Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 17 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД 

 

 

29.11.2018

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості містобудівної документації – проект детального плану території центральної частини
міста м. Ромни Сумської області( коригування)
1 Метою проведення обговорення є: отримання пропозицій та зауважень по розробленій містобудівній документації-проекту детального плану території центральної частини міста яким вносяться зміни до проекту детального планування центральної частини міста Ромни Сумської області, розробленому у 2012 році в межах вулиць Аптекарської, Коржівської, б-ру Шевченка. Для громадського обговорення представлені наступні графічні матеріали:

Схема розташуваннятериторії у планувальній структурі міста, М 1:10000;
План існуючоговикористаннятериторії, М 1:1000;
Опорний план,М 1:1000;
Схема існуючихпланувальнихобмежень, М 1:1000;
Схема проектних планувальних обмежень;
Проектний план, М1:1000;
План червоний ліній,М1:1000;
Схема організації руху транспорту і пішоходів,М1:1000
Схема інженерноїпідготовки та вертикального планування,М1:1000;
Схема електропостачання, М1:1000;
Схема теплопостачання та газопостачання,М1:1000;
Схема водопостачання та водовідведення;М1:1000;
Схема зонування, М1:1000;
Проміжний план реалізації другої черги будівництва,М1:1000;

Пояснювальна записка


*документ в електронному вигляді на офіційному веб-сайті виконкому Роменської міської ради romny.osp-ua.info(розділ - консультації з громадськістю)


2. Основні техніко - економічні показники:
Період дії документу-15 років, з виділенням першого етапу 7 років
Розрахункова кількість населення - 1,2 тис. чол.
Проектна площа – 7,33 га;
Заплановано:
Багатоквартирне житлове будівництво - 26 тис. кв. м.
Будівництво дитячих дошкільних закладів емністю140 місць;
Будівництво об’єктів соціальної інфраструктури,стоянок , благоустрою прибудинкових території внутрішньо квартальний проїздів, озеленення території

3.Відомості про замовника та проектну організацію:


Замовник – виконком Роменської міської ради


Розробник – Державне підприємство науково-дослідний інститут містобудування (НДПІ містобудування) м.Київ


4. Підстава для розроблення містобудівного обгрунтування – рішення двадцять восьмої сесії Роменської міської ради сьомого скликання від 27.06.2017 р.


5. Місце ознайомлення з містобудівною документацією та надання пропозицій – фойє виконкомуРоменської міської ради (1-й поверх) б-р Шевченка, 2, офіційний сайт виконкому Роменської міської ради romny.osp-ua.info (розділ-консультації з громадськістю) Термін обговорення - з 01.12.2018 по 31.12.2018.


6. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій - начальник відділу містобудування та архітектури – Литвиненко Ю.А.


7. Строк подання та строк завершення розгляду пропозицій – в 30 денний термін з дати початку обговорення.


8. Місце подання пропозицій та зауважень – м. Ромни, б-р Шевченка, 2 каб. № 9 (1-й поверх).


8.1 Подання пропозицій та врахування пропозицій громадськості - відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місцяпроживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.


9. Прилюдне експонування та презентація проекту- 14.12.2018 року о 11-00 всесійному залі Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка,2 (3 –й поверх).


Заступник міського голови                                                                       Є.ЛУЗАН

05.11.2018

Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2019 році


Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2019 році».Проект розпорядження розроблено відділом з питань внутрішньої політики з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку. Усі бажаючі до 05 грудня 2018 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу з питань внутрішньої політики (на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу vp@romny-vk.gov.ua ).Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 5-32-78. Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

03.09.2018

«Обговорення проектів рішень виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Комбінат комунальних підприємств» РМР» та «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Комбінат комунальних підприємств» РМР»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проектів рішень виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Комбінат комунальних підприємств» РМР» та «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Комбінат комунальних підприємств» РМР».


Проекти рішень розроблено управлінням житлово-комунального господарства з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку. Усі бажаючі до 17 вересня 2018 року можуть надавати пропозиції до проектів рішень до управління житлово-комунального господарства (на адресу: вул. Аптекарська, 19 або на електронну адресу zhkg@romny-vk.gov.ua, або за тел. (05448) 5-42-86).


Результати проведення громадського обговорення проектів рішень будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.


17 вересня 2018 року о 14.00 в сесійному залі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни (3 поверх) відбудуться консультації з громадськістю щодо рішень виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Комбінат комунальних підприємств» РМР» та «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Комбінат комунальних підприємств» РМР».


Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь»


27.06.2018

«Обговорення проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету №67 від 20.06.2018 «Про погодження проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування». Усі бажаючі до 26 липня 2018 року можуть надавати пропозиції до проектів рішень до управління житлово-комунального господарства (на адресу: вул. Аптекарська, 19 або на електронну адресу zhkg@romny-vk.gov.ua, або за тел. (05448) 5-42-86). Результати проведення громадського обговорення проекту рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.


27 липня о 14.30 в сесійному залі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни (3 поверх) відбудуться консультації з громадськістю щодо рішення виконавчого комітету №67 від 20.06.2018 «Про погодження проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь


Проведення слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні та встановлення для ТОВ «Цифро Інфо Тех» тарифу на електроенергію, вироблену з альтернативних джерел»

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866  (далі – Порядок) проводиться громадське слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні та встановлення для ТОВ «Цифро Інфо Тех» тарифу на електроенергію, вироблену з альтернативних джерел. Усі бажаючі до 26 липня 2018 року можуть надавати пропозиції до управління житлово-комунального господарства (на адресу: вул. Аптекарська, 19 або на електронну адресу zhkg@romny-vk.gov.ua, або за тел. (05448) 5-42-86). Результати проведення громадських слухань будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.


27 липня о 14.00 в сесійному залі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни (3 поверх) відбудуться слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні та встановлення для ТОВ «Цифро Інфо Тех» тарифу на електроенергію, вироблену з альтернативних джерел.


Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь

 

19.02.2018

Повідомлення про закінчення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації – проекту детального плану території земельної ділянки на розі вулиць Київської та Полтавської в м. Ромни Сумської області

Відповідно до рішення двадцять восьмої сесії Роменської міської ради сьомого скликання від 27.06.2017 «Про надання дозволу на виготовлення проектів детального планування території» та проведеного громадського обговорення (термін обговорення - з 18.01.2018 по 18.02.2018) повідомляємо, що зауважень та пропозицій по даному проекту до виконавчого комітету Роменської міської ради не надійшло.

Начальник відділу

містобудування та архітектури                                                                Ю.А. Литвиненко

09.02.2018

«Обговорення проектів рішень виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надає ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» та «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення, які надає ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проектів рішеннь виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надає ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» та «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення, які надає ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс». Проект рішень розроблено управлінням житлово-комунального господарства з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку. Усі бажаючі до 12 березня 2018 року можуть надавати пропозиції до проектів рішень до управління житлово-комунального господарства (на адресу: вул. Аптекарська, 19 або на електронну адресу
zhkg@romny-vk.gov.ua, або за тел. (05448) 5-42-86). Результати проведення громадського обговорення проекту рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

16 березня о 14.00 в сесійному залі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни (3 поверх) відбудуться консультації з громадськістю щодо рішень виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надає ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» та «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водовідведення, які надає ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс».

За повідомленням відділу освіти

29.01.2018

«Обговорення проектів рішень виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надає ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» та «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення, які надає ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проектів рішеннь виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надає ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» та «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення, які надає ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс». Проект рішень розроблено управлінням житлово-комунального господарства з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку. Усі бажаючі до 22 лютого 2018 року можуть надавати пропозиції до проектів рішень до управління житлово-комунального господарства (на адресу: вул. Аптекарська, 19 або на електронну адресу zhkg@romny-vk.gov.ua, або за тел. (05448) 5-42-86). Результати проведення громадського обговорення проекту рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.


26 лютого о 14.00 в сесійному залі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни (3 поверх) відбудуться консультації з громадськістю щодо рішень виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надає ДП «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» та «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водовідведення, які надає ДП «Сток-сервіс» ПП «Еліпс».


Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.».

16.01.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації – проекту детального плану території земельної ділянки на розі вулиць Київської та Полтавської в м. Ромни Сумської області

ПРОЕКТНИЙ ПЛАН

 

 

 

Архів

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa