Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 4 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Нарахування за тепло для населення по - новому
19.01.2016

Комунальне підприємство «Ромникомунтепло» Роменської міської ради»  звертає увагу, на зміни у підході, щодо  нарахування за послуги з централізованого опалення  споживачам, будинки яких необладнані вузлами обліку теплової енергії.

З метою удосконалення порядку нарахування (визначення) плати за послуги з централізованого опалення у разі відсутності  на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 30.10.2015 № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря», якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Тобто, згідно до розробленої фахівцями Міністерства методології, відтепер основними чинниками, які визначають розмір щомісячної плати за послуги з централізованого опалення є:

— фактична температура зовнішнього повітря у розрахунковому місяці (чим тепліший місяць, тим менша плата за послугу у розрахунковому місяці, і навпаки);

— тривалість опалювального сезону і середньозважена річна витрата теплової енергії протягом опалювального сезону, які враховані у встановлених уповноваженим органом тарифах на послуги з централізованого опалення для конкретного виконавця, що надає послуги у відповідному населеному пункті;

— фактична кількість діб надання послуги у розрахунковому місяці;

— календарна кількість діб в розрахунковому місяці.

Для нарахування плати за послуги з ЦО підприємством використовуватимуться виключно офіційні дані Українського гідрометеорологічного центру (або іншої організації, що має право на представлення метеорологічної інформації) щодо фактичної температури зовнішнього повітря в кожній з діб розрахункового періоду, протягом яких фактично надавалася послуга з централізованого опалення.

Просимо звернути увагу на те, що Постанова 1037 набрала чинності з 19.12.2015 року, тобто, з моменту її оприлюднення в офіційному друкованому виданні — газеті «Урядовий кур’єр» від 19.12.2015 року №238 (згідно з Указом Президента України від 10.06.1997 року №503/97 «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності», акти Кабінету Міністрів України, які визначають права й обов’язки громадян, набирають чинності не раніше дня їх опублікування в офіційних друкованих виданнях).

Таким чином, зважаючи на вище сказане, в січні 2016 року буде проведене  нарахування за послуги з централізованого опалення для споживачів будинки, яких необладнані вузлами обліку теплової енергії відповідно до Постанови №1037 від 30.10.2015 року, а також проведено коригування нарахування за грудень  2015 року з моменту набрання чинності даної постанови.

Враховуючи те, що плата за послуги з централізованого опалення щомісяця буде різною, КП  «Ромникомунтепло»РМР»  за підсумками опалювального періоду, надасть  інформацію щодо перерахунків розміру плати  за послугу з централізованого опалення структурному підрозділу  з питань соціального захисту населення м. Ромни  для здійснення перерахунку розміру призначених субсидій.


Адміністрація КП «Ромникомунтепло»РМР» 

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa