Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Очільник Ромен відвідав конференцію у Грузії
14.07.2015
У грудні 2014 року Рада Європи і Європейський союз підписали документ про Систему програмної співпраці у регіоні Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Молдова, Україна і Білорусь) на термін з 2015 по 2017 роки. Конгрес місцевої і регіональної влади Ради Європи у тісній співпраці з Генеральним директором з демократії відповідають за реалізацію тематичної складової «Зміцнення інституційних основ місцевого управління».

10-11 липня у місті Тбілісі (Грузія) відбулася конференція на тему «Зміцнення демократії та місцевого самоврядування у країнах східного партнерства», провела Рада Європи. Почесними гостями, які й відкривали конференцію, були Посол Європейського Союзу в Грузії та віце-президент Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Конференція є першим великим регіональним заходом програми і об’єднує зусилля місцевих виборних представників, національних асоціацій місцевих органів влади, організацій громадянського суспільства, експертів у галузі місцевого управління і демократії. Організатором заходу виступив Конгрес місцевої і регіональної влади у співпраці з Національною асоціацією місцевої влади Грузії.

Від України на конференції були присутні 4 представники. У їх число пощастило потрапити і очільнику Ромен Сергію Салатуну. У ході заходів учасники обговорювали результати дослідження функцій і повноважень мерів та членів місцевих рад у країнах Східного партнерства, обмінювалися досвідом у керуванні містом, налагодженні діалогу з громадянами, забезпеченні прозорого процесу прийняття рішень, створенні ефективної місцевої демократії.

Повернувшись додому, Сергій Андрійович зазначив, що йому було дуже приємно потрапити на такий захід. «Ми постійно співпрацюємо із цими організаціями, відвідуємо різноманітні конференції та семінари. Я із задоволенням поїхав туди та поспілкувався зі своїми колегами, набув безцінного досвіду», - констатує міський голова. А також додає, що, зі слів колег, в усіх державах, які там були присутні, одні й ті самі проблеми, як то сміття, бродячі собаки і т. д. «Грузія вчасно зрозуміла, що потрібно абсолютно все у своїй країні змінювати і співпрацювати з європейськими державами. І нам потрібно брати з них приклад. За ці 2 дні я переконався, що ми знаходимося на правильному шляху», - ділиться своїми враженнями Сергій Салатун.

 


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa