Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 6 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Оперативна нарада: про соціальне житло та роботу інспекторів з благоустрою
23.07.2015
На черговій оперативній нараді при міському голові, яка відбулася 21 липня, було розглянуто два основних питання. Так, начальник відділу обліку та розподілу житла Павліна Оганесян висвітлила інформацію про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункт 6 частини б статті 30: надання відповідно до закону громадянам, які потребують соціального захисту, безоплатного житла або за доступну для них плату.

Павліна Миколаївна повідомила, що у місті формується житловий фонд соціального призначення із звільнених квартир. На сьогодні він складає 7 квартир. Громадською комісією з житлових питань розглядаються всі можливі варіанти збільшення житлового фонду соціального призначення.

При міській раді створено наглядову раду в сфері розподілу соціального житла, завданням якої є громадський контроль за дотриманням законодавства з питань взяття громадян на соціальний квартирний облік та зняття з такого обліку, ведення соціального квартирного обліку громадян, розподілу соціального житла.

У 2014 році до житлового фонду соціального призначення було прийнято 1 житлове приміщення, яке надано за договором найму соціального житла особі з числа дітей сиріт. Взято на соціальний квартирний облік за минулий рік 2 особи.

За 1 квартал 2015 року до житлового фонду соціального призначення прийнято 2 житлових приміщення.

Станом на 01.07.2015 на соціальному квартирному обліку перебуває 14 осіб, з них 1 особа користується позачерговим правом отримання соціального житла, 13 осіб користуються першочерговим правом.  Забезпечено соціальним житлом  5 осіб.

Після квартирних справ перейшли до комунальних. Міський голова Сергій Салатун на минулих оперативних нарадах наголосив на необхідності щотижневих звітів по роботі інспекторів з благоустрою. Отже, як поінформував начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Шевченко, у період з 13.07.2015 по 17.07.2015 інспекторами з благоустрою було проведено 3 рейди по місту. Як результат, складено 3 протоколи за порушення Правил благоустрою, з них 2 за незаконну торгівлю і 1 за організацію звалищ будівельних матеріалів у не відведених для цього місцях. Також було перевірено 35 осіб підприємницької та інших форм власності щодо порушень правил благоустрою. З них 5 чоловік було письмово попереджено про адміністративну відповідальність щодо порушення правил благоустрою за незаконне розміщення торгівельних столиків, усно попереджено 19 чоловік про відповідальність за порушення правил благоустрою, а в 11 осіб порушень виявлено не було.

Очільник Ромен відзначив, що, не зважаючи на усі проблеми, з якими доводиться стикатися інспекторам, вони намагаються працювати та попрохав їх звернути особливу увагу на центральні вулиці міста.

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa