Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 2 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Нагадуємо платникам про зміни по місцевих податках
15.02.2016

Міською радою 24 червня 2015 було прийнято рішення, як регуляторний акт,  «Про встановлення місцевих податків і зборів». Оприлюдення цього рішення відбулось у встановлений законодавством термін до 15 липня року, що передує передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період).

-          у газеті «Вісті Роменщини» від 11.07.2015 № 28 ( 13858);

-          повний текст якого ( з додатками) було опубліковано на офіційному сайті міста Ромни (www.romny.osp-ua.info) в розділі «Нормативно-правові акти» підрозділ «Рішення міської ради / рішення».

Таким чином, платники можуть скористатись офіційною інформацією для визначення суми сплати податків з 1 січня 2016 року.

Крім цього, доводимо до відома платників,  що відповідно до прийнятих змін до Податкового кодексу України 24.01.2016 міською радою прийнято рішення «Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 24.06.2015 «Про встановлення місцевих податків і зборів», яким визначено:

1.      Внести зміни до пункту 1 розділу ІІІ додатку 4 рішення міської ради шостого скликання від 24.06.2015 «Про встановлення місцевих податків і зборів», виклавши його в новій редакції:

«Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня».

2.      Внести  наступні зміни до додатку 5 рішення міської ради шостого скликання від 24.06.2015 «Про встановлення місцевих податків і зборів»:

1) у пункті 3 розділу 1 слова «не перевищує 20 000 000 гривень» замінити словами «не перевищує 5 000 000 гривень»;

2)  у частині 1 пункту 3 розділу 5 слова «2 відсотки» замінити словами «3 відсотки»;

3) у частині 2 пункту 3 розділу 5 слова «4 відсотки» замінити словами «5відсотків».

3. Це рішення набуває чинності з 01.01.2016.

Текст цього рішення опубліковано на офіційному сайті міста Ромни (www.romny.osp-ua.info) в розділі «Нормативно-правові акти» підрозділ «Рішення міської ради / рішення».

                                                                            за повідомленням  фінансового управління 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa