Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 4 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Щорічна оцінка посадових осіб місцевого самоврядування
08.02.2016
У залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради відбулося навчання посадових осіб місцевого самоврядування за участю керівників, їх заступників, юристів, відповідальних за кадрову роботу всіх управлінь і відділів виконавчого комітету міської ради та його самостійних структурних підрозділів.

На навчання була винесена тема: «Правові та організаційні засади проведення щорічної оцінки посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань».

Доповідала по даному питанню Лариса Шимко, головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи, яка повідомила присутніх про те, що відповідно до розпоряджень міського голови від 01.02.2016 № 2-к«Про проведення у Виконавчому комітеті Роменської міської ради щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань» та від 01.02.2016 № 3-к «Про проведення у самостійних структурних підрозділах виконавчого комітету Роменської міської ради щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань» визначено термін проведення щорічної оцінки – до 29 лютого 2016 року.

Метою щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань є здійснення регулярного контролю за проходженням служби в органах місцевого самоврядування та професійними досягненнями посадових осіб місцевого самоврядування шляхом перевірки якості їхньої діяльності відповідно до посадових інструкцій. Щорічна оцінка проводиться з метою поліпшення добору й розстановки кадрів, розвитку ініціативи і творчої активності посадових осіб місцевого самоврядування, визначення їх потенціалу, потреб у підвищенні кваліфікації та особистому розвитку; планування кар’єри, вдосконалення процесу планування та організації діяльності як посадової особи місцевого самоврядування, так і органу місцевого самоврядування в цілому, виявленні організаційних проблем та оперативного реагування на них, аналізу виконання посадових інструкцій.

За повідомленням відділу організаційної та кадрової роботи 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa