Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати працівникам медицини та освіти
28.07.2015
На сьогодні спостерігається ріст індексу (з 18 до 76), що застосовується для проведення індексації заробітної плати, не передбачався при затвердженні бюджетів усіх рівнів. Це спричинило незабезпеченість бюджетними асигнуваннями видатків бюджетної сфери.

З метою стабілізації фінансової ситуації міста, для забезпечення виплати заробітної плати по установах, що фінансуються за рахунок коштів бюджету міста, підготовлений проект рішення сесії міської ради, яким передбачено збільшення видаткової частини бюджету та направлення коштів на оплату праці у загальній сумі  3,3 млн.грн.

При цьому, по установах, що фінансуються за рахунок медичної та освітянської субвенцій з державного бюджету залишається проблемою недостатність річних показників на утримання шкіл та закладів охорони здоров‘я, зокрема своєчасної виплати їм заробітної плати.

Була проблема щомісячної виплати зарплати через відсутність «державних» призначень на здійснення цих видатків. На сьогодні стабілізувалась ситуація щодо виплати зарплати працівникам шкіл. Тобто передбачено достатньо коштів на літній період.

По медичних закладах питання й досі не врегульоване. Найскрутніша ситуація по Роменській ЦРЛ. При цьому, було підготовлене звернення до Департаменту охорони здоров´я Сумської ОДА щодо сприяння перерозподілу на державному рівні помісячних асигнувань для забезпечення своєчасного отримання зарплати медпрацівникам в літній період та виділення додаткових коштів на бюджетний 2015 рік.
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa