Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сьогодні 25 річниця проголошення Декларації про державний суверенітет України
16.07.2015
16 липня 1990 року Верховна рада УРСР прийняла документ великої історичної ваги – Декларацію про державний суверенітет України. Суверенітет передбачає верховенство, самостійність, повноту й неподільність влади в межах території України. Територія нашої країни проголошувалася недоторканною. І вперше після багаторічного замовчування Декларація визнавала невід’ємні права та свободи людини. Тоді було закладено основи майбутньої незалежної держави, зроблено перший крок на шляху до неї.

Тож саме з нагоди 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України керівництво міста разом з представниками структурних підрозділів міської ради поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю Тарасу Шевченку.

«25 років тому цей документ започаткував сучасний етап українського державотворення, став переломною віхою в історії нашого народу. Ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності. Сьогодні Україна знову переживає вирішальні часи. Та, базуючись на принципах, проголошених у Декларації, ми разом маємо будувати демократичну країну, в якій буде забезпечено гідне майбутнє кожному громадянинові», – зазначив під час своєї промови секретар міської ради Володимир Книга.

 
 


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa