Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 17 вересня


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашими чарівними Ромнами – одним із міст-старійшин України. Містом, яке здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в ХVIII-ХІХ століттях – ще й торгової столиці України, – тут вирував славетний Іллінський ярмарок, який у Російській імперії поступався тільки Нижегородському. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою, міський голова
Салатун Сергій Андрійович


Секретар міської ради - Книга Володимир Юрійович


Регламент роботи Роменської міської ради

П О Л О Ж Е Н Н Я про постійні комісії міської ради шостого скликання 
  

Постійні комісії міської ради


Постійна комісія з питань депутатської діяльності і етики, регламенту, законності та правопорядку

1. Гусєв Микола Миколайович – голова
2. Козюренко Володимир Олександрович
3. Науменко Юрій Вікторович
4. Рудь Ніна Андріївна
5. Чаус Леонід Івановвич

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

1. Іващенко Віктор Іванович - голова
2. Боряк Ніна Миколаївна
3. Любива Валентина Анатоліївна
4. Тетірко Ігор Володимирович
5. Хоменко Альбіна Миколаївна
6. Натяганчук Микола Іванович

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, сім’ї, молоді і спорту

1. Судьїна Валентина Володимирівна - голова
2. Діхнич Наталія Федорівна
3. Кавчак Іван Осипович
4. Кірюхін Дмитро Євгенійович
5. Книга Володимир Юрійович
6. Кревсун Олена Олександрівна
7. Лісненко Тетяна Станіславівна
8. Солярик Зоя Леонідіна

Постійна комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку

1. Юрченко Юрій Володимирович - голова
2. Бартош Ігор Григорович
3. Демідов Віктор Борисович
4. Кулага Анатолій Михайлович
5. Смоленська Людмила Михайлівна

Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва та торгівлі

1. Негреба Григорій Петрович - голова
2. Полив’яний Олексій Вікторович
3. Василенко Євген Васильович
4. Губарь В’ячеслав Олександрович
5. Салатун Сергій Андрійович
6. Стеценко Катерина Миколаївна

Постійна комісія з питань міського господарства, земельних відносин, екології та будівництва

1. Зубан Яків Іванович - голова
2. Біляєв Сергій Васильович
3. Зінченко Микола Іванович
4. Наливайко Юрій Вікторович
5. Проценко Віктор Миколайович
6. Роздобудько Володимир Васильович
7. Северин Сергій Федорович
8. Худогов Геннадій Іванович
9. Гора Надія Іванівна

Постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності міста та регуляторної політики

1. Ткаченко Павло Євгенович - голова
2. Бондаренко Михайло Євгенович
3. Козій Анатолій Вікторович
4. Кравчук Пилип Михайлович
5. Набойченко Леонід Миколайович
6. Яцура Любов Костянтинівна

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Від якої політичної партії
1
Бартош Ігор Григорович
НСНУ
2
Біляєв Сергій Васильович
Партія Регіонів
3
Бондаренко Михайло Євгенович
Партія Регіонів
4
Боряк Ніна Миколаївна
Партія Регіонів
5
Полив’яний Олексій Вікторович
Партія Регіонів
6
Василенко Євген Васильович
ВО «Батьківщина»
7
Гора Надія Іванівна
НСНУ
8
Губарь В’ячеслав Олександрович
СПУ
9
Гусєв Микола Миколайович
КПУ
10
Демідов Віктор Борисович
Партія Регіонів
11
Діхнич Наталія Федорівна
Партія Регіонів
12
Зінченко Микола Іванович
ВО «Батьківщина»
13
Зубан Яків Іванович
Партія Регіонів
14
Іващенко Віктор Іванович
ВО «Батьківщина»
15
Кавчак Іван Йосипович
НСНУ
16
Кірюхін Дмитро Євгенійович
ПП «Сильна Україна»
17
Книга Володимир Юрійович
ПП «Фронт змін»
18
Козій Анатолій Вікторович
Партія Регіонів
19
Козюренко Володимир Олександрович
ВО «Батьківщина»
20
Кравчук Пилип Михайлович
НСНУ
21
Кревсун Олена Олександрівна
ВО «Батьківщина»
22
Кулага Анатолій Михайлович
ПП «Українська платформа»
23
Лісненко Тетяна Станіславівна
КПУ
24
Любива Валентина Анатоліївна
ВО «Батьківщина»
25
Набойченко Леонід Миколайович
ВО «Батьківщина»
26
Наливайко Юрій Вікторович
ВО «Батьківщина»
27
Натяганчук Микола Іванович
CПУ
28
Науменко Юрій Вікторович
ПП «Фронт змін»
29
Негреба Григорій Петрович
ПППУ
30
Проценко Віктор Миколайович
НСНУ
31
Роздобудько Володимир Васильович
ПП «Фронт змін»
32
Рудь Ніна Андріївна
ВО «Батьківщина»
33
Салатун Сергій Андрійович
Партія захисників Вітчизни
34
Северин Сергій Федорович
Партія Регіонів
35
Смоленська Людмила Михайлівна
ВО «Свобода»
36
Солярик Зоя Леонідівна
НСНУ
37
Стеценко Катерина Миколаївна
ПППУ
38
Судьїна Валентина Володимирівна
Партія Регіонів
39
Тетірко Ігор Володимирович
ПП «Сильна Україна»
40
Ткаченко Павло Євгенович
ВО «Батьківщина»
41
Хоменко Альбіна Миколаївна
ВО «Батьківщина»
42
Худогов Геннадій Іванович
КПУ
43
Цецюр Микола Сергійович
Народна партія
44
Чаус Леонід Іванович
ПППУ
45
Юрченко Юрій Володимирович
СПУ
46
Яцура Любов Костянтинівна
ВО «Батьківщина»

 

 

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

TyTa