Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
В «Особистий кабінет виборця»- через мережу Інтернет
04.09.2015
Державний реєстр виборців працює на постійній основі, а не лише під час виборів. Щоденно оновлюються відомості реєстру, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Однією з основних засад ведення Реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

Нагадую, що не лише в період проведення виборчих компаній, а в будь-який зручний для себе час кожен виборець, має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, змінювати на час проведення виборів місце свого голосування.

Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до Реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. Мешканці міста Ромни, використовуючи мережі Інтернет, 185 разів скористалися можливістю перевірити себе в Реєстрі виборців за допомогою інтернет-ресурсу «Особистий кабінет виборця». Всі звернення виборців, які надходять через мережу Інтернет, ретельно перевіряються працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців шляхом звернення до відповідних служб, визначених статтею 22 Закону України «Про Держаний реєстр виборців», і лише за результатами перевірки приймаються рішення про включення виборця до Реєстру або про внесення змін до його персональних даних. Саме тому при внесенні через вказаний інтернет-ресурс запиту щодо включення виборця до Реєстру чи перевірки виборцем своїх персональних даних в обов’язковому порядку варто дотримуватися певних правил, а саме:

-          вказувати достовірні відомості у відповідності до даних паспорта громадянина України;

-          дані вносити лише державною мовою з дотриманням правил українського правопису.

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для Вас завжди. Для того, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.

Прийом виборців міста Ромни здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65 (приміщення колишньої військової частини, 1-й поверх), тел. 2-20-14, 2-10-62, 2-46-28.

Прийом виборців Роменського району здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації за адресою: м.Ромни, бульвар Свободи, 1 (4-й поверх, каб. № 41), тел.. 2-35-14, 2-15-42.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, Ви не втратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить Вашому виборчому праву, не відкладайте це питання на останній день.


Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa