Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Табір „Вогник” розпочинає роботу
19.05.2016

Щороку у нашому таборі «Вогник», який розташований в приміській зоні міста Ромни на березі р. Роменка (Бедюшка), оздоровлюється близько 250 дітей.

Розпочинає роботу „Вогник” з 14 червня 2016 року. У цьому році будуть створені англомовні загони, у яких діти зможуть удосконалити свої знання англійської. Для цього до роботи будуть залучені учителі англійської мови та студенти вищих навчальних закладів.

Табір працюватиме у 3 зміни:

І– 14.06-04.07

ІІ– 07.07-27.07

ІІІ – 30.07-19.08

Вартість путівки складає 2100 грн. До табору приймаються діти від 7 до 18 років.

За рахунок коштів обласного та міських бюджетів послуги з оздоровлення та відпочинку надаються відповідно до чинного законодавства в першу чергу дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітям пільгових категорій), а саме: дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; дітям осіб, визнаних учаниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи; бездоглядним та безпритульним дітям (дітям, які опинились у складних життєвих обставинах); дітям-інвалідам; дітям, потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітям із багатодітних сімей; дітям із малозабезпечених сімей; дітям, які перебувають на диспансерному обліку; талановитим та обдарованим дітям (переможцям та призерам міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад); відмінникам навчання; лідерам дитячих громадських організацій; дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дитячим творчим колективам та спортивним командам.

За довідками звертатися за телефонами: 2-27-10, 2-24-42.
 

За повідомленням відділу освіти 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa