Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 4 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції
29.02.2016
Особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві", а саме у разі необхідності органами, які забезпечують безпеку, здійснюється особиста охорона, охорона житла і майна осіб, взятих під захист. Житло і майно цих осіб можуть бути обладнані засобами протипожежної та охоронної сигналізації, можуть бути замінені номери їх квартирних телефонів і державні номерні знаки транспортних засобів, що їм належать.


Особа або член її сім’ї не може бути звільнена чи примушена до звільнення, притягнута до дисциплінарної відповідальності чи піддана з боку керівника або роботодавця іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці, відмова в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати тощо) або загрозі таких заходів впливу у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою. Інформація про викривача може бути розголошена лише за його згодою, крім випадків, встановлених законом.

Національне агентство з питань запобігання корупції, а також інші державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв’язку. Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання. У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» керівник відповідного органу вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Відповідно до закону України «Про запобігання корупції» спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції є:

органи прокуратури
(Генеральна прокуратура України - м.Київ, вул. Різницька, 13/15, тел. 044 280-10-20,

Прокуратура Сумської області – м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, буд. 33, тел. (0542) 60-15-40, 62-13-34, факс (0542) 22-01-03, e-mail: info@pso.gp.gov.ua.
З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції в прокуратурі Сумської області функціонує «телефон довіри» та «електронна скринька довіри». Інформація про корупційні правопорушення, порушення закону, які можуть завдати істотної шкоди інтересам громадян та держави якщо не будуть негайно усунуті, стосовно працівників прокуратури Сумської області приймається на «телефон довіри» - (0542) 22-02-14 у робочий час (понеділок – четверг з 9.00 до 18.00, пятниця з 9.00 до 16.45), на «електронну пошту довіри» korrupcia.sumy@gp.gov.uaцілодобово.

Роменська місцева прокуратура –
м. Ромни, вул. Соборна, 43, тел. 2-16-36, 2-40-70, romny.prok@pso.gp.gov.ua.

Національної поліції
  (01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10, телефон: +380 (44) 254-9333, факс: +380 (44) 253-6404 e-mail: info@police.gov.ua)

Національне антикорупційне бюро України
(03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3 телефон: 044 246-34-11, безкоштовна телефонна лінія: 0-800-503-200, e-mail: info@nabu.gov.ua).

 Національне агентство з питань запобігання корупції.

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa