Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція
08.04.2016

Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції, що має на меті підвищення обізнаності дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування з січня по травень 2016 року впроваджували проект «Захисти своє майбутнє» в 7 професійно - технічних навчальних закладах області. Так, 16 учнів нашого училища були залучені до занять тренінгу та отримали навички для самостійного впровадження проекту серед своїх однолітків.

5 квітня ними було проведено тематичне лекційно-тренінгове заняття з елементами інтерактивного спілкування за методикою «Рівний - Рівному» та програмою протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

На занятті учні привітали один одного, назвавши свої найкращі якості особистості, провели вхідне анкетування, для перевірки рівня обізнаності своїх однолітків. Далі переглянули та обговорили документальний фільм «Життя на продаж». Вправою «Що потрібно знати виїжджаючи за кордон» закріпили набуті знання. Як підсумок провели вихідне анкетування та використали вправу «Очікування». На сам кінець учні по колу продовжили речення «На занятті я дізнався (дізналась)….», «Для мене було відкриттям….».

Заняття пройшло в теплій, дружній атмосфері. Всі учасники тренінгу отримали цікаву та корисну інформацію про проблеми  безпечної міграції, працевлаштування та ризиків торгівлі людьми в сучасному світі.
 
За повідомленням ДПТНЗ 
«Роменське ВПУ»

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa