Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Верховна Рада України прийняла Постанову "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році"
20.07.2015
Постановою призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (крім визначених пунктами 2, 3 цієї Постанови) на неділю 25 жовтня 2015 року.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 3 та частини п'ятої статті 8 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь відповідно до пункту 1 цієї Постанови не призначаються.

Чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів відповідно до пункту 1 цієї Постанови не призначаються в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей, які знаходяться на територіях, визначених відповідно до Постанови Верховної Ради від 17 березня 2015 р. "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей", в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування і які визнані тимчасово окупованими територіями відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 березня 2015 р. "Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями".

У разі неможливості реалізувати та підготувати відповідно до положень цього закону проведення місцевих виборів на окремих територіях Донецької та Луганської областей у зв'язку зі здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, неможливості дотримання стандартів проведення виборів ОБСЄ, уникнення терористичної загрози, необхідністю забезпечення безпеки громадян України Центральна виборча комісія приймає рішення про неможливість проведення виборів відповідних місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів. Таке рішення невідкладно після його прийняття подається до затвердження Верховної Ради України.

Вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів, які не були призначені відповідно до пунктів 2 і 3 цієї Постанови або стосовно яких були прийняті рішення про неможливість їх проведення відповідно до пункту 4 цієї Постанови будуть призначені Верховною Радою України у строки та порядку, передбачених законом за умов припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України, а саме, виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Російською Федерацією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України, відновлення повного контролю України за державним кордоном України, роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України, відновлення конституційного ладу та правопорядку на тимчасово окупованих територіях України, забезпечення безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях Автономної Республіки Крим та Донецької і Луганської областей та міста Севастополь, що створить можливості для дотримання стандартів проведення виборів ОБСЄ.

Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів, вказаних у пункті першому цієї Постанови, за рахунок коштів Державного бюджету України.

Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити заходів щодо забезпечення фінансування чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок коштів Державного бюджету України.

Ця Постанова набирає чинності з дня опублікування. Проект постанови зареєстровано за №2148а.


За інформацією офіційного сайту Верховної Ради України

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa