Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 27 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
До уваги батьків!
17.05.2016

2 березня 2016 року з метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо виконання своїх функцій з реєстрації осіб Кабінет Міністрів України прийняв єдині для всіх правила реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Відповідно до пункту 5 Правил реєстрації місця проживання батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

В нашому місті повноваження в сфері реєстрації місця проживання реалізуються відділом реєстру територіальної громади управління реєстраційних послуг Роменської міської ради.

Для реєстрації місця проживання батьки або законні представники подають документи для здійснення реєстрації місця проживання дитини до відділу реєстру територіальної громади управління реєстраційних послуг через відділ адміністративних послуг виконавчого комітету Роменської міської ради (м. Ромни, бульв. Шевченка, 2 каб. №10).

Крім того за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, або через органи соціального захисту населення на підставі даних у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому законом порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

Для реєстрації місця проживання малолітньої дитини необхідно надати до відділу адміністративних послуг відповідні документи:

заяву за формою 7 (додаток 7 до правил реєстрації місця проживання );

свідоцтво про народження неповнолітньої дитини;

квитанцію про сплату адміністративного збору (12,32 грн.);

будинкову книгу або форму А реєстрації осіб – для проставлення відмітки про реєстрацію місця проживання.

За повідомленням управління реєстраційних послуг.

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa