Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 4 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Проведено Всеукраїнський тиждень права
14.12.2015

На виконання розпорядження міського голови з 07 по 11 грудня 2015 року в місті Ромни проведено Всеукраїнський тиждень  права.Для реалізації практичних заходів в рамках Всеукраїнського тижня права, відділом освіти були проведені в навчальних закладах круглі столи, «Правові АБВГДЕйки», складання пам’ятки, конкурси малюнків, перегляд відеороликів та презентацій, виготовлення буклетів, правовий КВК, конкурс творів, виставка – конкурс малюнків та плакатів, виховні години та ін. Юридичним відділом в рамках «Всеукраїнського тижня права» надавались безоплатні консультативно-правові послуги та первинно-правова допомога населенню міста. В закладах культури оформлено прес-калейдоскоп «Будь вільним у правовому полі», інформаційна поличка «Знай свої права, дитино!», проведені ситуаційні ігри, правові практикуми, юридичні шпаргалки, правознавчі години, година кримінальної інформації та пізнавальна година. Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведені консультації учасникам АТО щодо пільг, передбачених учасникам бойових дій, проведені батьківський лекторій на тему «Заохочення і покарання дитини в сім’ї», тренінгові заняття з елементами відео лекторію «Свобода чи вседозволеність», протягом тижня діяли тематичні виставки «Стоп насильству», «Торгівля людьми. Бережи себе від рабства». Управлінням праці та соціального захисту населення проведені лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини, забезпечений вільний доступ до джерел правової інформації та надання безоплатної первинної правової допомоги населенню, відбувся круглий стіл, проведені консультації інвалідам, ветеранам війни, праці, учасникам АТО. Службою у справах дітей проведено у навчальних закладах міста тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру, семінари, лекції, круглі столи та виховні години, науково-практичні конференції.

Всеукраїнський тиждень права не пройшов непоміченим. Заходи, які були проведені, спрямовані на підвищення рівня правової культури та виховання правової свідомості громадян нашого міста. Під час проведення Всеукраїнського тижня права з метою привернути увагу громадськості до проблем відповідальності перед законом, залучена велика кількість дітей.


За повідомленням юридичного відділу

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa