Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 4 грудняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулося засідання координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у місті Ромни!
17.03.2016

Днями у виконавчому комітеті відбулося засідання координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у місті Ромни. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В. Участь у засіданні взяли, представники громадських організацій міста, структурних підрозділів виконкому, Роменського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, Роменської центральної лікарні, Роменського міськрайонного центру зайнятості. Розглянуто та обговорено  ряд важливих питань стосовно надання допомоги учасникам антитерористичної операції. 

Досить складно на сьогоднішній день вирішується питання забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками. Доповідали з даного питання начальник відділу містобудування та архітектури Литвиненко Ю.А., заступник начальника економічного розвитку Шкіль Р.В. та головний спеціаліст управління Держкадастру у Роменському районі Гринь В.О. Міською радою вже виділено земельні ділянки для 45 учасників антитерористичної операції орієнтовною площею 1000 кв. м кожна для індивідуального житлового будівництва шляхом надання дозволів на розроблення проектів із землеустрою. На черговій сесії міської ради у березні 2016 року розглядатиметься питання про надання дозволу виконавчому комітету Роменської міської ради на виготовлення проекту забудови (детального плану території) житлових кварталів індивідуальної забудови по вул. Береговій. У міському бюджеті на 2016 рік на ці цілі передбачено 150 тис. грн. Дозволи на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого земельного господарства вже отримав 61 мешканець міста з числа учасників антитерористичної операції. Земельні ділянки розташовані на територіях Миколаївської, Плавинищанської, Андріївської, Гришинської, Коржівської та інших сільських рад. Але, на сьогоднішній день резерв вільних земельних ділянок для ведення особистого земельного господарства вичерпано. Отримали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва 45 жителів міста з числа учасників антитерористичної операції. Голова ГО «ДАР» Оксюта М.Б. зазначив, що Роменська райдержадміністрація проводить переговори з СТОВ «Дружба-Нова» щодо відмови від оренди деяких земельних ділянок на користь учасників антитерористичної операції. Виконавчий комітет міської ради обов’язково повинен підключитися до цих переговорів.

За результатом розгляду земельного питання прийняте рішення доручити управлінню економічного розвитку вивчити питання щодо проведення переговорів з СТОВ «Дружба-Нова» та сільськими радими для вирішення питання відведення земельних ділянок для ведення особистого земельного господарства.

Згідно порядку денного розглядалися, також, питання про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної та членам їх сімей, сприяння у працевлаштуванні учасників антитерористичної операції, які перебувають на обліку у службі зайнятості.


Начальник відділу соціально-трудових відносин та надання допомоги учасникам АТО, членам їх сімей управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради

Леся Стоян
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa