Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 21 листопада



Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович


29.12.2014

Перспективний план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік 

11.12.2014
 

 

Оголошення

20 січня 2015 року о 14.00 у залі засідань міської ради (б-р Шевченка, 2, третій поверх) відбудуться консультації з громадськістю щодо обговорення проектів рішеннь «Про погодження тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Чисте місто»» та «Про погодження тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Чисте місто»». Повідомлення про наміри підняття тарифів на вивезення, розміщення та захоронення твердих і рідких побутових відходів було опубліковано КП «Чисте місто» РМР» у міськрайонну газету «Вісті Роменщини» №49 від 06.12.2014 року та на офіційному сайті міста Ромни:  www. romny.osp-ua.info в розділі «Комунальна сфера» від 11 грудня 2014 року.

Свої пропозиції та зауваження надавати у письмовому вигляді управлінню економічного розвитку Роменської міської ради (б-р Шевченка, каб. 26). Додаткова інформація за тел. 2-26-68.Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні.Виконавчий комітет Роменської міської ради»
 

Звіт про проведення громадського обговорення


14.11.2014

"Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2015 році»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2015 році».

Проект розпорядження розроблено відділом з питань внутрішньої політики на основі пропозицій структурних підрозділів виконавчого комітету Роменської міської ради, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 14 грудня 2014 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу з питань внутрішньої політики (на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу vlad-ovcharenko@ukr.net).

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2015 році»


Звіт про проведення громадського обговорення


"Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».


Проект розпорядження розроблено відділом з питань внутрішньої політики на основі пропозицій структурних підрозділів виконавчого комітету Роменської міської ради, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 14 грудня 2014 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу з питань внутрішньої політики (на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу vlad-ovcharenko@ukr.net).

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

Звіт про проведення громадського обговорення



21.10.2014



Презентація проекту оновлення (коригування) генерального плану м. Ромни Сумської області



У відповідності до ст. 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», та Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 р., « Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні»17.10.2014 в сесійному залі міської ради відбулася презентація проекту оновлення (коригування) генерального плану м. Ромни Сумської області, історико–архітектурного плану з визначенням меж історичних ареалів та зон охорони культурної спадщини.

У заході взяли участь керівники громадських організацій, депутати міської ради,керівники підприємств та установ міста, голови квартальних комітетів,служби виконкому,керівники району та голови селищних рад, які межують з містом, представники засобів масової інформації, мешканці міста. Презентацію проекту провели розробники проекту – Київский інститут ДП «НДПІмістобудування». Учасниками зібрання задавалися питання щодо представленої містобудівної документації.

Оскільки оновлений генеральний план міста та його частини є основним стратегічним документом розвитку міста, міський голова звернув увагу на необхідність якнайбільшої участі громади в обговоренні цього важливого документу. Згідно з встановленою законодавством процедури обговорення термін громадського обговорення закінчується 10 листопада. Матеріали знаходяться в доступному для ознайомлення місці – фойє на першому поверсі будівлі міської ради та на офіційному веб-сайті виконкому в розділі «карта міста» та «громадські консультації».

Всі бажаючі висловити пропозиції та зауваження мають можливість надати їх до загального відділу виконкому (кабінет №9).

За повідомленням відділу містобудування та архітектури

Звіт про проведення громадського обговорення

13.10.2014

Проектний план основного креслення Генерального плану міста Ромни

12.03.2014


12.12.2013

Обговорення проекту Програми економічного та соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік

 

12.12.2013 відбулось громадське обговорення проекту Програми економічного та соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік.
У засіданні взяли участь керівництво міста, розпорядники бюджетних коштів-керівники управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради, представники ЗМІ, члени громадскої ради при виконавчому комітеті міської ради та мешканці міста.
 
Начальник управління економічного розвитку міської ради Юлія Янчук поінформувала присутніх щодо пропозицій, наданих керівниками структурних підрозділів, по пріоритетних заходах, що фінансуються з бюджету розвитку міста, на загальну суму більше 27 млн. грн..
 
Враховуючи орієнтовний розрахунок наявної суми бюджету розвитку, який складає 7,2 млн. грн., перед міською радою стоїть складне завдання розподілу коштів таким чином, щоб вирішити найголовніші проблеми життєзабезпечення міста.
 
У ході обговорення відпрацьовані пропозиції і зауваження до проекту Програми економічного та соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік, які запротокольовано та буде враховано при погодженні документу на засіданні виконавчого комітету міської та при подальшому затвердженні міською радою.
 
 
                                    За інформацією управління економічного розвитку міської ради
 



08.10.2013

 

Влада – громада: обговорення Концепції
 
Відбулося засідання «круглого столу» Громадської ради при Виконавчому комітеті міської ради.
 
Представниками інститутів громадянського суспільства розглянуто проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
 
Зокрема, учасниками обговорення зазначено, що існуюча система місцевого самоврядування сьогодні не задовольняє потреби суспільства, і хто, як не представники інститутів громадянського суспільства можуть змінити стан розвитку громад.
 
Також зазначено, що удосконалення потребує система територіальної організації влади, що в подальшому підвищить ефективність управління суспільним розвитком на відповідній території.
 
Представниками громадських організацій прийнято рішення про розгляд пропозицій та подальше обговорення Концепції на засідання Громадської ради.
 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики



10.09.2013

 

Влада - громада
 
Відбулася зустріч заступника міського голови, керуючого справами виконкому Олени Проценко з керівниками органів самоорганізації населення міста – головами квартальних комітетів міста.

Питання для обговорення – роль органів самоорганізації населення  в рамках Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
 
Так, під час «круглого столу» наголошено на максимальному залученні населення до прийняття управлінських рішень, сприянні розвитку форм демократії на місцях. Широкого обговорення набуло питання визначення чіткого порядку делегування повноважень органам самоорганізації населення та виділення коштів, їх витрачання, звітування за їх використання, матеріально – технічне забезпечення для належного функціонування органів самоорганізації населення.
 
Після обговорення, рекомендовано головам квартальних комітетів надати відповідні пропозиції.
 
Крім того, під час зустрічі обговорені питання участі представників кварталів у заходах, присвячених Дню міста, 70-й річниці визволення міста від фашистських загарбників.
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики


 

 

Вирішення проблемних питань

У залі засідань міської ради  відбулося обговорення питання організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни, відповідного проекту регуляторного акту.

Участь в обговоренні взяв секретар міської ради В’ячеслав Губарь, представники громадських організацій міста, комунального підприємства «Ромнитранссвервіс», керівники відділів, управлінь міської ради, її виконавчого комітету, представники конкурсного комітету з питань підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування
 
Під час обговорення  представлено Ухвалу вищого адміністративного суду України у справах перевізників, у зв’язку з чим оголошено перенесення розгляду та затвердження проекту регуляторного акту.
 
Крім того, під час діалогу розглянуто питання щодо можливості відновлення маршруту №12 ( по вул. Крупській), маршруту №15 та надання послуг з перевезення пасажирів до прилеглих сіл.
 
Прийнято рішення про надання повторного запиту до Роменської районної ради щодо вирішення питання перевезення мешканців прилеглих сіл.
 
 Керівнику комунального підприємства «Ромнитранссервіс» запропоновано надати пропозиції щодо мережі автобусних маршрутів загального користування.
 
Остаточне рішення про призначення перевізників, які, відповідно до законодавства, до проведення конкурсу надаватимуть послуги по перевезенню буде прийняте після отримання роз’яснень Харківського апеляційного адміністративного суду. Після цього буде прийняте рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни.
 
 
За інформацією управління економічного розвитку міської ради


Пропозиції до Проекту Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

 

 
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa