Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 2 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виконуємо вимоги законодавства про декомунізацію
05.02.2016

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ доручив місцевій владі до вечора 5 лютого надати чіткі плани-графіки щодо проведення відповідної роботи. Наше місто представляв секретар міської ради Валерій Мицик.

У ході відеоселекторної наради з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» посадовець підкреслив, що 21 лютого цього року спливає термін прийняття керівниками органів місцевого самоврядування розпоряджень про перейменування об’єктів топоніміки та демонтаж пам’ятників.

Іван Боршош наголосив, що перейменування та демонтаж об’єктів, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, на відповідних територіях має бути виконано в повному обсязі до 20 лютого. У разі якщо протягом зазначеного строку відповідне рішення не буде прийнято, перейменування здійснюватиметься розпорядженням голови облдержадміністрації за рекомендаціями місцевих робочих груп або комісій з питань декомунізації.

Так, станом на 5 лютого на Сумщині налічується 2641 об’єкт топоніміки, із них перейменовано – 1449, що становить 55%. Найкраще робота проведена у м.Ромни, м.Конотоп, м.Охтирка (100%), Середино-Будському (98%), Глухівському (93%), Путивльському (95%), Сумському (89%), Роменському районах (91%); найменші показники – у містах Глухів, Лебедин, Суми – 0%, м.Шостка – 7%, Білопольському (7%), Конотопському (10%), Краснопільському (11%), Тростянецькому (17%). Пам’ятників наразі налічується 86. Станом на сьогодні демонтовано – 40 або 46% від наявної кількості. Не демонтованими залишаються 46 пам’ятників, у тому числі по 25 – є рішення місцевих рад про демонтаж, але робота ще не проведена.

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної державної адміністрації: http://sm.gov.ua/ru/2012-02-03-07-53-57/10171-vykonuyemo-vymohy-zakonodavstva-pro-dekomunizatsiyu.html

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa