такому розмірі:

- для потреб бюджетних установ

1100,40 грн / Гкал (без ПДВ);
1 320,48 грн / Гкал (з ПДВ);

- для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності)

603,01 грн / Гкал (без ПДВ);
723,61 грн / Гкал (з ПДВ);

- для потреб інших споживачів

1100,40 грн / Гкал (без ПДВ);
1 320,48 грн / Гкал (з ПДВ);

Структура тарифів додається.

Адміністрація КП «Ромникомунтепло» Роменської міської ради»
 


17.11.2014

КП «Ромникомунтепло»РМР» оприлюднює проект Інвестиційної програми з реконструкції та модернізації об’єктів у сфері виробництва, транспортування та постачання теплової енергії на 2015рік.

Зауваження та пропозиції до проекту Інвестиційної програми можна надати протягом 30 календарних днів з дня його оприлюднення за телефоном (05448) 5-14-04, або на електронну адресу romteplo@ukr.net та box@nerc.gov.ua .
 
№ з/п
Назва заходу
Одиниця виміру
Всього кількість
1
2
3
4
1
Виробництво теплової енергії
1.1.
Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів теплопостачання (звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:
1.1.1.
Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:
1.1.1.1
Реконструкція котельні за адресою м.Ромни вул.Сумська,1 по переводу котлів на тверде та альтернативне паливо
шт.
1
1.1.1.2
Заміна газових пальникових пристроїв на котлі Еllprex 2200 на пальникові пристрої з поступовим регулюванням (котельня за адресою: вул. Горького,46)
шт.
1
1.1.1.3
Заміна газових пальникових пристроїв на котлі Еllprex 2200 на пальникові пристрої з поступовим регулюванням (котельня за адресою: вул.Луценка,13)
шт.
1
1.1.1.4
Заміна газових пальникових пристроїв Г - 1.0.К на котлі Е-1/9 ст.№2 на пальникові пристрої з поступовим регулюванням GAS p.70/2 (котельня за адресою: бул. Московський,24)
шт.
1
1.1.1.5
Заміна газових пальникових пристроїв на котлі КВа-0,63 на пальникові пристрої з поступовим регулюванням (котельня за адресою: вул.Щучки,57)
шт.
1
1.1.1.6
Переоснащення котельні за адресою Пушкіна,9 із заміною мереживного насосу
шт.
1
1.1.1.7
Переоснащення котельні за адресою Коржівська,90 із заміною мереживного насосу
шт.
1
1.1.1.8
Переоснащення котельні за адресою Маяковського,74 із заміною мереживного насосу
шт.
1
1.1.1.9
Переоснащення котельні за адресою Щучки,6 із заміною підживлюючого насосу
шт.
1
1.1.1.10
Переоснащення котельні за адресою Горького,168 із заміною підживлюючого насосу
шт.
1
1.1.1.11
Автоматизація котельні по бул.Московська,29
шт.
1
1.1.1.12
Реконструкція котельні з заміною кожухотрубних теплообмінників на пластинчасті (котельня за адресою бул.Московський, 24)
шт.
1
1.1.1.13
Реконструкція котельні з заміною кожухотрубних теплообмінників на пластинчасті (котельня за адресою вул.Конотопська, 46)
шт.
1
1.1.1.14
Встановлення економайзерів для ELLPREX-2200, ELLPREX-2650
шт.
5
1.1.1.
Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:
1.1.2.1.
Переоснащення технологічного обліку теплової енергії
шт.
4
2
Транспортування теплової енергії
2.1.
 Будівництво, реконструкція та модернізація об'єктів теплопостачання (звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:
2.1.1.
Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:
2.1.1.1
Реконструкція теплової мережі по вул. Пушкіна,9
м. ( в двохтрубному вимірі)
180
2.1.1.2
Реконструкція теплової мережі по вул. Конотопська, 46
м. ( в двохтрубному вимірі)
138
 
Директор КП «Ромникомиунтепло»РМР»                                                В.П.Мега


До відома населення, що отримує теплову енергію від КП «Ромникомунтепло»РМР»!


Постановою від 17.10.2014р №146 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг» (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 31.10.2014р. за № 1376/26153) встановлено тарифи з централізованого опалення для КП «Ромникомунтепло»РМР»

для абонентів житлових будинків із будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 339,57 грн./Гкал (з податком на додану вартість).

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 8,16 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального року (з податком на додану вартість).

Постанова опублікована в Офіційному віснику України № 91 та набирає чинності з 21.11.2014р.


10.11.2014

До відома населення, що отримує теплову енергію від КП «Ромникомунтепло»РМР»

Постановою №146 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг» на засіданні 17 жовтня поточного року встановлено тарифи з централізованого опалення для КП «Ромникомунтепло»РМР»

для абонентів житлових будинків із будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 339,57 грн./Гкал (з податком на додану вартість);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 8,16 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального року (з податком на додану вартість).

Зазначенні тарифи вступають в силу з дня офіційного опублікування Постанови НКРЕКП №146 від 17.10.2014 року, про що буде повідомлено додатково.


Адміністрація КП «Ромникомунтепло» РМР»
 

05.11.2014

Безпритульні тварини – проблема, яку необхідно вирішити

До вирішення проблеми бродячих собак можна ставитися по-різному. Одні схвалюють відлови собак, інші критикують тих, хто викидає тварин на вулицю, ще інші шукають універсальний вихід із ситуації або ж байдуже махають рукою.

Попри суперечливість позицій, очевидно одне – проблему вирішувати потрібно, і якнайшвидше. А для цього має бути порозуміння і співпраця між усіма зацікавленими – громадськістю і владою.

Обмеженість в коштах з міського бюджету не дає змоги постійно контролювати популяцію безпритульних тварин. З початку року в м. Ромни було здійснено відлов 56 собак. З метою реалізації гуманних методів щодо поводження з безпритульними тваринами головне управління міського господарства щороку укладає договір на їх відлов з комунальним підприємством «Жилкомсервіс», яке вивозить собак в притулок м. Суми, оскільки у нашому місті відсутні такі притулки.

Велику роль відіграє й безвідповідальність власників та відсутність дієвих заходів, які б запобігли розмноженню покинутих тварин та не дозволяли б викидати їх на вулицю. І поки люди так ставитимуться до своїх чотирилапих друзів, повністю позбутися вуличних собак – нереальне завдання.


За повідомленням головного управління міського господарства
 
10.10.2014

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАБІЛЬНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2014-2015 РОКІВ: ПЕРШОЧЕРГОВИЙ ПРІОРІТЕТ ДЛЯ НАШОГО МІСТА


3 липня 2014 року в місті Ромни діє антикризовий енергетичний штаб з питань забезпечення стабільного проходження опалювального сезону 2014-2015 років в умовах зовнішньої воєнної агресії проти України. Метою діяльності штабу є координація дій служб, підприємств, установ, організацій та окремих співробітників спрямованих на організацію роботи на випадок обмеження постачання природного газу.

Кожного дня спеціалістами комунальної сфери проводяться зустрічі з мешканцями міста багатоквартирних житлових будинків, у ході яких приймалися до уваги пропозиції, побажання та нарікання громадян, які стали для антикризового штабу фундаментом для формування плану дій. Аналіз виконання затверджених заходів по підготовці до опалювального сезону 2014-2015 років обговорюються на засіданнях антикризового штабу кожного понеділка та п’ятниці.

Відповідно до оперативного плану щодо зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами передбачається перехід котельних на альтернативне паливо. При цьому, газові котли залишаються в резерві для використання в часи критично низьких температур.

На сьогодні вже виконано ряд робіт: переобладнано котел в котельні по вул. Горького,46 на тверде паливо (очікується економія природного газу в 229,5 тис. м3/рік); завершено монтаж нового котла в котельні по вул. Луценка,1 (очікується економія природного газу в 58,0 тис. м3/рік); встановлено економайзер в котельні по вул. Дімітрова, 14 (очікується економія природного газу в 56,6 тис. м3/рік); проведена заміна тепломережі від котельні по вул. Полтавська,121 трубами в попередній ізоляції (очікується економія природного газу в 2,2 тис. м3/рік), тощо.

Окрім того, ведуться роботи по забезпеченню економного використання палива на інших об’єктах, результатом чого стане скорочення споживання природного газу на 30 відсотків по місту в цілому.


За повідомленням головного управління міського господарства

 
15.08.2014

«Зробимо місто чистим»
 
Комунальне підприємство  "Чисте місто" Роменської міської ради  з 01 вересня 2014 року починає вивіз твердих побутових відходів від населення, що мешкає в приватних домоволодіннях міста Ромни 2 рази на місяць згідно графіку на підставі Публічного договору.
Запрошуємо власників домоволодінь звертатись за довідками та оформленням відповідних документів за адресою: м.Ромни, вул.Луценка, буд.19, тел. 2-27-84.
 


24.07.2014
«До відома бюджетних установ»
 
КП «Ромникомунтепло»РМР» повідомляє, що постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 1094 від 18.07.2014р. встановлено тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установв розмірі:
        
- 52,79 грн./м³ (без ПДВ);
         
- 63,35 грн./м³ (з ПДВ).
           
Діючий на цей час тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води був встановлений рішенням Роменського виконавчого комітету № 56 від 16.04.2014р. шляхом коригування паливної складової та становив 50,92 грн./м³ (з ПДВ). Даний тариф ще на момент його затвердження був нижче економічно-обґрунтованого – рівень відшкодування витрат складав 84%.
          
  Причинами підвищення тарифів стало значне зростання цін на енергоносії в порівнянні з вартістю, закладеною в діючих тарифах:
- природний газ – на 18 % (з 5264,88 до 6222,22 грн/1000м³);
 
- електроенергія – на 76% (з 58,46 коп/кВт*год до 103,24 коп/кВт*год).
           
Тариф набирає чинності з 01 серпня 2014 року.
 
                                             
Адміністрація КП «Ромникомунтепло»
Роменської міської ради»
 
18.07.2014, 10:15
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
 
ПОСТАНОВА
 
Київ
18.07.2014                              № 1094
 
Про встановлення Комунальному підприємству
«Ромникомунтепло» Роменської міської ради
тарифу на послугу з централізованого постачання гарячої води
 
 
Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» та постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
 
 
1. Установити Комунальному підприємству «Ромникомунтепло» Роменської міської ради тарифу на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб:
бюджетних установ – 52,79 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість).
 
2. Установити Комунальному підприємству «Ромникомунтепло» Роменської міської ради структуру тарифу на послугу з централізованого постачання гарячої води згідно з додатком до цієї постанови.
3. Ця постанова набирає чинності з 01 серпня 2014 року.
 
 
В.о.Голови Комісії                       Ю.Хіврич
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
03.07.2014
 
Повідомлення
 
На підставі Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 789 від 27.06.2014 р. «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» для всіх категорій споживачів, повідомляє про зростання тарифу на централізоване водопостачання та встановлення його в розмірі:
-         - для населення                -  7,60 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
                                                ПДВ 20 % - 1,52 грн. за 1 куб. м                                                     
                                                    -   9,12 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
-         для бюджетних установ – 7,60 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
                                                ПДВ 20 % - 1,52 грн. за 1 куб. м                                                    
                                                    -   9,12 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
-         для інших споживачів – 7,60 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
                                                     ПДВ 20 % - 1,52 грн. за 1 куб. м                                                    
                                                    - 9,12 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
Діючі тарифи на централізоване водопостачання:
 населення -  з 02.03.2009 р.– 4,64 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ),     
 бюджетних установ -  з 31.01.2014 р. - 9,12 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ),
 інших споживачів –  з 31.01.2014 р. – 9,12 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).,
 
Рівень відшкодування діючим тарифом з централізованого водопостачання собівартості для населення  - 83,5 %, для бюджетних установ та інших споживачів складає 100 %.

Основними причинами зростання тарифу є:
-         збільшення вартості електроенергії:  2009 р. - 0,7015грн.кВт/г (з ПДВ); 2014 р. – 1,36068 грн.кВт/г (з ПДВ) – на 94 % ,
-         рівня мінімальної заробітної плати з 605 грн. у 2009 р. до 1218 грн. у 2014 р.,
-         ПММ в середньому на 160 %.
Відсоток підвищення тарифу:
для населення – 96,6 % ;
бюджетні установи – 0 %;
інші споживачі – 0 %.
 

Тариф набуває чинності 01 серпня 2014 р.
 
 

 
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
 
Повідомлення
 
На підставі Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 790 від 27.06.2014 р. «Про встановлення тарифів на централізоване водовідведення ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» для всіх категорій споживачів, повідомляє про зростання тарифу на централізоване водовідведення та встановлення його в розмірі:
-         - для населення                - 7,73 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
                                                ПДВ 20 % - 1,55 грн. за 1 куб. м                                                    
                                                    -   9,28 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
-         для бюджетних установ – 7,73 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
                                                ПДВ 20 % - 1,55 грн. за 1 куб. м                                                    
                                                    -   9,28 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
-         для інших споживачів – 7,73 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
                                                     ПДВ 20 % - 1,55 грн. за 1 куб. м                                                    
                                                    - 9,28 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
Діючі тарифи на централізоване водовідведення:
 населення - з 02.03.2009 р.– 3,95 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ),     
 бюджетних установ - з 31.01.2014 р. - 9,28 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ),
 інших споживачів – з 31.01.2014 р. – 9,28 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).,

Рівень відшкодування діючим тарифом з централізованого водовідведення собівартості для населення - 81,0 %, для бюджетних установ та інших споживачів складає 100 %.

Основними причинами зростання тарифу є:
-         збільшення вартості електроенергії: 2009 р. - 0,7015грн.кВт/г (з ПДВ); 2014 р. – 1,36068 грн.кВт/г (з ПДВ) – на 94 % ,
-         рівня мінімальної заробітної плати з 605 грн. у 2009 р. до 1218 грн. у 2014 р.,
-         ПММ в середньому на 160 %.
Відсоток підвищення тарифу:
для населення – 134,9% ;
бюджетні установи – 0 %;
інші споживачі – 0 %.
 
Тариф набуває чинності 01 серпня 2014 р.
 

 
 
 
 
ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»11.02.2014
 

Повідомлення
 
Діючі тарифи для бюджетних організацій та інших споживачів востаннє переглядалися 13.09.2013р. і становлять – 5,77 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ) та 6,35 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ) відповідно.
   
На підставі Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 95 від 31.01.2014 р. «Про встановлення тарифів на централізоване водовідведення ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)», в зв’язку із зростанням вартості електроенергії на 61%, рівня мінімальної заробітної плати на 37,8 %, податків на заробітну плату, та ін. витрат, ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс» повідомляє про зростання тарифу на централізоване водовідведення для бюджетних установ на 60,8 % , для інших споживачів на 46,1 % та встановлення його :
 
- для бюджетних установ – 7,73 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
 ПДВ 20 % - 1,55 грн. за 1 куб. м                                                       
 - 9,28 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
- для інших споживачів    – 7,73 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
 ПДВ 20 % - 1,55 грн. за 1 куб. м                                                    
- 9,28 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
 
Рівень відшкодування затвердженим тарифом з централізованого водовідведення собівартості, планового економічно обґрунтованого тарифу для бюджетних установ та інших споживачів складає 62,2 % та 68,4 % відповідно.
 
Тариф набуває чинності з 01 березня 2014 р.
 

 
ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»
 
 
Повідомлення
 
Діючі тарифи для бюджетних організацій востаннє переглядалися 13.09.2013р. і становлять – 7,57 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ), для інших споживачів – 15.09. 2010р. та становлять – 8,86 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ). 
   
На підставі Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 94 від 31.01.2014 р. «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)», в зв’язку із зростанням вартості електроенергії на 61%, рівня мінімальної заробітної плати на 37,8 %, податків на заробітну плату, та ін. витрат, ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» повідомляє про зростання тарифу на централізоване водопостачання для бюджетних установ на 20,5 % , для інших споживачів на 2,9 % та встановлення його :
 
-         для бюджетних установ – 7,60 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
                                                ПДВ 20 % - 1,52 грн. за 1 куб. м                                                    
                                                    -   9,12 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
 
-         для інших споживачів – 7,60 грн. за 1 куб. м. (без ПДВ)
                                                     ПДВ 20 % - 1,52 грн. за 1 куб. м                                                     
                                                    - 9,12 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
Рівень відшкодування затвердженим тарифом з централізованого водопостачання собівартості, планового економічно обґрунтованого тарифу для бюджетних установ та інших споживачів складає 83 % та 97,1 % відповідно.
 
Тариф набуває чинності 01 березня 2014 р.
 
 

 
 ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»


17.09.2013
 
Повідомлення
 
 
для бюджетних установ – 6,31 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ)
 - 7,57 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ)
 
Тариф набуває чинності через п'ятнадцять днів з дня оприлюднення.
 
ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
 

Повідомлення
 
для бюджетних установ  – 4,81 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ)
 - 5,77 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ)
для інших споживачів    – 5,29 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ)                                  
- 6,35 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ)
 
Тариф набуває чинності через п'ятнадцять днів з дня оприлюднення.
 
ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»
 
 


 
 
 Протокол зборів з мешканцями будинків повулиці П. Калнишевського,42 та 44 (скачати)

Протокол № 1 громадських слухань з питання обговорення зміни тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (скачати)

Протокол № 8 зборів мешканців будинку № 24 по вул. Соборна (скачати)

Протокол № 1 зборів мешканців будинку № 12 та 12/А по вул. Пролетарської солідарності (скачати)

Протокол № 2 зборів мешканців будинку № 14 та 14/А по вул. Пролетарської солідарності (скачати)

Протокол № 3 зборів мешканців будинку № 13 та 13А по вул. Соборній (скачати)

Планова калькуляція на послуги з централізованого водопостачання по Філії "Роменський молочний комбінат" ПП "Рось" (скачати)

ЗВЕДЕНА ВІДОМІСТЬ НА ПОСЛУГИ З УТРИМАННЯ БУДИНКІВ І СПОРУД ТА ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ ПП "НАШ ДІМ" (скачати)

Розрахунок тарифу по утриманню будинків та прибудинкових територій ПП "Житло - Сервіс" станом на 01.01.2012 року (скачати)

Розрахунок тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що знаходяться на обслуговуванні ПП "Марс", грн./ кв. м (скачати)

Калькуляція собівартості витрат по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій по КП "Житло-Експлуатація" з "01" серпня 2012р. (скачати)

СТИСЛИЙ ОПИС енергетичного сектора міста Ромни та основні пріоритети підвищення енергоефективності
Житловий фонд міста включає в себе житлові будинки міської ради, житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також будинків, які знаходяться в приватній власності громадян.

Житловий фонд міської ради налічує 342,9 тис. м2. На сьогоднішній день він обслуговується трьома приватними і одним комунальним житлово-експлуатаційними підприємствами.

Житлові будинки міської ради розподілені між цими підприємствами по територіальному принципу в такому співвідношенню:
 

Підприємства
Кількість будинків (одиниць)
Загальна площа
(тис. м2)
КП «Житло-експлуатація»
153
108,2
ПП «Марс»
201
69,3
ПП «Наш дім»
155
78,0
ПП «Житло-сервіс»
126
87,4
Всього
635
342,9

Фізична зношеність даних будинків складає:
 • до 20 відсотків – 50 будинків;
 • від 21 до 40 - 81 - ,, - ;
 • від 41 до 60 - 131 - ,, - ;
 • від 61 до 80 - 152 - ,, - ;
 • більше 80 - 221 - ,, -.
Відсоток облаштування будинків:
- водопроводом - 70%;
- каналізацією - 66%;
- центральним опаленням – 90%;
- газом (включаючи скраплений) – 100%;
- гарячим водопостачанням (включаючи
газові колонки) – 81%.(Протягом 5-и років централізоване гаряче водопостачання в місті відсутнє).

Із 635-и житлових будинків 422 – одноповерхові, 74 – двоповерхові, 24 – трьохповерхові,12 – чотирьохповерхові, 66 – п’ятиповерхові. 38 будинків за технічним станом визнані ветхими ( загальна площа 3,5 тис.м2).
В місті експлуатується одинадцять 9-ти поверхових будинків (1047 квартир) комунальної власності, які обладнані пасажирськими ліфтами (29 шт ). Понад 30 житлових багатоповерхових будинків каналізовані на вигрібні ями в зв’язку з відсутністю вуличних каналізаційних мереж.

Основними проблемами експлуатації житлового фонду являється:
 • постійне недофінансування коштів на капітальний ремонт житла. В результаті цього житло морально і фізично старіє і, в першу чергу, інженерні мережі, покрівлі, балкони, місця загального користування;
 • недостатня потужність матеріально-технічної бази в підприємствах, які обслуговують житловий фонд;
 • відсутність почуття власника в громадян, які проживають в будинках багатоповерхової забудови.
В приватному секторі розташовані в основному одноповерхові одноквартирні будинки, які утримуються і обслуговуються власниками цих будинків. Опалення цих будинків проводиться за рахунок індивідуальних газових котлів, водопостачання – частково від центрального міського водопроводу, частково від шахтних колодязів, а водовідведення – в вигрібні ями та центральну каналізацію. На 01.01.12 року в місті налічувалось 9 895 приватних житлових будинків.
Продовжується робота по оснащенню житлового фонду по будинковими приладами обліку тепла. Станом на 01.01.2012 встановлено 81 лічильників теплової енергії.
За останній рік активізовано установку квартирних приладів обліку води і газу, станом 01.03.2012р. установлено:
 • холодної води –10302 шт, при потребі 13 233, що складає 77,8%;
 • природного газу –13448 шт, при потребі 18163, що складає 74,0%.
Водопостачання та водовідведення в місті здійснюють дочірні підприємства «Аква-сервіс», «Сток-сервіс», приватного підприємства «Еліпс».
 
На даний час вода в місто подається з артезіанських свердловин Процівського водозабору, дебет яких становить 260 м3 / год в т.ч.:
Свердловина № 3 – 40 м3 / год
Свердловина № 4 – 45 м3 / год
Свердловина № 5 – 30 м3 / год
Свердловина № 6 – 70 м3 / год
Свердловина № 7 – 75 м3 / год
Із свердловини вода надходить в резервуар ємністю 3000 м3.
Насосна станція 2-го підйому включає в себе 4центробіжні насоси подачі води:
 1. Д – 365/70 – 1 шт. потужністю двигуна 75 кВт/ год/ 1000 об.
 2. Д – 500/40 – 2 шт. потужністю двигуна 75 кВт/год/1000 об.
 3. Д – 500/90 – 1 шт. потужністю двигуна 200 кВт/ год/ 1500 об.
Підвищувальні насосні станції -9
2 – насосних станції (Сумська, 1 та Артема,18)
Вода в місто подається під тиском 7,5-8 атм. Потужність водозабору – 4,5 – 6,0 тис. м3/ добу.
Подача води в місто здійснюється водоводами в дві нитки діаметром 315 мм із поліетиленових труб протяжністю 1,2 км.
Загальна протяжність поліетиленових труб – 88,6 км, зношеність яких складає майже 60%.
Кількість водорозбірних колонок – 173 шт., всього абонентів, які споживають воду з централізованої системи водопостачання – 13233.
Транспортування та очистку стоків виконує ДП « Сток-сервіс».
Потужність очисних споруд – 5,1 тис. м3/добу, протяжність каналізаційних мереж –24,3км, із них 1,5 км – напірних. Крім того, на обслуговуванні ДП «Сток – сервіс» находяться дві каналізаційні насосні станції квартального призначення:
 1. КНС – (К.Маркса, 3-а)
 2. КНС – (Лермонтова,2)
В 2012 році планується будівництво 2 запроектованих артезіанських свердловин на Процівському водозаборі загальною потужністю 126,0 м3/год, що забезпечить безперебійне цілодобове постачання якісною питною водою 43,4 тисяч мешканців м. Ромни. Загальний кошторис будівництва 2284000 гривень.
Централізоване опалення в місті забезпечують два комунальних підприємства.
Комунальне підприємство «Ромникомунтепло» експлуатує 17 котелень, загальною потужністю 69,6 Гкал/год. На балансі підприємства 27,3 км теплових мереж в 2-х трубному вимірі. Є відповідний запас потужності на котельних по вул.. Пушкіна,9, Маяковського,74, К.Маркса,90.
Комунальне підприємство «Ромнитеплосервіс» на своєму балансі має 6 котелень, загальною потужністю 17,9 Гкал/год. Підприємством експлуатується 5,1 км тепломереж в 2-х трубному вимірі. На котельні по вул.. Димитрова є запас потужності на 13,0 Гкал/год.
Основні проблемні питання:
 • заміна котлів НІІСТУ на котлоагрегати з ККД до 92%;
 
 • перекладка ветхих мереж на мережі з використанням труб з високоефективною ізоляцією;
 • заміна насосного обладнання на менш енергоємне та інше.
Місто Ромни співпрацювало з проектом «ТАСІS» «Сталий територіальний розвиток в Україні», який фінансується Європейським Союзом.
Метою проекту являється підвищення якості, доступності та стабільності надання життєво важливих послуг та підготовка підґрунтя для сталого місцевого розвитку.
Цілі проекту:
 • модернізація інфраструктури комунального обслуговування
 • підвищення ефективності в координуванні соціально – економічних заходів
 • покращення управлінського потенціалу на місцевому рівні
 • розробка комплексної стратегії сталого місцевого розвитку.
Очікувані результати проекту:
 • значна частина інфраструктури життєво важливих послуг буде модернізована завдяки втіленню проекту;
 • впровадження діючих управлінських інструментів, що використовуватимуться для ефективного надання комунальних послуг та соціального розвитку;
Проектом передбачено надання для громади міста спецтехніки, устаткування та матеріалів по напрямках:
 • водопостачання та водовідведення;
 • центральне теплопостачання;
 • поводження з твердими побутовими відходами.
В даному проекті крім м. Ромни приймають участь міста Ізюм, Прилуки і Свердловськ. Загальна технічна допомога ЄС складає 13 млн. євро, в тому числі по м. Ромни 3,73 млн. євро:
 • водопостачання та водовідведення 1,1 млн.євро;
 • центральне теплопостачання 1,05 млн.євро;
 • поводження з твердими побутовими відходами 1,05 млн.євро;
 • топографічна система та програмне забезпечення 0,05 млн.євро.
- теплопостачання 0,12 млн.євро;
 • поводження з твердими побутовими відходами 0,26 млн.євро;
 
Начальник головного управління
міського господарства М.Г.Кочерга
Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги

 Тарифи на послуги ЖКГ (скачати)

Перелік підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Ромни (cкачати)
 
 
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa