Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
22 березня 2016 року відбулася чергова оперативна нарада яку провів секретар міської ради Мицик В.М.
23.03.2016

Керівники структурних підрозділів продовжили звітування щодо виконання розпорядження міського голови від 29.04.2013 № 64 «Про Заходи щодо усунення недоліків, виявлених під час комплексної перевірки здійснення Виконавчим комітетом Роменської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, проведеної Сумською облдержадміністрацією з 11 по 15 березня 2013 року». Інформували: Ганзенко О.А., начальник відділу обліку та розподілу житла, Власенко Л.М., начальник служби у справах дітей, Литвиненко Ю.А., начальник відділу містобудування та архітектури, Джур І.С., начальник управління житлово-комунального господарства.

Начальник управління економічого розвитку Янчук Ю.О. поінформувала про стан виконання розпорядження міського голови від 03.02.2016 № 10-ОД «Про утворення постійної робочої групи з питань перевірки дотримання перевізниками умов договорів про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни».

З метою приведення сфери транспортного обслуговування населення в місті до державних, законодавчих та нормативних вимог виконавчим комітетом міської ради в серпні та жовтні 2015 року проведені конкурси з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни.За результатами конкурсів, проведених організатором пасажирських перевезень, укладені основні договори з перевізниками, які забезпечують перевезення пасажирів міста. Відповідно до реєстру автобусних маршрутів міста затверджено паспорти автобусних маршрутів загального користування. За період лютий – березень 2016 року проведено 6 перевірок виконання умов договорів перевізниками на автобусних маршрутах загального користування, складено 21 Актів. З них: 11 - за невідповідність транспортних засобів умовам договорів, 6 - за зриви рейсів, 3 – за порушення графіків руху, 1 – за грубе поводження водія на маршруті.Також, на численні скарги мешканців міста, голів квартальних комітетів, подання КП «Ромнитранссервіс», за результатами перевірок було підготовлено рішення виконкому про дострокове припинення договорів з автоперевізником Сезько Оленою Валентинівною за допущені порушення на маршруті (складено по три підтверджувальних Акти по кожному маршруту) та розірвано договір на об’єкт конкурсу на маршрути загального користування №10 «вул.Артема – вул.Космонавтів (СБК)» та №14 «Коледж КНЕУ – ШБУ -13».З причини дострокового відмовлення від перевезень на автобусних маршрутах загального користування №3 і №8 призначено тимчасових виконавців пасажирських перевезень. Складення актів та розірвання договорів в повній мірі не вирішує проблему пасажирських перевезень в зв’язку з відсутністю нових претендентів на здійснення перевезень та недостатньою кількістю додаткових транспортних засобів у діючих перевізників. Також, проблемним питанням щодо належного виконання умов договорів залишається недотримання графіків руху внаслідок незадовільного стану автомобільних доріг.

Керівники окремих відділів та управлінь, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, розповіли про актуальні питання роботи.

За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa