Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 17 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

Загальна інформація про інвестиційні пропозиції
 
Бізнес-пропозиції - інвестиційні пропозиції, по яких приводяться лише мінімальні основні відомості.


Інвестиційні проекти - інвестиційні пропозиції, що містять достатньо докладну інформацію як про ініціатора інвестиційного проекту, так і про самий проект.

Для того щоб збільшити фото, клікніть по ньому

 

Інвестиційна пропозиція призначена для вирішення специфічного завдання - залучення капіталу. Інвестиційна пропозиція може бути розроблена на основі компонентів і даних бізнес-плану підприємства. Проте бізнес-план не повинен обов'язково містити інвестиційну пропозицію.

Інвестиційна пропозиція - це документ, який призначений для того, щоб передати Ваші ідеї і перспективи розвитку бізнесу потенційним інвесторам. Це найважливіший документ, що забезпечує можливість професійної взаємодії підприємців і інвесторів. Якщо Ваша Інвестиційна пропозиція не надає потенційному інвестору можливість легко і швидко зрозуміти потенціал Вашого проекту, найімовірніше його знайомство закінчиться прочитанням Резюме.

Найважливішим завданням Інвестиційної пропозиції є привернення уваги потенційних інвесторів до Вашого бізнесу. Дуже важливо, щоб Інвестиційна пропозиція містила вичерпну і правдиву інформацію необхідного обсягу і з необхідним ступенем деталізації, яка демонструє Ваш досвід, знання і кваліфікацію в тій галузі діяльності, до якої належить Ваш бізнес. 

Успіх Вашої Інвестиційної пропозиції в значній мірі залежить від здібностей Вас чи Ваших фахівців готувати подібні документи, від їх уміння переконати інвесторів у Вашій достатній компетенції і від того, наскільки добре буде аргументований і підтверджений фактичними даними Ваше припущення.

 

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa