Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 2 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про роботу Міського центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей за підсумком січня-лютого 2016 року
18.03.2016

У січні-лютому 2016 року Міським центром надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей опрацьовано 108 звернень учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, в т. ч. 33 письмових заяв з різних питань, надано 75 усних роз’яснень.

Майже половина звернень стосувалися отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем, прийнято 25 письмових заяв, надано 18 усних роз’яснень. На 2016 рік виділені асигнування з міського бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції в сумі 122,2 тис. грн. Комісією з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги жителям міста Ромни, які взяли або беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях України, та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на сході України, прийнято рішення про надання матеріальної допомоги 24 мешканцям міста в сумі 59040,94 грн. (13 заяв 2015 року на суму 33044,94 грн., 10 заяв 2016 року на суму 25996 грн.).

Крім того, учасники антитерористичної операції зверталися з питання проходження професійної реабілітації, надано 17 усних роз’яснень. Працівниками центру прийнято 11 заяв від мешканців міста щодо потреби у професійному навчанні та перенавчанні за спеціальністю «водій» різних категорій. Відповідно до виділених асигнувань з державного бюджету (65654 грн.) вже сформовані навчальні групи та визначені терміни навчання.

Учасники антитерористичної операції зверталися, також, з питань отримання пільг на житлово-комунальні послуги, забезпечення дровами, виплат до 9 травня, тощо.

За повідомленням управління праці та соціального захисту населення

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa