Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Майно та люди: ліквідація державного закладу
24.05.2016

На виконання рішення сесії міської ради від 19.05.2016 «Про ліквідацію Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця» 24.05.2016 о 10.00 члени ліквідаційної комісії намагалися вкотре потрапити до приміщення по вул. Горького, 99, майна комунальної власності.

Даним рішенням було зобов’язано ліквідаційну комісію провести дії з припинення (ліквідації) даного закладу у порядку встановленому чинним законодавством України, а головного бухгалтера та працівника кадрової роботи закладу протягом трьох робочих дів (до 23.05.2016) надати голові комісії печатку, документи бухгалтерського обліку та кадрового характеру.

Станом на ранок 24.05.2016 працівники Державного закладу не передали вищезазначені документи і не спілкувалися з представниками ліквідаційної комісії. У такому випадку голова ліквідаційної комісії не має можливості попередити працівників закладу про їх скорочення у зв’язку з ліквідацією та підготувати необхідну інформацію для Міського центру зайнятості населення, як це вимагає трудове законодавство.

Враховуючи відсутність матеріально відповідальної особи та керівника закладу, членами ліквідаційної комісії було прийнято рішення опломбувати всі кабінети та кімнати з метою забезпечення збереження майна.За повідомлення відділу з питань внутрішньої політики

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa