Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 18 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Кращий колективний договір
19.05.2016

Сучасний колективний договір, з одного боку, є актом безпосередньої участі трудових колективів в правовому регулюванні праці працівників даної юридичної особи, в створенні локальних норм права, а з іншого – актом участі працівників, їх трудового колективу в керуванні підприємством, оскільки може розвивати виробничу демократію, участь працівників в місцевій правотворчості. В ньому відображаються і з’єднуються інтереси працівників і роботодавці в, оскільки колективний договір представляє консенсус інтересів соціальних партнерів. Його справедливо називають основним законом підприємства, оскільки саме він регулює рівень оплати праці, питання зайнятості, охорони праці та здоров’я, додаткові соціальні пільги та гарантії на конкретному підприємстві.

Щорічно згідно розпорядження міського голови від 31.03.2011 №61 проводиться міський конкурсу «Кращий колективний договір». Його мета - сприяння підвищенню гарантій соціально-трудових прав працівників через колективні договори, розповсюдження позитивного досвіду з даного питання підприємств, установ та організацій.

У поточному році конкурс проведено серед установ органів виконавчої влади та місцевого сомоврядування.

Згідно рішення Організаційного комітету від 15 квітня 2016 року на оперативній нараді секретар міської ради Валерій Мицик урочисто вручив дипломи переможцям конкурсу «Кращий колективний договір» за 2015 рік, їх отримали:

- перше місце - Виконавчий комітет Роменської міської ради;

- друге місце - Роменське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області;.

- третє місце - Фінансове управління виконавчого комітету Роменської міської ради Сумської області. За повідомленням УПСЗН 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa