Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 2 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Матеріальна допомога роменцям - учасникам АТО
04.02.2016

Днями у виконавчому комітеті відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги жителям міста Ромни, які взяли або беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях України, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на сході України. Провів засідання заступник міського голови Ігор Тетірко. Було розглянуто 11 заяв учасників антитерористичної операції та членів їх сімей про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем.

Для вирішення питання надання матеріальної допомоги учасники антитерористичної операції або члени їх сімей           подають заяву на ім’я міського голови у загальний відділ Виконавчого комітету Роменської міської ради, до якої додаються:

1)   копія паспорта (1, 2, 10, 11 сторінка);

2)   копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

3)   копії документів, що підтверджують безпосередню участь в АТО, зокрема, довідок, виданих командирами (начальниками) військових частин (органів, підрозділів), або іншими керівниками підприємств, установ, організацій, закладів, у підпорядкуванні яких перебували військові частини (органи, підрозділи), установи та заклади, в складі яких проходили службу чи працювали особи.

4)   інформацію про рахунок у банківській установі у разі виплати грошової допомоги через банківську установу.

Розмір матеріальної допомоги на соціально-побутові потреби визначається у кожному конкретному випадку залежно від складності проблеми заявника у розмірі до трьох мінімальних заробітних плат, встановлених на день подання заяви.

                                                                                               

                                     

за повідомленням Управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради  
 

 

                                                        
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa