Ромни - офіційний сайт міста :: Заклади харчування міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 18 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович


Ресторанне господарство

Ресторан «Оазис» Адреса: м. Ромни, бул. Шевченка,8А, тел.5-16-22

Кафе «Флоріана» Адреса: м. Ромни, вул. Коржівська,108, тел.2-25-62

Кафе «Мрія» Адреса: м. Ромни, бул. Московський,22, тел.3-20-50

Кафе «Варенична»: м. Ромни, вул. Горького,90А

Кафе «Гриль-бар» Адреса: м. Ромни, вул. Комсомольська,20

Кафе «Зірка» Адреса: м. Ромни, вул. Конотопська,1

Кафе «Колізей» Адреса: м. Ромни, вул. Маяковського,49, тел.7-19-01

Кафе «Лавровий лист» Адреса: м. Ромни, вул. Сумська,5

Кафе «Орхідея» Адреса: м. Ромни, вул. Луценка,19, тел.2-27-78

Кафе «Парус» Адреса: м. Ромни, вул. Соборна,23

Кафе «Cherry» Адреса: м. Ромни, вул. Горького,124, тел.2-22-29

Кафе «Пельменна» Адреса: м. Ромни, вул. Горького,162, тел. 3-21-66

Кафе «Прованс» Адреса: м. Ромни, вул. Луценка,1

Кафе «Козацька пристань» Адреса: вул. Селенка,1

Кафе «Вояж» Адреса: м. Ромни, вул. Горького,89А

Кафе «Філін» Адреса: м. Ромни, вул. Горького,65, тел. 2-14-28

Кафе «Харчевня» Адреса: м. Ромни, вул. Соборна,6

Нічний клуб «Ромен» Адреса: м. Ромни, бул. Свободи,28

Піцерія «Жар-піца» Адреса: м. Ромни, вул. Маяковського,80

Піцерія «Піца» Адреса: м. Ромни, вул. Руденка,18А

Піцерія «Челінтано» Адреса: м. Ромни, бул. Шевченка,7

Стан ресторанного господарства м. Ромни  

Мережа загальнодоступних закладів ресторанного господарства міста на початок 2016 року налічує 42 заклади на 1439 посадочних місць. Проти 1 січня 2015 року кількість закладів ресторанного господарства збільшилась на 1 одиницю. Протягом 2015 року  в місті відкрилось 6 нових закладів на 188 посадочних місць і закрилося 5 закладів на 104 місця.

Кількість посадочних місць в закладах ресторанного господарства за рік збільшилась на 84 одиниці

Станом на 1 січня 2016 року забезпеченість населення міста посадочними місцями в загальнодоступних закладах ресторанного господарства з розрахунку на 1 тисячу жителів складає 35 місць, що становить 153,0% від нормативу (норматив – 23 місця на 1 тис. жителів). Забезпеченість населення міста місцями в закладах ресторанного господарства досягла нормативу протягом 2010 року (станом на 01.01.2010 р. цей показник становив 96%). 

За формами власності 9 закладів на 375 п. м. належать юридичним особам , 33 заклади на 1064 п.м. –  фізичним особам - підприємцям.

На сьогодні в місті збережена мережа закритих закладів ресторанного господарства при навчальних закладах. В навчальних закладах міста (школи, ВПУ, коледжі) функціонує 11 їдалень та 3 буфети на 1487 посадочних місць. Із цих об’єктів 3 одиниці є власністю навчальних закладів, решту закладів обслуговують приватні підприємці.

При промислових підприємствах функціонує лише їдальня на РКВТО «Талан».

Зважаючи на невелику кількість населення в місті відсутні великі торгові та розважальні центри і комплекси, до складу яких входять і заклади ресторанного господарства, в т.ч. заклади швидкого обслуговування. Але, разом з тим, за останні  роки в місті відкрилося 13 закладів швидкого харчування: 8 кіосків, 3 піцерії та 2 закусочні.

Проблемним питанням функціонування закладів сфери ресторанного бізнесу в місті є забезпечення високого рівня  культури обслуговування відвідувачів. Насамперед це проблеми в кадрових питаннях, а саме недостатня кількість професійно підготовленого персоналу: офіціантів, барменів, поварів, що викликає справедливі нарікання споживачів на якість та культуру надання послуг.

В місті професійну підготовку кадрів для цієї сфери здійснює Роменське ВПУ-14, яке випускає поварів та кондитерів. Підготовка кадрів за спеціальностями «бармен», «офіціант» в місті відсутня і в  переважній більшості фахова підготовка цих спеціалістів на низькому рівні, що не відповідає сучасним вимогам.

 
 
 
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa