Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 4 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про роботу консультаційних пунктів цивільної оборони
11.02.2016

З розвитком цивілізації людина намагається уберегти себе від тих чи інших природних незгод : екстремальних морозів, повеней, буревіїв, посух, тощо. Але в той же час в рази збільшується ризик виникнення катастроф техногенного характеру. Чого тільки варті аварія на Чорнобильській АЕС, землетрус в Японії, цунамі в Індонезії… Раз за разом ми дізнаємось про сходження з рейок залізничного складу з небезпечними для життя хімікатами, про викиди в атмосферне повітря небезпечних отруйних речовин, виявлення небезпечних боєприпасів, використання смертельно небезпечного хлору на очисних спорудах, не менш небезпечного аміаку на м‘ясокомбінатах. Хтось розбив термометр або люмінесцентну  лампу, «енергозберігайку», що містить пари ртуті. В дорожньо-транспортних пригодах майже щодня гинуть люди, а при своєчасній допомозі життя постраждалих можливо спасти!

З цією метою було прийнято розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.11.2011 № 739 «Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах області», розпорядження  міського голови від 16.12.2011 № 222 «Про консультаційні пункти з питань цивільного захисту при підприємствах по обслуговуванню житлового фонду» та розпорядження міського голови № 165 від 25.10.2012 «Про проведення огляду-конкурсу на кращу навчальну матеріально-технічну базу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту». Відповідно, при всіх «ЖЕКах» було обладнано консультаційні пункти цивільного захисту населення, де на стендах в доступній формі викладено алгоритм дій жителів нашого міста при виникненні тих чи інших небезпек нашого сьогодення.  

Завдяки наданої інформаційної допомоги Роменськими міськими курсами цивільної оборони (керівник Каплун М.І,), консультаційні пункти забезпечені нормативною базою, пам‘ятками про дії при тих чи інших надзвичайних ситуаціях, методичними рекомендаціями.

Варто відмітити роботу консультаційного пункту при  ПП «Марс» - керівника Лисенко Віру та керівника навчально-консультаційного пункту, головного інженера підприємства Лисенко Володимира.
 
За повідомленням надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa