Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Психологічна реабілітація учасників АТО
16.11.2015

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №221 (далі — Порядок), Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО (далі — Служба) є відповідальним виконавцем бюджетної програми КПКВК 2505150 “Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО”.

Закупівля послуг із здійснення реабілітаційних заходів здійснюється Службою в порядку, визначеному Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

За результатами конкурсних торгів на закупівлю за державні кошти послуг з психологічної реабілітації учасників АТО Службою визначено 4 переможця - ДП “Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця” та ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”, ТОВ “санаторій “Феофанія” та Менський санаторій “Острич”, з якими Службою укладено відповідні договори.

Відповідно до Порядку управління соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів на підставі наданих Службою списків учасників АТО, які потребують послуг з психологічної реабілітації та осіб, які виявили бажання отримати послуги з психологічної реабілітації, скеровують їх на проходження курсу психологічної реабілітації до реабілітаційних установ.

Для отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звернутись до органу соціального захисту населення за фактичним місцем проживання або перебування (в місті Ромни – Управління праці та соціального захисту населення, бульвар Шевченка, 8, кім.25) та надати наступні документи:

-копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

-копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).             

Орган соціального захисту населення видає отримувачу направлення на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи, при цьому  Служба звертає увагу, що строк  психологічної реабілітації згідно умов договору  має складати не менше 14 календарних днів.

Адреси реабілітаційних установ:


ДП “Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця”
- 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське, контактні телефони (057) 700-33-16, (057) 634-80-17 (відділ маркетингу), факс (057) 712-20-27, e-mail: berminvodysanatory@ukr.net. Веб-сайт: www.berminvody.com.ua.

ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт” - 67780, Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 1А, контактні телефони: (04849) 4-87-10, тел./факс (04849) 4-88-41.

ТОВ “Санаторій “Феофанія”
- 03143, м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, буд. 27, контактні телефони: (044) 469-56-71, 526-71-12; e-mail: sanatoriy-feofaniya@ukr.net

Менський санаторій “Острич”
- 15600, Чернігівська область, Менський район, м. Мена, урочище Остреч, контактні телефони: (04644) 2-14-12, 2-14-00 веб-сайт санаторію: http://www.ostrech.org , e-mail: sanostrech@ukr.net

Для інформації: станом на 12.11.2015 року  на обліку  в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги в м. Ромни перебувають 186  учасників  антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, в тому числі 3 –інваліди війни.


За повідомленням управління праці та соціального захисту населення

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa