Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ознайомлення виборців із попереднім списком на звичайній виборчій дільниці
12.10.2015

Для проведення чергових місцевих виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року для кожної звичайної виборчої дільниці складаються попередні та уточнені списки виборців. Попередній список виборців передається дільничній виборчій комісії не пізніш як за тринадцять днів до дня голосування (до 11 жовтня включно). Наступного дня після отримання попереднього списку виборців він надається для загального ознайомлення. Кожний громадянин має право ознайомитися із попереднім списком у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесення до нього відомостей.

Якщо виборець виявив неправильність у попередньому списку, він може звернутися до дільничної виборчої комісії чи безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку або до суду за місцезнаходженням виборчої дільниці з адміністративним позовом про уточненнясписку виборців.

У разі виявлення виборцем неправильностей у попередньому списку виборців на виборчий дільниці (у тому числі щодо не включення, неправильного включення або виключення із списку виборців його або інших осіб) він має право особисто подати дільничній виборчій комісії або у відділ ведення Державного реєстру виборців відповідну заяву, до якої додаються необхідні документи (копії документів). Заява подається до 19 жовтня 2015року (включно).

Кожний виборець має право звернутися до суду з адміністративним позовом із цих питань у порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Прийом виборців міста Ромни здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65 (приміщення колишньої військової частини, 1-й поверх), тел. 2-20-14, 2-10-62, 2-46-28. Графік прийому виборців: з    08.00 до 17.15 год., в п’ятницю – до 16.00 год, в суботу та неділю - з 09.00 до 18.00 год.

Прийом виборців Роменського району здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації за адресою: м.Ромни, бульвар Свободи, 1 (4-й поверх, каб. № 41), тел.. 2-35-14, 2-15-42. Графік прийому виборців: з 08.00 до 17.15 год., в п’ятницю – до 16.00 год., в суботу та неділю - з 09.00 до 18.00 год.

Наталія Задорожна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради

Володимир Куріпко - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації

 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa