Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 2 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Безкоштовне харчування в школі: які документи потрібні
05.02.2016

З кожним роком витрати на навчання дитини у школі помітно зростають. Оплата підручників, господарських потреб, ремонту класу і школи, факультативів, харчування та продовженої групи помітно виснажують вміст батьківського гаманця. Однак не всі батьки знають, що є можливість оформити безкоштовне харчування в загальноосвітній школі. Для цього необхідно підтвердити свою приналежність до пільгової категорії населення.

У першу чергу необхідно визначити, чи можете ви претендувати на пільгу у вигляді безкоштовного харчування в школі.

У нашому місті її можуть отримувати:

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти, що проживають у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), встановленого законом про Державний бюджет України;

- діти внутрішньо переміщених осіб;

- діти, батьки яких призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період; проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період; є звільненими військовослужбовцями, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період; були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та загинули або померли; є працівниками правоохоронних органів - учасників АТО.

Для кожної пільгової категорії передбачений свій перелік документів. Як правило, документи надаються заступнику директора школи з виховної роботи.

Для того, щоб дитина, яка має статус внутрішньо переміщеної особи отримувала безкоштовне харчування, необхідно подати заяву на ім’я директора закладу та надати довідку управління праці та соціального захисту населення  про те, що дана сім’я взята на облік як внутрішньо переміщена (з відміткою міграційної служби міста) та копії свідоцтва про народження дитини та паспорта одного з батьків.

Діти з малозабезпечених сімей
підтверджують свої пільги довідкою з органів соціального захисту про те, що їх сім'я є малозабезпеченою, і отримують відповідну допомогу. Додатково пишеться заява про надання безкоштовного харчування та надаються довідки про склад сім’ї та доходи, копії свідоцтва про народження дитини та паспорта одного з батьків.

Діти-сироти або діти, які залишилися без піклування батьків
, також мають можливість безкоштовно харчуватися в загальноосвітній школі. Для цього опікун пише відповідну заяву та надає копії рішень виконкому або суду про надання відповідного статусу. Список учнів дітей-сиріт кожен новий навчальний рік школі подається до відділу освіти.

Для організації безкоштовного харчування дітям, батьки яких призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період; проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період; є звільненими військовослужбовцями, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період; були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та загинули або померли; є працівниками правоохоронних органів - учасників АТО необхідно подати такі документи: заяву від одного з батьків на ім’я директора школи; клопотання керівника закладу для організації безкоштовного харчування дітей вищезазначеної категорії; копію паспорта одного з батьків; копію свідоцтва про народження дитини; копію довідки військової частини про перебування  одного з батьків у зоні антитерористичної операції або копію посвідчення учасника бойових дій.

Тож, шановні батьки, не гайте часу, і  своєчасно оформіть вказані документи.

 

                                                            за повідомленням  відділу освіти                                               

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa