Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася оперативна нарада
22.09.2015
22 вересня міський голова Сергій Салатун провів чергову оперативну нараду. Окрім звичних інформацій від керівників відділів та управлінь про стан справ у очолюваних ними підрозділах було заслухано також інформацію заступника міського голови з житлово-комунального господарства Андрія Назаренка про здійснення заходів щодо ведення в установленому порядку реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Тож прозвучала інформація наступного змісту: «З метою забезпечення прозорості ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та здійснення громадського контролю за розподілом і наданням житлових приміщень, на підставі постанови Кабінету Міністрів України №238 від 11.03.2011 «Про єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» створено Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов (далі - Реєстр).

По суті зазначений Реєстр є автоматизованою інформаційною системою збирання, накопичення, надання, захисту та обліку інформації про громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Для забезпечення доступу до кількісної інформації, яка міститься у Реєстрі, представників органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю та підвищення рівня поінформованості суспільства про реалізацію державної політики у сфері забезпечення громадян житлом державою створено відповідний веб-сайт.  На веб-сайті Реєстру відображаються кількісні показники про громадян, які потребують поліпшення житлових умов та внесені до Реєстру, а також інша загальна інформація стосовно його функціонування:

-         нормативно-правові документи, з питань обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

-         контактна інформація про реєстраторів;

-      зображення карти України з нанесеними адміністративно-територіальними одиницями з активацією функції вибірки регіону на карті та переліком  органів, які ведуть  квартирний облік, а  також  їх контактними даними;

-        інформація про кількість громадян, які внесені до Реєстру у розрізі органів, що ведуть квартирний облік, а також у розрізі пільг, на підставі, яких громадян внесено до відповідних списків.

У нашому місті формування Реєстру покладено на відділ обліку та розподілу житла виконавчого комітету та визначених працівників підприємств, установ, організацій, які самостійно ведуть квартирний облік. Відділ обліку та розподілу житла вносить дані про громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті та контролює формування реєстру в підприємствах, установах, організаціях. За поточний рік перевірено 6 підприємств, установ, організацій з питання правильності ведення Реєтру та заповнення спеціальних форм та надано методичні рекомендації: Управлінню агропромислового розвитку РДА, Управління бурових робіт ПАТ «Укрнафта», Роменську дистанцію колії Південної залізниці, Нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз у місті Ромни», Полтавської дирекції залізничних перевезень станції Ромни, Локомотивного ДЕПО м. Ромни.

До Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов вносяться громадяни, які підтвердили право перебувати на квартирному обліку та надали до відділу обліку та розподілу житла необхідні дані про себе та членів сім’ї.

Всього на квартирному (кооперативному) обліку у виконавчому комітеті станом на 21.09.2015 перебуває 1990 сімей та одиноких громадян, з них з’явилося на перереєстрацію – 1215 осіб, що становить 61,06% від загальної кількості громадян. Надали повний пакет документів, необхідних для занесення даних до Реєстру – 1087 осіб, що становить 54,6 %.

Форми з Реєстру заповнюються відповідно до встановленого зразка в 2-х примірниках, один з яких залишається у відділі, інший направляється до Сумської обласної державної адміністрації.

Перешкодою для завершення формування Реєстру є велика кількість черговиків (в середньому 46%), які відмовляються з’являтись на перереєстрацію (законодавством не передбачено зняття з квартирного обліку громадян за неявку на перереєстрацію) або яких немає можливості повідомити у зв’язку зі зміною місця проживанння.За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa