Ромни - офіційний сайт міста :: Інвестиційний паспорт міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 23 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

Загальна інформація про інвестиційні пропозиції
 
Бізнес-пропозиції - інвестиційні пропозиції, по яких приводяться лише мінімальні основні відомості.


Інвестиційні проекти - інвестиційні пропозиції, що містять достатньо докладну інформацію як про ініціатора інвестиційного проекту, так і про самий проект.

Для того щоб збільшити фото, клікніть по ньому

 

Інвестиційна пропозиція призначена для вирішення специфічного завдання - залучення капіталу. Інвестиційна пропозиція може бути розроблена на основі компонентів і даних бізнес-плану підприємства. Проте бізнес-план не повинен обов'язково містити інвестиційну пропозицію.

Інвестиційна пропозиція - це документ, який призначений для того, щоб передати Ваші ідеї і перспективи розвитку бізнесу потенційним інвесторам. Це найважливіший документ, що забезпечує можливість професійної взаємодії підприємців і інвесторів. Якщо Ваша Інвестиційна пропозиція не надає потенційному інвестору можливість легко і швидко зрозуміти потенціал Вашого проекту, найімовірніше його знайомство закінчиться прочитанням Резюме.

Найважливішим завданням Інвестиційної пропозиції є привернення уваги потенційних інвесторів до Вашого бізнесу. Дуже важливо, щоб Інвестиційна пропозиція містила вичерпну і правдиву інформацію необхідного обсягу і з необхідним ступенем деталізації, яка демонструє Ваш досвід, знання і кваліфікацію в тій галузі діяльності, до якої належить Ваш бізнес. 

Успіх Вашої Інвестиційної пропозиції в значній мірі залежить від здібностей Вас чи Ваших фахівців готувати подібні документи, від їх уміння переконати інвесторів у Вашій достатній компетенції і від того, наскільки добре буде аргументований і підтверджений фактичними даними Ваше припущення.

 

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa