Ромни - офіційний сайт міста :: Інвестиційна діяльність

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 23 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

Інвестиційна діяльність, створення умов для інвестиційної привабливості та розвиток міжнародного співробітництва

За І півріччя 2014 року підприємствами та організаціями міста освоєно капітальних інвестицій на суму 8,6 млн. грн. Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку міста за січень – березень 2014 року становлять 321,1 тис.дол. США.

Промисловими підприємствами міста освоєно інвестицій в основний капітал за             І півріччя 2014 року:

-       ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» - придбання виробничого обладнання, капремонт споруд на суму 960 тис.грн.;

-       ТОВ «Таланпром» - придбання техніки та обладнання (насоси на затяжну машину, підйомник для складу заготовок, конвеєр для готового взуття ) на суму 499 тис.грн.;

-       ТОВ «Роменський завод продтоварів» - ремонт приміщень, придбання меблів, офісної та комп’ютерної техніки тощо на суму 1926,8 тис.грн.(з урахуванням 2013 р.);

-       ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика» - модернізація жакардової машини та ін. на суму 615 тис.грн.

Продано 2 земельні ділянки комунальної власності загальною площею 669 кв.м (на суму 55,2 тис.грн.) для розміщення і експлуатації будівель переробної та машинобудівної промисловості та житлового будівництва відповідно.

Продано на аукціоні право оренди на земельну ділянку комунальної власності площею 600 кв. м (на суму 23,45 тис.грн. річної орендної плати).

З метою залучення прямих інвестицій виконавчим комітетом міської ради база вільних земельних ділянок та виробничих приміщень розміщується на сайті міста.

Інвестиційний проект «Розкриття та реалізація особистісного потенціалу обдарованої молоді в умовах формування майбутньої наукової еліти шляхом реконструкції Роменської міської малої академії наук учнівської молоді» (635,45 тис.грн.) направлено для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року на умовах співфінансування з міського бюджету (150 тис.грн.) та обласного бюджету (160 тис.грн., «нафтові кошти»).

Інвестиційний проект «Реконструкція поліклініки Роменської ЦРЛ з надбудовою мансардного поверху, м. Ромни, бульвар Московський, 24» (25 млн.грн.) переміг у конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2014 році. За рішенням Кабінету Міністрів України очікується фінансування з державного бюджету – 23,14 млн. грн. З міського бюджету у 2014 році план – 563 тис.грн., з них погашена кредиторська заборгованість за 2013 рік - 50 тис.грн..

Інвестиційний проект «Реконструкція напірного колектору по вул. Дудіна в м. Ромни (друга черга)» кошторисною вартістю 5,09 млн.грн. направлено до КМУ для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2015 році.

 З представниками Швейцарського центру ресурсів та консультацій з питання розвитку (проект «Підтримка децентралізації в Україні» - DESPRO)  підписано Меморандум про співпрацю щодо розробки та впровадження інтегрованої системи поводження з твердими побутовими відходами у Роменському районі та місті Ромни. Підписано Меморандум про співробітництво між проектом DESPRO та Роменською міською радою для реалізації проекту з поліпшення якості та доступу до послуг водопостачання населенню м. Ромни шляхом оптимізації, модернізації та розвитку міської системи водопостачання. Створено 2 робочі  групи з  реалізації спільної  діяльності за цими напрямками. Затверджено на 60 сесії Роменської міської ради від 27.08.2014 року Міську програму модернізації та розвитку централізованої системи водопостачання міста Ромни на 2014-2017 роки. За проектом DESPRO планується отримання коштів 1 млн. грн.

За проектом установлення нових котелень (комплексів з генерації тепла на біопаливі) для надання послуг теплопостачання установам бюджетної сфери (в т.ч. школам, медичним закладам міста) між Роменською міською радою та компанією з Чехії ТОВ «ENERGAS CZECH» (директор Радован Михалік) підписано протокол про наміри. Меморандум про співпрацю знаходиться на підписанні.

30 липня 2014 року проведено скайп – міст між містами Каунас (Литва) та Ромни (Україна) щодо спільної програми «Європейська сертифікація – сталий розвиток бізнесу», підписано Угоду мерів між муніципалітетом Каунаса та Роменською міською радою.            04 вересня 2014 року відбулась зустріч з делегацією Литви з питань розвитку взаємовигідного співробітництва. Кандидат у Почесні консули Литви в Україні Петро Крайсвітній повідомив про можливості програми дистанційного навчання роменців у Вільнюських вищих навчальних закладах вищого рівня акредитації за 42 спеціальностями, відкриття у вересні цього року в місті Ромни освітніх курсів вивчення англійської мови, додаткових проектів Європейського Союзу для українців за освітньою програмою «Еразмус - плюс» та питань культурного обміну між містами Ромни і Каунас.

 

 

За повідомленням управління економічного розвитку Роменської міської ради
 

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa