Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 2 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Пільгове перевезення пасажирів в міському автомобільному транспорті
09.03.2016

03 березня 2016 року при секретарю міської ради Мицику В.М. відбулась нарада за участю заступників міського голови, депутатів обласної ради, голів депутатських комісій та представників політичних сил, на якій розглянуто проекти рішень міської ради щодо пільгового перевезення пасажирів в міському автомобільному транспорті, у зв’язку з колективним зверненням Роменської Асоціації приватних підприємців перевізників від 02.03.2016.

Враховуючи, що Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» не передбачає коштів для відшкодування витрат перевізникам від перевезення пільгових категорій громадян в міському автомобільному транспорті, з метою уникнення соціальної напруги серед найбільш вразливих категорій населення, перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті, вийшли з пропозицією зберегти безоплатний проїзд в міському автомобільному транспорті таким категоріям громадян:

1) інваліди війни;

2) учасники бойових дій;

3) вдови і батьки загиблих військовослужбовців,:

4) учасники ліквідації аварії на ЧАЕС I та II категорій;

5) діти до 7 років;

6) реабілітовані особи;

7) інваліди I групи;

8) діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів;

9) інваліди II групи (в т.ч. інваліди по зору);

10) діти-сироти та діти з багатодітних сімей до 18 років.

Безкоштовне перевезення зазначеної категорій громадян здійснюється автоперевізниками без відповідного відшкодування з бюджету. Документом передбачається встановити, що цей проект рішення втрачає чинність з моменту введення в дію Закону України «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг» (реєстраційний номер 4024, прийнятий за основу та в цілому Верховною Радою України 18.02.2016).

Також пропонується розглянути на позачерговій сесїї міської ради проект рішення про затвердження звернення Роменської міської ради до Президента України Порошенка П.О. щодо вирішення питання введення в дію Закону України про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг (реєстраційний номер 4024, прийнятий за основу та в цілому Верховною Радою України 18.02.2016).

Голови депутатських комісій, депутати обласної ради та більшість представників політичних сил міста підтримали винесення на розгляд позачергової сесїї міської ради питання пільгового перевезення пасажирі в міському автомобільному транспорті та запропонували розглянути зазначені питання на спільному засіданні постійно діючих депутатських комісій міської ради 09.03.2016 року о 14-00.

За повідомлення управління праці та соціального захисту населення

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa