Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Оперативна нарада при міському голові
12.05.2016

10 травня 2016 року відбулася чергова оперативна нарада під головуванням міського голови Салатуна С.А., яка розпочалася врученням Почесної грамоти Центральної виборчої комісії Тарану В.І. та врученням Подяк Центральної виборчої комісії: Бондаренко Т.Г., Боряк Л.П., Кондратенко Т.І., Холоші І.І.

Також відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу з охорони праці в м. Ромни за підсумками 2015 року. Ними стали: ТОВ «Техно-Маш-Сервіс» - директор Кібець М.М., інженер з охорони праці Кобиш В.П.; Роменське управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Сумигаз» - начальник Сидоренко М.П., інженер з охорони праці Тарасенко П.П.; ТОВ «Роменський завод продовольчих товарів» - генеральний директор Саєнко О.І., начальник відділу охорони праці Півень В.М.

Начальник відділу благоустрою та санітарної очистки управління житлово-комунального господарства Вовненко В.В. поінформував про стан виконання розпорядження міського від 21.01.2010 № 17 «Про проведення карантинних заходів з виявлення локалізації та ліквідації амброзії полинолистої в місті». У місті виявлено 8 вогнищ карантинного бур’яну загальною площею 3,85 га: на території ДП ДАК «Хліб України» «Роменський комбінат хлібопродуктів», на вул. Прокопенка, 4 пров. Прокопенка, на вул. Залізничній, на вул. Куйбишева, на вул. Маяковського, на вул. Горького, на залізничній дорозі станції Ромни.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Бондаренко В.І. надав інформацію стосовно виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення, віднесені законом до їх відання; утворення адміністративних комісій та комісій з питань боротьби зі злочинністю, спрямування їх діяльності.

Начальник відділу освіти Івницька І.О. прозвітувала про усунення порушень, виявлених при перевірці роботи зі зверненнями громадян.

Керівники окремих відділів та управлінь, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, розповіли про актуальні питання роботи.
 


 

За повідомленням загального відділу
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa