Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 2 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Реформування ДЗ «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця»
21.01.2016

16.01.2016 року в залі засідань Роменської міської ради за ініціативи Виконавчого комітету відбулася зустріч при міському голові та голові Роменської райдержадміністрації з представниками Державного підприємства «Південна залізниця» та Полтавського територіального комітету профспілки ПЗ щодо реформування Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця».

Головним питанням порядку денного, було обговорення ситуації, що склалася з реорганізацією Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця» в місті Ромни Сумської області.

Міський голова Сергій Салатун наголосив, що міська рада вчинила всі дії, стосовно даного питання, відповідно до чинного законодавства.

Тетяна Головко, радник міського голови, доповіла, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.08.2015 № 886-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів охорони здоров’я у власність (спільну власність) територіальних громад», було передано Державний заклад «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця» в комунальну власність територіальної громади Роменської міської ради.

На виконання даного розпорядження та керуючись п. 51 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» було прийнято рішення сімдесят п’ятої сесії шостого скликання від 25.09.2015 «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади цілісного майнового комплексу Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця». Акт прийому передачі підписано 21.10.2015 року.

Відповідно до ст. 327 ЦК України майно, яке належить територіальній громаді є комунальною власністю. Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування.

Рішення  сесії міської ради від 27.11.2015 року «Про реорганізацію державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця» шляхом приєднання до Роменської центральної районної лікарні» 11.01.2015 року було скасовано в судовому порядку. Міська рада має наміри подати апеляцію щодо даного питання.

На даний час не є можливим проводити фінансування закладу з міського бюджету за рахунок державної медичної субвенції, т.я. фінансування державних закладів Укрзалізниці не передбачено в Державному бюджеті на 2016 рік.

На сьогоднішній день майно комунальної власності територіальної громади міста Ромни самовільно зайняте Державним закладом «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця», Роменська міська рада не має змоги вільно розпоряджатись та управляти прийнятим згідно законодавства  цілісним майновим комплексом.

В обговоренні взяли участь: Білоха В.О. -     голова Роменської райдержадміністрації, Тетірко І.В. - заступник міського голови, Зіньков В.В. - в.о. головного лікаря Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця», Гунькова В.В. -головний лікар Роменської ЦРЛ, Жук І.Л. - депутат міської ради, Кулик Л.І. - заступник начальника медичної служби Державного підприємства «Південна залізниця», Івасенко В.М. -        начальник лікувально-профілактичного відділу медичної служби, Маслак М.Ю. - голова профспілки Полтавського територіального комітету профспілки ПЗ та інші.

За результатами зустрічі було вирішено:

1.         Визнати дії в.о. головного лікаря та колективу Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця» такими, що стримують та перешкоджають виконанню діючих законодавчих та нормативно правових актів щодо реорганізації закладу.

2.         Виконавчому комітету Роменської міської ради оскаржити рішення Роменського міськрайонного суду щодо скасування рішення сесії міської ради від 27.11.2015 року «Про реорганізацію державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця» шляхом приєднання до Роменської центральної районної лікарні» в апеляційному порядку.

3.         В.о. головного лікаря Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця»:

-         довести до відома всього колективу стан справ  що склався;

-         довести до відома всього колективу про припинення фінансування даного закладу у 2016 році, відповідно до діючого законодавства;

-       надати до Виконавчого комітету Роменської міської ради до 9-00 год. 18.01.2016 пропозиції щодо подальшої реорганізації (ліквідації) закладу та шляхів виходу з ситуації що склалася.


За повідомлення управління економічного розвитку
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa