Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 25 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович31.10.2017

Шановні виборці м.Ромни! ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО «ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ ВИБОРЦЯ»
Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет,    може відвідати "Особистий кабінет виборця". Цей програмний ресурс функціонує на Офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до Реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на Вашу електронну адресу надійде відповідь. Всі звернення виборців, які надійдуть через мережу Інтернет, будут перевірятися працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців шляхом звернення до відповідних служб, визначених ст. 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", і лише за результатом перевірки приймається рішення про включення виборця до Реєстру або про внесення змін до його персональних даних. Саме тому при внесенні запиту щодо включення виборця до Реєстру чи перевірки виборцем своїх персональних даних в Реєстрі через вказаний Інтернет-ресурс в обов'язковому порядку варто дотримуватись наступних правил:

·      вказувати достовірні відомості у відповідності до даних паспорта громадянина України;

·      дані вносити лише державною, тобто українською мовою, з дотриманням правил українського правопису.

Відповідно до Закону, Реєстр ведеться українською мовою, тому особисті дані з Реєстра потрібно звіряти з даними на першій сторінці паспорта. Особливо зверніть увагу на літери у прізвищі: і, и, є, е. У різних людей вони пишуться по-різному. Важливо, щоб Ваші дані збігалися з даними в паспорті.

Необхідно, маючи при собі паспорт, а в разі зміни персональних даних, документи і копії, що підтверджують ці зміни, звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради, який знаходиться за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65

контактні телефони : 5-25-87 ; 5-28-23 ; 5-18-55

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних,  з 8.00 до 17.15 год., у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.

Не відкладайте свій візит до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право - право вибору.

14.09.2017
Відбулася нарада
14.09.2017 року під керівництвом керуючого справами виконкому Сосненко Л. Г. відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нараді були присутні начальник Роменського МВ УДМС України в Сумській області, начальник управління адміністративних послуг, начальник  відділу реєстру територіальної громади, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців та головний спеціаліст відділу.
На нараді присутніх ознайомлено зі зверненням Центральної виборчої комісії до Прем’єр-Міністра України. Особливу увагу звернули на виконання окремого доручення Прем’єр-Міністра України, де зазначено вжити невідкладних заходів щодо посилення контролю за забезпеченням неухильного виконання органами реєстрації вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” у частині подання ними до відділів ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців, визначених статтею 22 Закону, особливу увагу звернувши на повноту відомостей про громадян України, яким виповниться 18 років.

Також було наголошено на визначену законодавством відповідальність за порушення встановлених законом порядку та строків подання відомостей про виборців до органу Державного реєстру виборців.

Сосненко Лариса Григорівна керуючий справами виконкому -підвела підсумки наради і наголосила на тому, що неподання чи подання  неповних або недостовірних відомостей про виборців призведе до порушення основних засад ведення Державного реєстру виборців, зокрема, його загального характеру, повноти і цілісності, а також  поновлювальності відомостей Реєстру, що негативно відобразиться на якості списків виборців і, як наслідок, створить загрозу реалізації громадянами України їх виборчих прав та права на участь у референдумах.
 


За повідомленням відділу ведення

Державного реєстру виборців

 

 
14.06.2016

Спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців м.Ромни відзначено подякою ЦВК

14 червня 2016 року під час оперативної наради міський голова Сергій Салатун вручив Подяку Центральної виборчої комісії головному спеціалісту відділу ведення Державного реєстру виборців Донік Наталії Іванівні за сумлінне виконання своїх обов’язків, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень.

Очільник міста подякував за професіоналізм, наполегливу та віддану працю під час організації підготовки та проведення місцевих виборів у 2015 році. за повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців
 
 Шановні виборці міста Ромни та Роменського району
 
На численні звернення громадян України щодо отримання інформації з Державного реєстру виборцівЦентральною виборчоюкомісією прийнята постанова від 20 травня 2016 року № 125 “Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців.”

Згідно з цією постановою, громадяни України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, мають право звернутись з письмовим запитом до органу ведення Реєстру не за своєю виборчою адресою та отримати інформацію з Державного реєстру виборців щодо змісту своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців  у встановленому частинами першою або другою статті 21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” порядку.

Також, у разі звернення такого громадянина згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” з письмовим запитом про надання інформації щодо персональних даних осіб, які внесені до Реєстру за його власною виборчою адресою, до органу ведення Реєстру, повноваження якого не поширюються на територію, до якої належить зазначена виборча адреса, цей орган надсилає відповідь на запит на вказану в ньому адресу  з дотриманням вимог частини сьомої статті 21 Закону.

У разі невідповідності зазначених у запиті ідентифікаційних персональних даних чи виборчої адреси суб’єкта звернення даним про нього  у Реєстру відділ ведення Реєстру надсилає на вказану  в запиті адресу відмову в задоволенні запиту із зазначенням підстави відмови.

Прийом виборців міста Ромни здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65 (приміщення колишньої військової частини, 1-й поверх),

Графік прийому виборців: з 8-00 до 17-15 год., а в п’ятницю –до 16-00 год.

тел. 2-20-14, 2-10-62, 2-46-28.

Прийом виборців Роменського району здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців Роменської районної державної адміністрації за адресою: м.Ромни, бульвар Свободи, 1 (4-йповерх, каб. № 41), тел.. 2-35-14, 2-15-42.

Графік прийому виборців: з 8-00 до 17-15 год.,  в п’ятницю  -  до 16-00 год.

Наталія Задорожна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради
Володимир Куріпко - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації

за повідомленням  відділу ведення
Державного реєстру виборців     
 
Виборці, які тимчасово не здатні самостійно пересуватися


Центральна виборча комісія своєю постановою від 02 жовтня 2015 року № 380 на чергових місцевих виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року надала можливість виборцям, які внесені до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатні  пересуватися самостійно, голосувати за місцем перебування цих виборців.

Виборець, який тимчасово нездатний пересуватися самостійно і має бажання проголосувати за місцем свого перебування, особисто, поштою або через інших осіб не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування, тобто до 20.00 23 жовтня 2015 року,  подає до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, на якій він включений до списку виборців, власноручно написану заяву з проханням надати йому можливість голосувати за місцем свого перебування із зазначенням такого місця. Заява викладається в довільній формі.

До заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я виборця, яка засвідчує факт тимчасової нездатності його пересуватися самостійно. Така заява є зобов’язанням виборця забезпечити умови для дотримання вимог щодо порядку голосування, передбачених Законом.

На спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров’я, голосування за місцем перебування виборця проводиться на підставі власноручно написаної заяви виборця з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування у зв’язку з необхідністю дотримання постільного режиму.

Під час організації голосування виборців за місцем їх перебування члени дільничної виборчої комісії зобов’язані до дня виборів перевірити факт тимчасової нездатності кожного такого виборця самостійно пересуватися.

Результат проведеної перевірки враховується дільничною виборчою комісією під час прийняття рішення щодо включення виборця, від якого надійшла заява про надання йому можливості голосувати за місцем свого перебування, до витягу із списку виборців на звичайній (спеціальній) виборчій дільниці для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно.

У разі непідтвердження факту написання заяви виборцем та/або видачі довідки про стан здоров’я виборця, яка засвідчує факт тимчасової нездатності його пересуватися самостійно, факту необхідності дотримання постільного режиму виборцем дільнична виборча комісія приймає рішення про відмову в наданні такому виборцю можливості голосувати за місцем перебування у зв’язку з непідтвердженням факту його тимчасової нездатності пересуватися самостійно.
            
Ознайомлення виборців із попереднім списком на звичайній виборчій дільниціДля проведення чергових місцевих виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року для кожної звичайної виборчої дільниці складаються попередні та уточнені списки виборців. Попередній список виборців передається дільничній виборчій комісії не пізніш як за тринадцять днів до дня голосування (до 11 жовтня включно). Наступного дня після отримання попереднього списку виборців він надається для загального ознайомлення. Кожний громадянин має право ознайомитися із попереднім списком у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесення до нього відомостей.

Якщо виборець виявив неправильність у попередньому списку, він може звернутися до дільничної виборчої комісії чи безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку або до суду за місцезнаходженням виборчої дільниці з адміністративним позовом про уточненнясписку виборців.

У разі виявлення виборцем неправильностей у попередньому списку виборців на виборчий дільниці (у тому числі щодо не включення, неправильного включення або виключення із списку виборців його або інших осіб) він має право особисто подати дільничній виборчій комісії або у відділ ведення Державного реєстру виборців відповідну заяву, до якої додаються необхідні документи (копії документів). Заява подається до 19 жовтня 2015року (включно).

Кожний виборець має право звернутися до суду з адміністративним позовом із цих питань у порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Прийом виборців міста Ромни здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65 (приміщення колишньої військової частини, 1-й поверх), тел. 2-20-14, 2-10-62, 2-46-28. Графік прийому виборців: з    08.00 до 17.15 год., в п’ятницю – до 16.00 год, в суботу та неділю - з 09.00 до 18.00 год.

Прийом виборців Роменського району здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації за адресою: м.Ромни, бульвар Свободи, 1 (4-й поверх, каб. № 41), тел.. 2-35-14, 2-15-42. Графік прийому виборців: з 08.00 до 17.15 год., в п’ятницю – до 16.00 год., в суботу та неділю - з 09.00 до 18.00 год.

Наталія Задорожна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради

Володимир Куріпко - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації.

 

Про відомості для підготовки списків виборців


На нараді при керуючому справами виконавчого комітету Роменської міської ради Сосненко Л.Г. за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців  Задорожної Н.М. із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців з питання забезпечення своєчасного подання до органу ведення Державного реєстру виборців повних і достовірних відомостей про виборців, визначених статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців». Були присутні представники відділу Державної реєстрації актів цивільного стану по м.Ромни, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, Роменської районної лікарні, Роменського міськрайонного суду, а також управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Роменської міської ради.

Було розглянуто основні організаційні заходи з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, етапи складання та уточнення списків виборців, звернувши особливу увагу на зміни в термінах подань, передбачених ст.22 Закону України «Про державний реєстр виборців», відомостей періодичного поновлення для складання та уточнення списків виборців.
Сосненко Л.Г.підвела підсумки наради, ще раз наголосила керівникам служб на важливості дотримання вимог ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців». Наголосила керівникам установ на тому, що необхідно особисто контролювати роботу працівників, які відповідальні за підготовку інформації для відділу, особливо щодо запитів на уточнення інформації.

 
За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців


Нові форми відомостей для поновлення персональних даниху Державному реєстрі виборців

21.05.2015 року під керівництвом керуючого справами виконкому Сосненко Л. Г. відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нараді були присутні представники відділу Державної реєстрації актів цивільного стану по м.Ромни, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, а також управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Роменської міської ради та Роменської центральної лікарні.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців ознайомила зі змінами, що внесені до постанови ЦВК №6 від 13.01.2011р. «Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців» та довела до відома нові форми відомостей періодичного поновлення персональних даних та особливу увагу звернула на Інструкцію про заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Звернула увагу присутніх на те що зміни торкнулися багатьох моментів роботи програми, що дозволить завантажувати до АІТС вхідні відомості із ще більш якіснішими даними.


Сосненко Л.Г. –
підвела підсумки наради, ще раз наголосила керівникам служб на важливості дотримання вимог ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців».За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців


Інформація про  здійснення заходів щодо ведення Державного реєстру виборців відповідно до закону


Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради протягом 2014 року забезпечував виконання заходів, визначених Законом України «Про Державний реєстр виборців», постановами та дорученнями Центральної виборчої комісії, розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.01.2011 № 16 «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області».

За дорученням Центральної виборчої комісії у 2014 році відділом виконано 7 Постанов на 42 виборця щодо знищення зайвих записів Державного реєстру виборців у зв’язку з виявленням випадків кратного включення виборця до Реєстру.

Протягом 2014 року діяльність відділу здійснюється відповідно до планів та доручень Центральної виборчої комісії, планів роботи відділу ведення Реєстру.

У своїй роботі відділ ведення Реєстру використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему «Державного реєстру виборців» (далі - АІТС «ДРВ»), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містить відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст.70 Конституції України.

Відповідно до ст.22 Закону України “Про державний реєстр виборців” відділ здійснює щомісячне поновлення бази даних реєстру виборців. Поновлення бази даних здійснюється на підставі відомостей, які надають організації та установи міста, а саме Роменський міськрайонний суд, відділ Державної реєстрації актів цивільного стану по м.Ромни, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, Роменська районна лікарня, Роменський МВ УДМС України в Сумській області а також управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Роменської міської ради.

За 2014 рік відділом отримано та опрацьовано 184 відомості періодичного поновлення на 4 101 виборця.

Для додаткової перевірки персональних даних виборців протягом року до суб’єктів подання відомостей періодичного поновлення було надіслано 46 запитів на 1 143 виборці.

Видано 874 наказів відділу ведення ДРВ щодо 4 770 осіб, з них:

- про внесення записів про виборців до бази Реєстру – 195 наказів (667 осіб),

- про внесення змін до персональних даних виборців – 398 наказів (3 102 особи),

- про знищення запису Реєстру – 85 наказів (805 осіб).

У 2014 році проводились вибори Президента України, Роменського міського голови та народних Депутатів України. Було прийнято та опрацьовано 340 заяв від виборців, а саме про включення – 177, на зміну ідентифікаційних даних – 58, на зміну виборчої адреси – 105. В період виборів тимчасово змінили місце голосування 384 виборці.

Кількість громадян, які перевірили особисті дані у Державному реєстрі виборців з 01.01.2014 року по 31.12.2014 року - 934 особи.

Центральна виборча комісія надала можливість кожному виборцю України перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому чи офісу, скориставшись Інтернет-ресурсом. Для цього необхідно на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі «Державний реєстр виборців» за веб-адресою www.drv.gov.ua відкрити закладку «Особистий кабінет виборця» і натиснути «реєстрація», після чого у відповідні поля внести інформацію про себе (через деякий час Ви отримаєте відповідь на вказану Вами електронну адресу).

Реєстр з єдиною базою даних ведеться в електронній формі і містить персональні дані усіх виборців України.

11 лютого, 23 квітня, 12 травня, 23 вересня та 16 грудня 2014 року при керуючому справами виконкому було проведено наради із суб’єктами подання відомостей.

18.09.2014 при міському голові відбулася нарада з головами квартальних комітетів, на якій обговорювалося питання щодо забезпечення реалізації виборчого права громадян і підготовки достовірних списків виборців та щодо уточнення громадянами своїх персональних даних.

20 лютого 2014 року було проведено прийом громадян у складі виїзного мобільного офісу, на якому до населення було доведено роз’яснення щодо внесення змін до персональних даних та доведено про необхідність проведення перевірки своїх персональних даних в Реєстрі.

З метою інформування виборців про їх права відносно Державного реєстру виборців протягом року у засобах масової інформації висвітлено 6 статей щодо публікації у Роменській міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» та 1 – в газеті «Новий погляд Роменщини».

Протягом звітного періоду на правах соціальної реклами через кабельну телемережу міста «швидким рядком» доводилося до відома громадян оголошення щодо перевірки своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців. Крім цього, відділом ведення було викладено інформацію на сайт міста щодо роботи «Особистого кабінету виборця» офіційного сайту Центральної виборчої комісії за веб-адресою www.drv.gov.ua. На офіційному сайті міста постійно оновлюється інформація щодо роботи відділу (проведених нарад із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців – 5, інформації про вибори – 4, інформація про виїзний прийом – 1).

Працівники відділу докладають усіх зусиль для належного виконання делегованих повноважень.

Пропоную дану інформацію взяти до відома.
 
за повідомленням  відділу ведення
Державного реєстру виборців                                                     
 

 
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!


Державний реєстр виборців України запровадив у тестовому режимі новий сервіс «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ».

Кожен громадянин України тепер має змогу отримувати інформацію за допомогою офіційного сайту Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua

Для цього необхідно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців у розділ «Особистий кабінет виборця». Пройти нескладний процес реєстрації.

Для реєстрації необхідно вказати власну електронну пошту, яка буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему.

Також необхідно обов’язково заповнити поля відмічені зірочкою.

Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку.

Отримавши доступ до свого персонального кабінету виборця, Ви маєте змогу робити запити. Відповідь на запити надсилається на електронну скриньку, з якої був зареєстрований кабінет.

У разі виникнення питань щодо перевірки своїх персональних даних у Реєстрі виборців або виправлення виявлених неточностей особисто завітайте до відділу реєстру виборців (при собі мати документ , який посвідчує особу) за адресою:

Сумська обл., м.Ромни бульвар Шевченко, 65

тел.(05448) 2-46-28, 2-10-62, 2-20-14
  
СПІВРОБІТНИКИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ВІДЗНАЧЕНІ НАГОРОДАМИ ЦВК

«Лише за останній рік ви виконали величезний обсяг робіт з організації та проведення виборів Президента та народних депутатів України. Органи Державного реєстру виборців області спрацювали чітко та ефективно. Усі хто виявив бажання взяти участь у виборах, змогли віддати свій голос за ту чи іншу політичну силу чи кандидата», – зауважив заступник голови облдержадміністрації  Андрій Крамченков під час вручення грамот та Подяк Центральної виборчої комісії. (За матеріалами офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації: http://sm.gov.ua/ru/2012-02-03-07-53-57/7442-spivrobitnyky-orhaniv-derzhavnoho-reyestru-vybortsiv-oblasti-vidznacheni-nahorodamy-tsvk.html)

Тож, дякуємо начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради та його працівника за самовіддану працю і професіоналізм.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 
Відбулася нарада
 
Під керівництвом заступника міського голови, керуючого справами виконкому Бурмаки Т.І. відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нараді були присутні представники Роменського міського відділу управління Державної міграційної служби України в Сумській області, відділу Державної реєстрації актів цивільного стану по м.Ромни, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, Роменської районної лікарні, Роменського міськрайонного суду, а також управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Роменської міської ради.  
 
На нараді розглянуто питання взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення даних Реєстру виборців. Особлива увага була приділена термінам подання відомостей та відповідальності, яку несуть суб’єкти подань відомостей за неподання, несвоєчасне подання до відділу ведення Реєстру відомостей про виборців, чи подання неповних або недостовірних відомостей.

 
 
 За інформацією відділу ведення
Державного реєстру виборців

Позачергові вибори Президента
 
На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України.
 
Шановні мешканці міста! Для забезпечення реалізації виборчих прав громадян та підготовки достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради. Також у вас є можливість перевірити себе в Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».
           
Вказане особливо стосується виборців: які голосуватимуть уперше (досягли 18-річчя); колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; громадян, які прибули із закордону і знялися з обліку в МЗС; які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності у своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
           
Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви – звертайтеся зараз! Ви не витратите багато часу й будете впевнені, що в день голосування ніщо не завадить вам підтримати обраного вам кандидата. Скористайтеся своїм виборчим правом.
 
 
За інформацією відділу ведення
Державного реєстру виборців 
 
 
 
 

Право кожного виборця має бути захищене


Багатьом громадянам, які мають право голосу, надто знайома проблема, з якою їм доводиться стикатися періодично, від виборів до виборів — їхніх прізвищ немає у списках виборців. Така ситуація порушує конституційні права громадян, а саме: позбавляє можливості віддати свій голос за того чи іншого кандидата чи політичну партію. Або ж виникають ситуації, що викликають сумніви щодо чесності та прозорості виборів: у списках для голосування залишаються прізвища людей, які померли; або тривалий час проживають в іншому місті, за іншою адресою, а дехто змінив громадянство та виїхав за межі держави. Ці та інші моменти дратують громадян, викликають обурення, призводять до конфліктних ситуацій. 

Аби уникнути подібних негативних явищ та задля наведення порядку в обліку громадян-виборців 22 лютого 2007 року набрав чинності Закон України “Про Державний реєстр виборців”, який визначає правові та організаційні засади створення і ведення єдиного Державного реєстру виборців в Україні. 

У серпні 2009 року вже було створено автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему “Державний реєстр виборців”, призначену для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України. Серед основних засад Реєстру визначено законність і пріоритет прав людини, повноту, цілісність та достовірність відомостей, одноразовість включення виборця до Реєстру, поновлюваність, публічний характер та його захищеність. 

В цілому по Україні, працюють 756 відділів, серед яких і відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради. Основним завданням відділу є ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців, що забезпечує уникнення фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів, дозволяє своєчасно вносити зміни у персональні дані виборців України. 

Саме складання списків виборців є важливою складовою у проведенні виборів усіх рівнів. Слід зазначити, що робота відділу ведення Реєстру виборців проводиться щоденно, незалежно від виборчих процесів. Адже вона пов’язана із внесенням записів про виборців до карток автоматизованої системи. Будь-які зміни, що відбуваються у житті виборців, чітко фіксуються. Наприклад, змінюється виборча адреса, прізвище, ім’я, громадянин визнається недієздатним або нездатним самостійно пересуватися тощо. 

Спеціалісти відділу забезпечують функціонування Реєстру, опрацьовують персональні дані громадян та оновлюють їх шляхом взаємодії з виборцями, або звертаються до органів, закладів, установ, зазначених у Законі. До відділу громадянин може завжди звернутися з питань включення його до Реєстру або уточнення його персональних даних. Людина, яка не в змозі самостійно пересуватись, має право уповноважити іншу особу на звернення до відділу. 

Аналізуючи списки виборців президентських виборів (7 лютого 2010 року) та місцевих виборів (31 жовтня 2010 року), можна сказати, що на сьогодні Державний реєстр виборців є актуальним. І коли порівняти кількість звернень в день голосування між вказаними виборами, то їх кількість становила 185 проти 2. А це свідчить про те, що робота відділів ведення Реєстру щодо покращення списків виборців є корисною.

Таким чином, ми просили б виборців заздалегідь звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення та перевірки своїх персональних даних. У разі особистого звернення при собі необхідно мати документи, що підтверджують громадянство України.
В першу чергу, до відділу реєстру повинні звертатись громадяни, які голосуватимуть вперше. Крім того, перевірити свої дані у списках виборців повинні й ті особи, які, в силу різних обставин, не голосували з 2007 року, але мають бажання проголосувати на чергових парламентських виборах цього року. Городянам, які ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС, які проходили строкову військову службу та звільнились після останніх виборів 31.10.2010 року, а також тим, хто звільнився з установ виконання покарань після 31 жовтня 2010 року, також необхідно перевірити на достовірність свої персональні дані у Реєстрі виборців. А також необхідно звернутись тим, кому відомі випадки включення до списків для голосування виборців, які померли, або не проживають за вказаною адресою. 

Місце знаходження відділу: 

м. Ромни, 

бульвар Шевченка, 65 

(територія колишньої військової частини) 
 
Контактні телефони відділу: 2-46-28, 2-10-62 , 2-20-14
 
розпорядок роботи: понеділок-четвер: 8-00 - 17-15 

п’ятниця: 8-00 - 16-00 

(перерва з 12.00 до 13.00) 
 
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради Наталія Миколаївна Задорожна
 
Роз'яснення щодо використання інформації з Державного реєстру виборців при забезпеченні доступу до публічної інформації (скачати)
ЗАЯВА щодо включення до Державного реєстру виборців особи, яка проживає на території України (скачати)

З А Я В А щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця (скачати)

З А Я В А щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України (скачати)

Відділ ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради інформує (скачати)

Державний реєстр виборців - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом “Про Державний реєстр виборців» відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції [Детальніше]

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ (скачати)

 
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa