Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 18 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Детінізація заробітної плати
28.04.2016

Днями у виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В. Основне питання порядку денного – ефективність використання трудових ресурсів та забезпечення належного рівня оплати праці найманих працівників.

Як доповіла перший заступник начальника Роменського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Грек О.Д., з 01.01.2016 розмір ставки єдиного соціального внеску зменшено до 20 %. Цим самим держава створила передумови для детінізації роботодавцями заробітної плати та зростання фонду оплати праці найманих працівників. Спеціалістами управління проаналізовано вплив зменшення ставки єдиного соціального внеску на зростання фонду оплати праці по 932 страхувальниках, з них збільшили фонд оплати праці - 642 страхувальника, зменшили – 232, фонд оплати праці залишився на рівні минулого року у 58 страхувальників.

Начальник управління оподаткування фізичних осіб Роменської об’єднаної державної податкової інспекції Кузьома С.О. наголосила, що працівники податкової інспекції  проводять індивідуальну роботу з кожним роботодавцем, який виплачує заробітну плату нижче мінімальної. Вживаються заходи для легалізації робочих місць та заробітної плати. Зокрема, у січні-березні 2016 року підприємці міста зареєстрували додатково 17 найманих працівників.

Про ситуацію на ринку праці міста прозвітувала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Гончаренко В.Л. Так, станом на 1 січня 2016 року на обліку в службі зайнятості перебувало 860 мешканців міста. За даними балансу ринку праці, окрім зареєстрованих безробітних в місті проживає ще 630 осіб працездатного віку, які не працюють та не отримують офіційні доходи. Загалом з 22,3 тис. мешканців міста у працездатному віці зайнято в усіх сферах економічної діяльності – 12,4 тис. осіб, молодь, що навчається – 2,0 тис. осіб, пенсіонери – 2,5 тис. осіб, отримувачі соціальних допомог – 1,4 тис. осіб, населення у міграції, в лавах армії, тощо – 2,5 тис. осіб, безробітне населення – 0,9 тис. осіб, не отримують офіційних доходів, знаходяться у нелегальній міграції – 0,6 тис. осіб.

На засіданні заслухано звіти трьох роботодавців, озвучено пропозиції щодо вдосконалення проведення роботи легалізації найманої праці та збільшення фонду оплати праці.

За повідомленням управління праці та соціального  захисту населення

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa