У нас каждый может купить диплом в Москве для предоставления по месту работы, учебы и решения других вопросов. gode
Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 17 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Пам’ятник Т.Г.Шевченку в Ромнах
 
Монумент створено скульптором Іваном Кавалерідзе, уродженцем х. Ладанського на Роменщині. Бетонний пам’ятник відкрито 27 жовтня 1918 року, на честь перебування Т.Г.Шевченка влітку 1845 року на Іллінській ярмарці у Ромні.
У середині 70-х років пам’ятник втілюють у бронзі. Реставрацію проводили скульптори В.Клоков, Б.Довгань, архітектор Ф.Юр’єв. Установлений 20 лютого 1982 року. Знаходиться на бульварі Шевченка у Ромнах. Вважається першим у світі монументальним пам’ятником Великому Кобзареві. 

 

Альтанка.
До святкування 1100-річчя Ромен в 2002 році центр міста прикрасила зона відпочинку з альтанкою (робота місцевих майстрів). 

 

Богоугодний заклад 

Богоугодний заклад (комплекс повітового шпиталю ) збудовано у стилі класицизму протягом 1822-1826 р.р., пам’ятка архітектури, автор - скульптор
М. А. Амвросімов. Нині приміщення Першої спеціалізованої обласної лікарні. 

Пам’ятник О. А. Деревській

У 1982 році відкрито пам’ятник О. А. Деревській (автори Р. Міненко та А. Сінько). О. А. Деревська – мати-героїня, яка виховала 48 дітей різних національностей. Духовне училище

Духовне училище – 1886 рік, перша кам’яна триповерхова будівля в місті, пам’ятка архітектури місцевого значення. 
Вознесенська церква 

Вознесенська церква – споруда української архітектури (1785-1801р.р.), витримана в стилі високого класицизму, унікальна за своїм об’ємнопросторовим рішенням, є пам’яткою архітектури. 


Всіхсвятська церква
 

Всіхсвятська церква побудована в 1865-1873 роках за проектом архітектора В. Червінського в класичному стилі з елементами модернізованого візантійського романтизму. 


Залізнична станція 

У 1874 році стала до ладу Лібаво-Роменська залізниця, споруджено приміщення вокзалу та паровозного депо. 


Земська лікарня

Земська лікарня побудована в 1907 році в стилі європейського ренесансу і барокко за проектом інженера Сороковського, пам’ятка архітектури.  

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa