Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про стан своєчасності виплати зарплати на підприємствах міста!
15.07.2015
Одна з турбот, яка не обходить жодного працівника, – це цілком логічне прагнення отримувати заробітну плату вчасно і в повному обсязі. Тому, питання погашення боргів із виплати заробітної плати залишається, без перебільшення, самою гострою проблемою, від вирішення якої залежить не тільки добробут і спокій громадян, а і безліч соціальних та економічних проблем. На жаль, в нашому місті все ж наявна тенденція до зростання заборгованості із заробітної плати.

Так, станом на перше липня нинішнього року заборгованість із заробітної плати на підприємствах міста збільшилась порівняно з початком року на 562,0 тис. грн. і склала 671,4 тис.грн. (ТОВ «Геопроект» - 33,5 тис. грн., Роменська НГРЕ – 205,3 тис. грн., ДП ДАК «Хліб України» «Роменський комбінат хлібопродуктів»- 296,7 тис. грн., Філія «Роменський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» - 105,1 тис. грн., КП РМР «Шляховик» - 30,8 тис. грн.).

Керівників підприємств зобов’язано забезпечити складання графіків погашення заборгованості із виплати зарплати по кожному підприємству-боржнику. Контроль за ходом виконання графіків покладено на управління праці та соціального захисту населення.

Активно діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. З початку року відбулося 6 засідань комісії, на них заслухано 14 звітів керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України, прийнято 33 рішення.
 
Головний спеціаліст відділу праці
управління праці та соціального захисту населення
виконкому Роменської міської ради
Оксана Шевченко

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa