Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 17 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

АРХІВ

 

28.02.2019

Відбулася нарада

24.01.2019 року під керівництвом керуючого справами виконкому Сосненко Л. Г. відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нараді були присутні: начальник Роменського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, начальник управління адміністративних послуг Роменської міської ради, начальник  відділу реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Роменської міської ради, юрисконсульт Роменської центральної районної лікарні Сумської області, заступник головного лікаря Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни” Роменської міської ради, заступник начальника управління  соціального захисту населення Роменської міської ради, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради та головний спеціаліст відділу ведення ДРВ.

На нараді було розглянуто питання по підведенню підсумків з опрацювання відомостей періодичного поновлення персональних даних ДРВ за 2018 рік.


Керуючий справами виконкому Сосненко Л.Г., повідомила присутнім, що відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», розпорядження голови ОДА №322-ОД від 07.06.2017 року «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області» суб’єкти подання відомостей про виборців щомісяця до 5 числа подають до органу ведення Державного реєстру виборців відомості для поновлення персональних даних Реєстру та звернула увагу на відповідальність посадових та службових осіб за неподання, несвоєчасне подання органам ведення Реєстру відомостей про виборців чи подання неповних або недостовірних відомостей.


Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців проаналізувала стан надходження відомостей про виборців до відділу ведення ДРВ. Доповіла, що всі суб’єкти подання відомостей періодичного поновлення вчасно та за встановленою формою надають зазначену інформацію. Зазначила, що точність у персональних даних виборців – це найголовніше завдання всіх служб, що задіяні в поновленні та уточненні персональних даних Реєстру, оскільки це дає змогу постійно утримувати базу даних в актуальному стані.


Сосненко Лариса Григорівна –керуючий справами виконкому – підвела підсумки наради, наголосила керівникам установ на тому, що необхідно особисто контролювати роботу працівників, які відповідальні за підготовку інформації для відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради.


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців


Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців                                                         Н. ЗАДОРОЖНА

Про відомості для підготовки списків виборців
21 лютого 2019 року в малій залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради, під керівництвом керуючого справами виконкому Сосненко Л. Г. відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нараді були присутні: начальник Роменського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, начальник Управління адміністративних послуг Роменської міської ради, заступник головного лікаря Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни” Роменської міської ради, представники Роменського міськрайонного суда, управління соціального захисту населення Роменської міської ради, Роменського МВ УДМС України в Сумській області, а також начальник та головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради.

Було розглянуто основні організаційні заходи з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, етапи складання та уточнення списків виборців. У зв’язку з виборчим процесом, відомості періодичного поновлення Реєстру для складання попередніх та уточнених списків виборців подаються із змінами термінів. Підготовлено листи із зазначенням нових термінів подання відомостей та доведено на нараді до керіників установ і організацій, що відповідно до статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», є суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру.


Також розглянуто питання  про Порядок  тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.


Сосненко Лариса Григорівна –керуючий справами виконкому – підвела підсумки наради, наголосила керівникам установ на важливості дотримання вимог ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців».


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців
 
Шановні виборці м. Ромни!
Виборчу дільницю №590848 м. Ромни перенесуть у будівлю, що розташована за іншою адресою.  
За останні роки вибори в Україні відбуваються досить часто. І тому, відповідно до законодавства, по всій території України виборчі дільниці утворені на постійній основі. Це звичайно дуже добре тому, що мешканці нашого міста заздалегідь вже знають куди необхідно прийти щоб проголосувати. В нашому  місті всі звикли до того, що виборчі дільниці знаходяться в одному і тому ж місці, і в разі проведення виборів, спокійно йдуть до своєї дільниці. Але час плине, відбуваються зміни і в законодавстві, і в суспільстві, і в житті.

З метою забезпечення належних умов для виборців, які прийдуть на дільницю реалізувати своє конституційне право, проведені зміни по виборчий дільниці, яка діє на постійній основі у нашому місті.

Перенесено місцезнаходження звичайної виборчої дільниці №590848, що була розміщена в приміщенні Роменської НГРЕ (вул. 9 Травня, 22) до Роменської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Роменської міської ради Сумської області (вул. Полтавська, 32).

Дані зміни внесено до Реєстру та їх обов’язково буде відображено в іменних запрошеннях на вибори.

Для уточнення персональних даних потрібно звернутись у відділ ведення Держаного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради,   (при собі мати  паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради  працює за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65,

контактні телефони : 5-25-87 ; 5-28-23 ; 5-18-55.

За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради.

05.02.2019

Молодим виборцям!

Якщо Вам нещодавно виповнилось 18 років, або Ви змінили місце проживання у зв‘язку зі вступом до середнього чи вищого навчального закладу, Вам бажано обов’язково знайти час і пересвідчитись особисто щодо включення до Державного реєстру виборців.

Для того, щоб інформація в Реєстрі щодо Вас була точною, звертаємось  з пропозицією перевірити свої персональні дані у Реєстрі, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.


При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.


Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, Ви не втратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить Вашому виборчому праву, не відкладайте це питання на останній день.


Для цього потрібно особисто звернутися до відділу ведення  Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради:


м.Ромни, бульвар Шевченка, 65


контактні телефони : 5-25-87 ; 5-28-23 ; 5-18-55.


Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних,  з 8.00 до 17.15 год., у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської рад
и.

23.01.2019

Шановні виборці м.Ромни!

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО «ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ ВИБОРЦЯ»

Якщо Ви маєте доступ до мережі Інтернет, то можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців. Для цього потрібно зареєструватися в "Особистому кабінеті виборця" на веб-сторінці  "Державний реєстр виборців" і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Саме тому при внесенні запиту щодо включення Вас до Реєстру чи перевірки своїх персональних даних в Реєстрі через вказаний Інтернет-ресурс в обов'язковому порядку варто дотримуватись наступних правил:

·      вказувати достовірні відомості у відповідності до даних паспорта громадянина України;

·      дані вносити лише державною, тобто українською мовою, з дотриманням правил українського правопису.

Відповідно до Закону, Реєстр ведеться українською мовою, тому особисті дані з Реєстра потрібно звіряти з даними на першій сторінці паспорта. Особливо зверніть увагу на літери у прізвищі: і, и, є, е. У різних людей вони пишуться по-різному. Важливо, щоб Ваші дані збігалися з даними в паспорті.

У разі виникнення питань щодо перевірки своїх персональних даних у Реєстрі виборців  або виправлення виявлених неточностей особисто завітайте до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради (при собі мати  паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65 (І поверх), контактні телефони: 5-25-87; 5-28-23; 5-18-55.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних,  з 8.00 до 17.15 год., у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.

За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців

 

02.032018

Про проведення тренінгу

26 лютого 2018 року у м.Суми в приміщенні конгрес-центру СумДУ відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» в якому взяла участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради Наталія Задорожна. Під час навчання були представлені структура та повноваження органів ДРВ та виборчих комісій. Учасники здобули додаткові знання про виборчий цикл та особливості взаємодії з комісіями на кожному етапі виборчого процесу. Тренери також представили механізм взаємодії органів ДРВ з територіальними виборчими комісіями, зосередивши особливу увагу на особливостях передачі інформації до ЦВК під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Тренінг проводився  у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців

28.02.2018

Відбулася нарада

27.02.2018 року під керівництвом керуючого справами виконкому Сосненко Л. Г. . відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нараді були присутні начальник Роменського МВ УДМС України в Сумській області, начальник Роменського міськрайонного відділу ДРАЦС, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, начальник управління адміністративних послуг, начальник  відділу реєстру територіальної громади, лікар-терапевт поліклініки для дорослих та дітей Роменської центральної районної лікарні Сумської області, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців та головний спеціаліст відділу.

На нараді було розглянуто питання по підведенню підсумків з опрацювання відомостей періодичного поновлення персональних даних ДРВ за 2017 рік.


Керуючий справами виконкому Сосненко Л.Г., повідомила присутнім, що відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», розпорядження голови ОДА №322-ОД від 07.06.2017 року «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області» суб’єкти подання відомостей про виборців щомісяця до 5 числа подають до органів Державного реєстру виборців відомості для поновлення персональних даних Реєстру та звернула увагу на відповідальність посадових та службових осіб за неподання, несвоєчасне подання органам ведення Реєстру відомостей про виборців чи подання неповних або недостовірних відомостей.


Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців  Задорожна НаталіяМиколаївна  проаналізувала стан надходження відомостей про виборців до відділу ведення ДРВ. Зазначила, що всі суб’єкти подання відомостей періодичного поновлення вчасно та за встановленою формою надають зазначену інформацію, також зупинилась на типових помилках та неточностях, що зустрічаються у інформаціях, роз’яснила способи їх уникнення. Зазначила, що точність у персональних даних виборців – це найголовніше завдання всіх служб, що задіяні в поновленні та уточненні персональних даних Реєстру, оскільки це дає змогу постійно утримувати базу даних в актуальному стані, уникати кратних включень, мінімізувати звернення громадян до відділу ведення ДРВ.


Сосненко Лариса Григорівна –керуючий справами виконкому – підвела підсумки наради, наголосила керівникам установ на тому, що необхідно особисто контролювати роботу працівників, які відповідальні за підготовку інформації для відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради.


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців

 

20.02.2018

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2017 рік         У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому (далі - відділ) використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему “Державний реєстр виборців” (далі - АІТС “ДРВ”), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог статті 70 Конституції України.

            Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради протягом 2017 року забезпечував виконання заходів, визначених Законом України «Про Державний реєстр виборців», постановами та дорученнями Центральної виборчої комісії, розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 № 322-ОД «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області».

Відповідно до статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділом ведення Державного реєстру виборців здійснюється щомісячне ( до 5 числа ) поновлення бази даних Реєстру. У 2017 році без порушень термінів було отримано та завантажено до АІТС (автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи) Реєстру всі відомості про виборців, подані субєктами періодичного поновлення.

Відділом від суб’єктів подань було отримано та опрацьовано 247 відомостей періодичного поновлення на 3712 виборців, а саме:

Роменського міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Сумській області — 48 відомостей (279 виборців);

Управління адміністративних послуг Роменської міської ради Сумської області — 36 відомостей (2328 виборців);

Роменського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області та Роменського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області — 24 відомості (719 виборців);

Територіального центру соціального обслуговування Роменської міської ради — 24 відомості (17 виборців);

Роменської центральної районної лікарні — 12 відомостей (6 виборців);

Управління праці та соціального захисту населення — 12 відомостей (38 виборців);

Роменського міськрайонного суду в Сумській області — 24 відомості (7 виборців).

З ініціативи відділу ведення ДРВ було створено — 67 відомостей для внесення змін стосовно 318 виборців.

За вказаний період до суб’єктів подання відомостей періодичного поновлення спеціалістами відділу було підготовлено та направлено 61 запит, щодо уточнення персональних даних виборців відносно 433 осіб, та виконано відповідні дії у базі даних Реєстру.

Протягом 2017 року у базі даних Реєстру керівником відділу на виконання статті 16 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було проведено 622 накази відділу ведення ДРВ на 7641 особу, з них:

про внесення записів про виборців до бази даних Реєстру – 160 наказів (413 осіб),

про внесення змін до персональних даних виборців – 377 наказів (6521 особу),

про знищення запису Реєстру – 85 наказів (707 осіб).

З метою забезпечення повноти і цілісності відомостей Реєстру, відділом проведено ряд нарад:

наради при керуючому справами виконкому з питань пов’язаних з діяльністю відділу — 43 наради;

наради із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців під керівництвом керуючого справами виконкому — 5 нарад;

            робочі наради із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення Реєстру — 7 нарад.

Було взято участь у двох виїзних прийомах громадян.

За дорученням Центральної виборчої комісії у 2017 році відділом виконано 4 Постанови на 23 виборця щодо знищення зайвих записів Державного реєстру виборців у зв’язку з виявленням випадків кратного включення виборця до Реєстру.

За звітний період на виконання частини п’ятої статті 17 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було опрацьовано та виконано 81 наказ (684 осіби)   у звязку із закінченням встановленого строком збереження запису про виборця. 

У 2017 році під час проведення уточнення відомостей бази даних Реєстру до відділу звернулося 156 виборців, з яких 42 – щодо внесення змін, 11 – щодо включення до Реєстру,
24 – перевірили свої дані. За отриманими заявами уточнено персональні дані виборців, проведено актуалізацію бази даних Реєстру.

Розглянуто 79 запитів виборців, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Луганської та Донецької областей та АР Крим, відповідно до чинного законодавства їм надано роздрук персональних даних, що містяться у записі Державного реєстру виборців.

Надіслано відділом звернень до виборців з метою уточнення відомостей про них — 49.

Протягом 2017 року на офіційному сайті Центральної виборчої комісії зареєструвалася в особистому кабінеті виборця 1 особа.

З метою інформування виборцівпро їх права відносно Державного реєстру виборців протягом року на офіційному сайті міста Ромни, на сайті фейсбук в розділі Роменської міської ради, та через засоби масової інформації в газетах: “Вісті Роменщини”, “Тандем”, “Новий погляд Роменщини” було розміщено 2 статті і 3 інформації.

На офіційному сайті міста постійно оновлюється інформація щодо роботи відділу (проведених нарад із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, інформації про вибори, інформації про роботу відділу).


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців 

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa