Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 25 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович 
Обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

25.03.2015


КАЛІГРАФІЯ У ВІНОЧКУ


Під такою неординарною назвою пройшов науково – практичний семінар «Університету третього віку » літературно – мистецького факультету, зокрема гуртка «Чарівна мить» терцентру м. Ромни, яким керує жінка з багатогранним талантом, щедрою душею і добрим серцем – Софія Семенівна Стрельченко.

Захід проходив в ошатному, наповненому світлом і теплом людських сердець читальному залі МЦБС. Цього разу святкову виставку прикрашали чудові віночки, квіти в яких виготовлені слухачами «Університету...» зі стрічок усіх кольорів райдуги . Крім того були й віночки - родинні реліквії і ті, що привезені як сувеніри, або обереги з усіх куточків України. Та найяскравіший, найбільший по розміру і найвеличніший висів на центральній стіні зали. Це був колективний вінок виготовлений усіма членами гуртка «Чарівна мить» на чолі із Софією Семенівною. Так само вразив присутніх стенд «Україна понад усе», на якому крім чудових віночків вигравали синьо – блакитними кольорами міні рушники- обереги. 

Цікаво велася ведучими розповідь про віночки – одвічні обереги і символи України, про історію їх виникнення і розвитку від прадавніх часів і до сьогодення. Унікальна інформація пересипалася піснями та віршами про вінки, квіти, які натхненно виконували солісти ансамблю «Співучі голоси » терцентру : С. Щербина, О.Іваненко, Н. Каракулько, Т. Мол чанова. Порадували слухачів своїми піснями та поетичними творами гості : Т. Лісненко, А. Хоменко, Л. Піскунова та В. Карпенко.

І завершився захід екскурсом в минуле. Слухачі «Університету ...» писали «контрольну роботу» перами і чорнилами, а найкаліграфічніші роботи були виділені і нагороджені   компетентним журі.
 
 


За повідомленням територіального центру


Без пісні й гуморини немає України!

Веселіться, добрі люди,
Хай в оселі щастя буде,
Не вмирає хай надія
І здійсниться світла мрія!


Здавна і по праву славиться своїм гумором український народ. Дотепне слово і жартівлива пісня споконвіку супроводжували його численні обряди та свята. А вже, що українці вміють і люблять від душі повеселитися красномовно свідчить фестиваль гумору, що відбувся 18 квітня у відділенні соціально–побутової адаптації територіального центру.

Тут були представлені найрізноманітніші жанри: жартівливі інсценізовані пісні, байки та гуморески, театралізовані сценки. Комедійні літературні герої творів Нечуя – Левицького, П. Глазового, О. Вишні, І. Олійника подарували глядачам море сміху і заряд доброго настрою.

Не могли не викликати захоплення у глядачів славнозвісні баба Палажка і баба Параска, ролі яких майстерно виконали А. Кузьміна та С. Щербина. Наталія та Микола Карпенки були неперевершеними в інсценізації гумористичних творів.

Радував серця і звеселяв душі глядачів калейдоскоп жартівливих пісень, які чудово прозвучали у виконанні Н. Пух, Г. Ганзіної, Л. Ратвай, А. Ткаченко, А. Кузьміної, Т.Молчанової, М. Карпенка, В. Деревського та Г. Скрипаль. Кожним учасником свята, окрім всього, були підготовлені і прочитані улюблені гуморески та гумористичні мініатюри.

Всі музичні номери виконувались під музичний супровід О. Мовчана та О. Бакова. Звуки, що видавали вони зі своїх музичних інструментів створювали атмосферу радості, звеселяли серця так, що ноги самі просилися в танок.

На завершення фестивалю всім учасникам свята були вручені солодкі подарунки.

В.о. директора територіального центру 
В.О. Крутуха

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa