Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Свято підприємців міста
07.09.2015
У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Це свято було встановлено, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Формування активного ділового середовища міста протягом останніх років сприяло збереженню позитивної тенденції розвитку малого підприємництва. Ніщо інше, крім бізнесу, не може стати запорукою успіху, бо  бізнес - це робочі місця, це будівництво доріг, розвиток інфраструктури, це добробут нашого міста та держави. На сьогодні в місті підприємницьку діяльність здійснюють близько 2,5 тис. приватних підприємців та 250 малих підприємств. Пальму першості протягом багатьох років надійно тримають сфера торгівлі та надання послуг населенню.

Варто зазначити, що у складні часи, які переживає наша країна, підприємці міста Ромни не лишилися осторонь існуючих проблем. Кожного разу спільними зусиллями волонтери – підприємці організовують та відправляють набір речей першої необхідності та продукти харчування для воїнів у зону АТО.

Сьогодні міська влада намагається конструктивно працювати з малим та середнім бізнесом, прикладом цього є взаємодія органів місцевого самоврядування із суб'єктами бізнесу через громадські організації та Раду підприємців.

Щоб вшанувати роменських бізнесменів та подякувати за активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем, у залі засідань Роменської міської ради відбулися урочистості з нагоди цього свята.

Місцеві аматори сцени подарували підприємцям чудову концертну програму, а міська влада нагородила їх грамотами та подарунками.

Так, міський голова Сергій Салатун вітаючи роменських бізнесменів, вручив грамоти виконавчого комітету Роменської міської ради за активну громадську позицію, благодійну діяльність та розвиток власної справи Станіславу Шаповалу та Яні Хоптинець.

Щороку в місті з метою реалізації державної політики з питань розвитку малого підприємництва, ефективного використання його можливостей для розвитку економіки та пропаганди кращого досвіду підприємницької діяльності проводиться конкурс «Кращий підприємець року». Дипломанти конкурсу визначаються за встановленими критеріями відбору: за темпами росту обсягів реалізації продукції, товарів або послуг, зростання чисельності працівників, рівня заробітної плати, надання благодійної допомоги та активною громадською позицією.

Переможців конкурсу присутнім оголосила заступник міського голови Тетяна Головко та нагородила їх дипломами.

У номінації «Краще мале підприємство» у виробничій сфері перемогло ПАТ «Роменське підприємство Агротехсервіс» (голова наглядової ради Геннадій Свірський)

У номінації «Краще мале підприємство» у сфері торгівлі -  ТЗОВ Торгова компанія «Мегаполіс Україна» (директор Олександр Яременко)

У номінації «Краще мале підприємство» у сфері обслуговування - ТЗОВ «Ремтехмаш» (директор Віталій Лучанінов)

У номінації «Кращий підприємець – фізична особа» у сфері виробництва» - Микола Зінченко

У номінації «Кращий підприємець – фізична особа» у сфері торгівлі - Сергій Патока

У номінації «Кращий підприємець – фізична особа» у сфері обслуговування – Павло Скрипак

У номінації «Кращий молодий підприємець» -Юлія Федина

У номінації «Кращий підприємець-благодійник» - Володимир Тернов

Також слова привітання підприємцям висловив начальник Роменської об’єднаної державної податкової інспекції Роман Куріцький, голова Ради підприємців Наталія Козаченко та підприємець-волонтер Тетяна Стетюха.

 За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa